работа по време на майчинството?

  • 25 046
  • 205
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 241

 Hug


п.п. има три обяви на кръст.

# 181
  • Мнения: 3 026

То като ги гледам какви са обявите - обичайните зарибявки дето ги има и по другите сайтове за надомна работа - парфюми, дистрибутори и др. подобни.  А има 12 страници с регистрирани дето си търсят работа. Дано се намерят свестни хора, да предложат работа. Мисля да се регистрирам и да видя как стават нещата.

# 182
  • София
  • Мнения: 965
Не знам зщо се пънат и толкова го рекламирт тоя сайт  Crossing Arms
аз с такава надежда го отворих и като видях - едно голямо нищо..кофти..  ooooh!

# 183
  • Мнения: 7 605
От днес до Бъдни вечер освен мили (= пари) имате шанс да спечелете и ваучери за хотели в триваго  Sunglasses Има голямо съзтезание, в което участва всеки, който напише мнение  Wink

# 184
  • по света
  • Мнения: 1 587
Благодаря за мненията - добре зву4и да мога да правя преводи, но имам медицинско образование, а не филология  Sad Пък и  защо да няма нещо, което да може да върши всяка една средностатисти4еска жена без конкретно висше образование?!
Явно липсват не само перспективи, но и идеи. Доста тъжно.
Какво ти е медицинското образование?Ако си сестра можеш да започнеш работа в детско заведение и детето да е с теб

# 185
  • Варна/Белгия
  • Мнения: 311
Запис да следя темата.

# 186
  • Мнения: 2 241
От днес до Бъдни вечер освен мили (= пари) имате шанс да спечелете и ваучери за хотели в триваго  Sunglasses Има голямо съзтезание, в което участва всеки, който напише мнение  Wink

Да, а защо все още няма обявени победителите за първите дни? Няма и списък с билетите за 5 и 6 ноември...

# 187
  • Мнения: 7 605
От днес до Бъдни вечер освен мили (= пари) имате шанс да спечелете и ваучери за хотели в триваго  Sunglasses Има голямо съзтезание, в което участва всеки, който напише мнение  Wink

Да, а защо все още няма обявени победителите за първите дни? Няма и списък с билетите за 5 и 6 ноември...

Не знам и аз  Sad в другите платформи има победител от 1ви, мисля че другите ще обявят днес или утре. Хубавото е че участваш във всеки тираж след датата от написаното мнение, т.е. имаш мноооооого шансове  Sunglasses

Стискам палци на всички, вкл. и на мен  Laughing

# 188
  • Мнения: 2 241
От днес до Бъдни вечер освен мили (= пари) имате шанс да спечелете и ваучери за хотели в триваго  Sunglasses Има голямо съзтезание, в което участва всеки, който напише мнение  Wink

Да, а защо все още няма обявени победителите за първите дни? Няма и списък с билетите за 5 и 6 ноември...

Не знам и аз  Sad в другите платформи има победител от 1ви, мисля че другите ще обявят днес или утре. Хубавото е че участваш във всеки тираж след датата от написаното мнение, т.е. имаш мноооооого шансове  Sunglasses

Стискам палци на всички, вкл. и на мен  Laughing

Е да, обаче нали, победителят трябва да си поиска наградата до 1 седмица. Как да се случи това, като никъде не се обявява? А и не разбрах, след като се появи снимката под хотела ли трябва да си поискаш наградата или кога???
Много е неясна цялата работа...

# 189
  • Мнения: 7 605
Има обявен 1ви победител във форума (английския), българин спечели  Party

# 190
  • Мнения: 2 559
Защо толкова много се бавят при одобряването на новодобавени хотели, атракции или допълнени описания към такива  Rolling Eyes

# 191
  • Мнения: 522
Има обявен 1ви победител във форума (английския), българин спечели  Party

Къде е това че не мога да се ориентирам нещо?

# 192
  • Мнения: 7 605
Защо толкова много се бавят при одобряването на новодобавени хотели, атракции или допълнени описания към такива  Rolling Eyes

Защото в бълг. платформа никой още няма необходимите права за да го направи. Мениджерката на платформата има много друга работа, помагаме някои потребители от други платформи (аз например  Laughing) но наплива е голям, което е чудесно. Имайте малко търпение  Hug

# 193
  • Мнения: 2 559
paola2  , ето http://forum.trivago.com/viewtopic.php?f=26&t=2300&start=20

Защо толкова много се бавят при одобряването на новодобавени хотели, атракции или допълнени описания към такива  Rolling Eyes

Защото в бълг. платформа никой още няма необходимите права за да го направи. Мениджерката на платформата има много друга работа, помагаме някои потребители от други платформи (аз например  Laughing) но наплива е голям, което е чудесно. Имайте малко търпение  Hug
Tatjana Hug
Когато се добавят в английската платформа например, /регистрирана съм в българската, но в нея не мога да добавям Sad /, кой ги одобрява?

# 194
  • София
  • Мнения: 980
помолиха ни да не спамим темата, нека тези въпроси се задават във форума на триваго

Общи условия

Активация на акаунт