Въпрос за лекарствата

  • 1 566
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Аспирин не съм пила,но пих Дузодрил.Подпомага за по доброто кръвоснабдяване на плацентата.Имах доверие на моя гинеколог и нямах съмнение да ги пия или не.Ако ти се притесняваш,искай второ мнение от лекар.

# 16
  • Мнения: 89
и за колко време ти беше казано да пиеш дузодрила

# 17
  • Мнения: 769
Аз пия Аспирин протект от преди бременността, това НЕ Е обикновен аспирин, а много по-малка дозировка. Изписва се за различни неща, като за разреждане на кръвта и улесняванена кръвоснабдяването на плацентата/бебето. На много момичета след проблемно забременяване им го изписват - казвам го просто информативно, не че при теб трябва да има проблем.

И наистина 10 дена разминаване е нищо.

# 18
  • Мнения: 666
Може би е добре да потърсиш и друго мнение преди да пиеш лекарства. Не мисля че 10 дена изоставане е повод за тревога при положение, че видеозона не винаги показва точно и винаги имаш отклонение от показателите.

# 19
  • Мнения: 56
Обикновеният аспирин е 500 мг, а протект - 100. По време на бременност се предписва за различни неща. Може и като профилактика. Аз го пих от 20 до 36 или 38 седмица заедно с други лекарства като профилактика срещу повишаване на кръвното.

Грешката на ехографа при определяне на теглото на бебето зависи от настройките на съответния апарат и може да е дори +/- 20%.  На колко отговаря това при теб?

# 20
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Може би е добре да потърсиш и друго мнение преди да пиеш лекарства. Не мисля че 10 дена изоставане е повод за тревога при положение, че видеозона не винаги показва точно и винаги имаш отклонение от показателите.
Peace Непременно потърси второ мнение

# 21
  • Мнения: 298
Може би е добре да потърсиш и друго мнение преди да пиеш лекарства. Не мисля че 10 дена изоставане е повод за тревога при положение, че видеозона не винаги показва точно и винаги имаш отклонение от показателите.
Peace Непременно потърси второ мнение
Лека бременност   bouquet

# 22
  • Мнения: 388
Може би е добре да потърсиш и друго мнение преди да пиеш лекарства. Не мисля че 10 дена изоставане е повод за тревога при положение, че видеозона не винаги показва точно и винаги имаш отклонение от показателите.
Peace
Аз винаги си имах едно наум, когато през бременността се налагаше да пия лекарства. Съветвах се и с втори лекар.

# 23
  • Мнения: 2 960
Може би е добре да потърсиш и друго мнение преди да пиеш лекарства. Не мисля че 10 дена изоставане е повод за тревога при положение, че видеозона не винаги показва точно и винаги имаш отклонение от показателите.
Peace Непременно потърси второ мнение
Peace

Общи условия

Активация на акаунт