Отговори
# 45
  • Мнения: 92
Притеснението му, когато ме гледа, адски чаровен и мил беше.... И 2 год. по-късно много се надухме нещо.... нищо общо няма с човека, с когото се запознах!

Може би има защо да се надува, с такава хубавица като теб!!!!!!!!!!!!

# 46
  • Мнения: 2 926
Очите!
Кълна се, че не знаех как изглежда след като се разделихме след първата ни среща, защото цяла вечер само в очите го гледах...

# 47
  • Мнения: 1 858
Това, че беше без пукната стотинка в джоба.

 ShockedТи как разбра

Той сам си каза. Но видях и перспектива...

# 48
  • Мнения: 301
Убийствени зелени очи  Crazy прическа нула номер и обица на ухото, ръцете небрежно в джобовете - най-общо излъчваше "нямам идея какво търся тук". Аз пък си мислех - "мой e,  мой и само мой". Първия път като се видяхме и дума не сме обменили  Mr. Green само с очи се разбрахме. Още го може ... понякога. Като си помисля колко отдавна беше  ooooh!

# 49
  • Мнения: 419
Беше, и си остана най-красивият мъж, когото съм виждала  ooooh!. Очите, устните, трапчинките когато се смее, аполоново тяло  Crazy.
Слава богу, че се оказа  добър човек, защото само с тая неземна красота, докъде ли щяхме да я докараме   Stop.
Хихии, Джулия, и аз се замислих колко отдавна беше - тези дни станаха 18 години  #Crazy.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Харесах плътните му устни в комплект с бръсната му глава  Laughing
А после това, че умееше да изразява чувствата си и да говори за тях. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: X
Ми убав беше и не се фраскаше с това.

# 52
  • Мнения: 871
Беше много нахакан и зеленоок Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 897
Външният вид-стори ми се божествено красив.
Освен това излъчваше спокойствие и увереност, от които имах крещяща нужда тогава.

# 54
  • Мнения: 571
Като си помисля колко отдавна беше  ooooh!
16г.
Зрял и умен.

# 55
  • Мнения: 1 992
Външният вид, много ясно. Чудех се къде съм бляла, че не съм го забелязала по-рано. Работеше в едно заведение, в което ходехме редовно.

# 56
очите му бяха първото което забелязах,той има небесно сини очи които ме влудиха.и сас времето много други неща заради които сам снего и си го обичкам Heart Eyes Grinning

# 57
  • Мнения: 1 910
Отиваше да купи кокали за кучето си...
веднага спечели 1/2 от сърцето ми...щом човек на 20 години може да е отговорен в отношението си към домашен любимец - не може да не е свестен.
Това, че е хубавелко, физик, със сходни музикални интересни и други бла-бла се оказаха второстепени за момента.  Laughing

# 58
  • Мнения: 152
Тя беше звезда в ефира на Варна... освен това е руса...а тогава смятах, че най-хубавите жени на тая планета са само русите!
Като добавим сексапила и това, че се пецкахме като диви всеки ден.., картинката добива що-годе някакви очертания.  Crazy

# 59
  • Мнения: 1 427
Преди 11 години,когато го видях за първи път направо ме шокира с косата си-гъста и дълга до кръста/ заклет металист/ Laughing Всички колежки се бяхме скупчили зад гърба му и  #Crazy"Леле,каква коса" .Сега всички казват същото за дъщеря ни Wink А той вече е с доста по-малко коса Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт