Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Трима възрастни, достолепни мъже се изправиха на крака за да го поздравят, когато се приближи към масата им. Веднага надуших златната рибка. После той сам намери кукичката и здраво си я заби.....

 smile3501 smile3501 smile3501

# 16
  • Мнения: 1 364
Очите и искрената му усмивка.

# 17
  • Мнения: 516
Беше настойчив и правеше невероятно вкусни сандвичи.

# 18
  • Мнения: 824
Излъчването и погледът му!

# 19
  • Мнения: 1 858
Това, че беше без пукната стотинка в джоба.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нищо не ме впечатли  Crossing Arms. Три пъти се запознавахме /аз се запознавах де, той ме помнеше/ и още три месеца бяха необходими за да ме "склонят" да изляза поне веднъж с него Joy. От тогава- близо 12 години  Mr. Green. Още не знам какво най- много ме впечатлява.

# 21
  • Мнения: 2 212
Сигурността му, че ще бъде с мен, въпреки упорството ми, че няма да е. После - висок, красив, устните, широките рамене и ръцете.

# 22
  • Мнения: 281
Гласът му.

# 23
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Чаровният поглед, искрената усмивка и неговата бъбривост.

# 24
  • Мнения: 7 723
Мобифонът му, който си го носеше с двете ръце ... Crazy
(не бях виждала такава машинка до тогава) ooooh! Joy

# 25
  • Мнения: 22 444
В началото нищо не ме впечатли. )) Нито си търсех гадже, нито исках такова. Постепенно нещата се промениха. )))

# 26
  • Мнения: 1 072
Мобифонът му, който си го носеше с двете ръце ... Crazy
(не бях виждала такава машинка до тогава) ooooh! Joy

Уау, добре, че нямаха вибрации. Представяш ли си през зимата, както си ходиш и някой ти позвъни....... 048......

# 27
  • Мнения: 7 723
Мобифонът му, който си го носеше с двете ръце ... Crazy
(не бях виждала такава машинка до тогава) ooooh! Joy

Уау, добре, че нямаха вибрации. Представяш ли си през зимата, както си ходиш и някой ти позвъни....... 048......
Кравке, 0799....беше... ooooh!...после стана 048... Crazy
...подарих му сак на втората среща...да си го носи в него Wink Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
Когато го видях за първи път се впечатлих от това, колко бял  и рус може да бъде човек. Отблъскващо беше.
А когато се запознахме се впечатлих от сините му очи  и начина , по който ме гледаше. Не беше приятно. Обаче ми позна зодията  и можеше да си вдига само едната вежда.

# 29
  • Мнения: 6 029
В самото начало нищо. Не, излъгах. Жесток пуловер на Ман Ю. Ама жесток и оригинален на тва отгоре. После ходихме на кръчма и се разбих от смях. Моят съпруг е адски забавен човек, никога няма да ми е скучно с него. Grinning

Боже, боже, прелъстена от пуловер. Ужас, колко съм лесна.

Общи условия

Активация на акаунт