Бу на черешата! Помогнете ми да я повдигна!

  • 8 138
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 391
Ако ми позволите и аз да дам своя глас на кърмачка, макар че не пиша често тук и не съм присъствала на срещите на ЛЛ Wink

# 16
  • Мнения: 90
Казвала съм го, ще го кажа пак: Бу, Хедра - благодаря ви!     bouquet
Вие и една моя приятелка бяхте единствените, които ме подкрепиха, когато имах проблем! Благодарение на вас вече 6 месеца и 2 дни имам щастието и удоволствието да кърмя!
Казвайте къде да се разписвам!  smile3521

# 17
  • Мнения: 552
Имате и моята подкрепа Hug
Поздравления за идеята  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 718
Подписвам, разписвам и за Шефката и за Хедра. Благодарение на вашите постове и страхотната библиотека аз нямах проблеми с кърменето  Hug
Бръмбазелка, пожелавам ти вдъхновение.

# 19
  • Мнения: 11 004
Имате и моя подпис, само кажете къде Peace

# 20
  • Мнения: 15
Ама искам и аз да се разпиша де...къде?

# 21
# 22
  • Мнения: 1 547
Ако ще и стане нещо от цялата работа, се подписвам с крак  Mr. Green

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Присъединявам се  Hug! От две седмици вече не кърмя, много ми липсва....(за съжаление така се стекоха обстоятелствата). Всички проблеми досега съм решавала благодарение на Бу, Хедра, форума..... Без вас сигурно нямаше да стигна и до тук  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 677
 newsm10, и непременно да включим и Хедра. Благодаря и на двете! Heart Eyes

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Казвай, Бръмб, къде да подписвам.
Ако не бяха Бу, Хедра и всички други момичета от форума, нямаше да имам едно безпроблемно второ кърмене, да бъда бременна кърмачка, а понякога и кърмеща в тандем  Grinning, без да се боя, че съм различна в очите на познатите ми

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Йо, бейби! И аз  Peace

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Подписвам и нещо повече даже - давам точни адреси, където да се изпрати Wink Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 406
хайде, отивай да твориш! ще се подпишем, разбира се!
макар, че аз си мисля, че Лигата би трябвало да знае как се развиват лидерите й по света. иначе  би било непрофесионално от страна на Ла Лече...

# 29
  • Мнения: 4 967
И аз съм с вас! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт