ОКТОМВРИЙКИТЕ са на облог, кой ще e поредният бебок

  • 11 858
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ох , че хубаво си хапнах току що. CrazyВтора вечеря. И пак в 7ще се събудя освирепяла от глад.

# 16
  • Мнения: 558
8Eos8, наистина много се хиля, с горния ти постинг, браво бе, и ти си скрита лимонка  Joy... продължавай в същия дух, ще чакам с нетърпение  Laughing

# 17
  • Мнения: 817
Аз нямах нет известно време, но за компенсация се връщам като щъркелче.


ИМАМЕ СИ ОЩЕ ЕДНО МОМЧЕНЦЕ В ОТБОРА, ПОЯВИЛО СЕ ДНЕС В 23.22 Ч. - ДЕЯН С МЕРКИ 2920 ГР, 50 СМ. И ПОНЕЖЕ МАМАТА Е ЗАБРАВИЛА ДА НАПИШЕ ИМЕТО СИ МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е LAUREN! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ МЪЖ И САМО ХУБАВИ МОМЕНТИ ЗАЕДНО ДА ИМАТЕ!!!

# 18
  • Мнения: 104
Ха добро утро  Simple Smile




Какви хубави "мъжки" новини  Party

Честит Кристиан на мама Ина   ylinfant

Честит Димитър на мама Кали  passifier

Честит Деян на мама Лаурен  newsm32

Да са ви живи и здрави бебоците и вие покрай тях !!!


Пак не сте спали  yes  Crazy

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 07:57 от adina

# 19
  • Мнения: 3 453
Ха добро утро  Simple Smile




Какви хубави "мъжки" новини  Party

Честит Кристиан на мама Ина   ylinfant

Честит Димитър на мама Кали  passifier

Честит Деян на мама Лаурен  newsm32

Да са ви живи и здрави бебоците и вие покрай тях !!!


Пак не сте спали  yes  Crazy


Честито на всички нови мъжки мами и от мен  bouquet Лелелееее как валят бебенцата...много се радвам за всички Hug

# 20
  • Мнения: 10
Добро утро   bouquet
ех че сладки бебчета  Grinning честит сладурчо Деян на мама Лаурен  Hug
еха  Grinning май че пране гладене щура веселба това ни чака от сега на татъка  Grinning
приятен ден сладурки  Grinning и много усмивки  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро  Grinning
Нощната смяна отстъпи, ся е ред на лудите ранобуднички  Laughing
Олеле 3 момченца! Супер, вече си мислех че само жени ще се раждат  Grinning

Инче, честит ти малък мъж, Кристиан ми е едно от любимите имена. Да расте здрав и силен за гордост на мама и тати!

Кали, честито момченце и на теб!

Лаурен, честита синя радост!

Аз по обед съм на преглед. Да видим има ли нещо ново и какво ще каже доки за таз пуста глава, що е толкова голяма  и как ще излиза  Laughing
Да ви кажа, ако ме накарат и секцио ще родя вече  Crossing Arms Незнам как, ама да излиза вече това бебе, щото майка му изкукурига съвсем напоследък.
swf , стискаме силно палци и чакаме хубави новинки скоро  Hug

Еййй, много съм изкукала. За темите щях да пиша. Мога и аз да пускам също, мога и да добавям нова информация, само буквичките и декорациите са ми тъмна индия. Тъй че, не бойте са! Ще се справим някак. Само например мамата, която ще пуска темата да предупреждава към 15-та страничка, да не дублираме  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ДОбро утро  bowuu
Lauren честито синьо вързопче   bouquet

Их,момченцата подхванаха хорото, наваксват много бързо преднината  Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 1 531
Добро утро и от мен.
Честита радост на мама Лорън.

Аз се отказвам да ходя на лекцията - много вали, а и съм ужасно хремава. Настинала съм и всичко ме боли.
Тони, ти как пребори хремата?С някакви тампони беше.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро красавици Hug

Честити малки съкровища на

Кали - Димитър smile3525

Инчето - Кристиан newsm51

Лаурен - Деян  smile3525

Да радват мама и татко сладките момченца.

Бързо възстановяване на мамите,а татковците да се почерпят ама с мярка smile3521

# 25
  • София
  • Мнения: 13
Добро утро!
Леле ама какво е станало тука Simple Smile)
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙКИ С МАЛКИ БЕБЧОВЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТКО!

# 26
  • Мнения: 269
Честито на маминките и татковците за новото щастие!Много здраве и любов!На мамитата-бързо връщане на формата

# 27
  • Варна
  • Мнения: 152
Добро утро и от мен!

Много се радвам - Честито на мама Лаурен !
ЧЕСТИТО ново попълнение към отбора!
Хайде първите мами да дават снимки, че нямам търпение...  baby_neutral

Много лошо спах снощи.... едни мисли в главата ми цяла вечер...  #Crazy
И аз се сдухвам май ... подкрепям Шики  да не е сама в полудяването!!

Барабина
наистина не е влизала скоро - от 16.09 ... дано всичко е наред!

# 28
  • Мнения: 899
Ох , че хубаво си хапнах току що. CrazyВтора вечеря. И пак в 7ще се събудя освирепяла от глад.
И аз, и аз  Laughing. Голям глад, направо световен. Аз лично не помня такова нещо през целия си живот  newsm78
Поздрави за Lauren, да й е живо-здраво юначето и бързо възстановяване   bouquet. А тя твърдеше, че отшумявали контракциите  hahaha
Ей с такива новини е прекрасно да се събуди човек. Забелязвате ли, че дните вървят еднополови. Днес какъв ли ще е - женски или мъжки  Crazy. Хайде, кай ще повлече крак???
Как имаче става 164 хемоглобин  Twisted Evil
Въх, дай малко насам  Praynig

Недялка, къде се загуби вчера цял ден, реших че тръгна и ти към родилното тихомълком  Hug. Като говориш за почерпките на татковците, нашия се готви грандиозно отсега. Аз леко суеверно се опитвам да го укротя, неродена мома, а той бърза, нека мине събитието и тогава  Naughty

# 29
  • Мнения: 489
Хайде, честити ни момченца!!! Крайно време беше и те да се включат! Вече резултата е 5 на 5! Да са живи и здрави и много да радват мама и татко!

Общи условия

Активация на акаунт