Аутлети (Outlet) - 2

  • 153 830
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Скоро откриха в Люлин аутлет на ZARA,намира се на кооперативния пазар срещу църквата.
Според мен цените са доста добри,и има страхотни неща.

# 16
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Свърши ми опцията за редактиране.

# 17
  • Мнения: 265
Супер си   bouquet Благодаря за темата

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
запис и от мен, пък ще обикалям като имам време, дай боже някога Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 695
браво за темата  Hug
много е полезна  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 652
В Пловдив:
Аутлетът на Kanz срещу сладкарница Бътерфлай вече няма да е аутлет, а ще продават испанската марка Mayoral, магазинът на Kanz си остава на ул. Заимов малко преди Енергото вдясно.
Аутлетън на Zara е в началото на Главната, като тръгнеш от Пощата към Джумаята вляво (преди беше някакъв базар май).

# 21
  • Мнения: 147
...

аз пък да дам идея да сменим заглавието с просто 'аутлети'  Peace

нещо не виждам аутлета на доспат, пряка на прага, дане би да е този 'на прага' Crazy
...

Ще сменя заглавието, ако искате да го оставя само "Аутлети (Outlet) - 2" или ...

 Още някой нещо да предложи и да стигнем до решение на заглавието.

А относно аутлетите в темата, имам още страници и попълвам по информацията, която съм срещнала. Ако този на Прага е на Дуспат или там, както е, само потвърдете да го променя  Peace

На "Доспат" и на "Прага" има два различни аутлета. Този на "Доспат" е с детски дрехи, на "Прага" - дамско и мъжко.

# 22
  • Мнения: 1 224
И аз тук  Crazy

ПП Аутлет Беа е различен от този който е залепен на Т Маркет, така че нека се промени местоположението му в инфото .

# 23
  • Мнения: 1 672
в Бургас още магазин с надпис Outlet има и в Славейков в търговски център Престиж

# 24
# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Скоро откриха в Люлин аутлет на ZARA,намира се на кооперативния пазар срещу църквата.
Според мен цените са доста добри,и има страхотни неща.

Дай малко повече информация newsm78 нещо не се сещам къде е !? В някой търговски център ли е?

# 26
  • Мнения: 134
Здравейте момичета,
Страхотна тема!!!!
Има ли някоя от вас информация къде има outlet на марката "Replay", ама за обувки.
Някъде бях чела, че има на тази марка в някаква уличка зад Съдебната палата, но нищо по-конкретно.
Моля ви дайте някакво инфо, че съм полудяла по едни ботуши и едни обувки........ #Crazy

# 27
Дами, можете ли да ми препоръчате някой магазин в София за Аутлети, където има маркови мъжки якета на ниски цени? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 488
Здравейте на всички!
Перфектно направена тема и добре синтезирана информация за всички нас! Поздравления mango!!!   bouquet

Интересуваме дали някой от вас знае къде в София /защото е най-близо до моя град/ има аутлет на G-star. Знам за този в младост до Хита, но само този.
Иска ми се ако някой знае да ми каже дали има и на друго място. Благодаря предварително!   bouquet

# 29
Здравейте,
кажете каде горе-долу се намира аутлета на дизел в младост 1А
Мерси  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт