Аутлети (Outlet) - 2

  • 157 270
  • 241
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 466
И аз тук! Mr. Green
Mango, чудесна тема!  bouquet

# 31
  • Мнения: 743
Манго, поздравявам те за странието за оформлението на темата.

# 32
  • Мнения: 1 531
абе някой има ли актуално инфо за аутлета на доспат? щяха ли да го махат, има ли намаление, че утре съм намислила да изпратя мъжо, че има път натам Flutter

# 33
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Благодаря  Blush. Но от мен беше само оформлението и синтезирането, всичко друго е заслуга на пишещите тук.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 729
mango , благодаря ти за цялата събрана нформация     bouquet

Това за Sofia Outlet Center сигурно ли е? Някой има ли информация или е някакъв слух?

# 35
  • Мнения: 491
Аутлета в Пловдив на Сара Пен е преместен в м-н Ексалсиор. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 466
Това за Sofia Outlet Center сигурно ли е? Някой има ли информация или е някакъв слух?

Проект на етап строеж в момента.
Намира се точно зад Метро и Техномаркет на Цариградско и се очаква да заработти  края на  2009 г.
За подробности
http://www.gvagrimley.co.uk/x6297.xml

# 37
  • София
  • Мнения: 10 729
Мерси, Муци, изглежда страхотно, ще го чакаме  Party

# 38
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
За OXBOW в Росиньол, да кажа, че се намира на бул. Черни връх, след Хладилника, В ПОСОКА ОКОЛОВРЪСТНО ШОСЕ.

Моля някой да ми каже, къде точно се намира аутлета на Колев и Колев в Младост, че не разбрах.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 466
Колев и Колев в Малдост е част от комплекса с БИЛА т.е спираш си на паркинга на БИЛА и като застанеш с лице към нея от дясната ти страна има шадраванче. Зад шадраванчето в ъгъла е и магазина на Колев и Колев. Освен на КиК има и други марки. Преди време имаше доста намалени обувки на Натурино. Много хубава италианска марка.
Ака не живееш наоколо, БИЛА се намира на бул. А.Малинов. Ако идваш от Цариградско е от лявата страна след бензиностанция Темпо май беше.

# 40
  • Мнения: 1 058
Страхотна тема.
Кой е този търговски център в Дружба 2 на Саламандър.
Аутлета на Колев и Колев в Младост не е ли на пътеките.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 466
Кой е този търговски център в Дружба 2 на Саламандър.
На Искърско шосе, в ляво от първия светофар след разклона за летището, ако идваш от центъра.

Аутлета на Колев и Колев в Младост не е ли на пътеките.

На пътекие има малко магазинче на КиК, но аутлета е този до Била.

# 42
  • софия
  • Мнения: 256
Не ми се видя да е аутлет.И този до била и другия на пътеките на Младост 1 се продаваха новите модели и съответните цени за К и К.

# 43
  • Мнения: 1 531
на пазара е аутлет на к&к, а до била е аутлет на другите марки, а на к&к си е стандартен и мн дорбе зареден Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 466
До Била е аутлета на КиК, като се продават и други марки.

В магазина се продават миналогодишни колекции и други и първо там почват намаленията. Обаче пуснат ли новите колекции, както на КиК така и на ШуКидс, Натурино и т.н всичко е на еднакви цени с другите им магазини.
И тук стигаме до сбърканат философия в България на това що е аутлет! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт