ОКТОМВРИЙКИТЕ са на облог, кой ще e поредният бебок

  • 11 883
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 285
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА
на
Кali_k 
Ina.gg
Lauren
Swf



Бебевалежа започна, няма шега!



Колко ли бебета ще има днес?!

Много, много се радвам за всички мами и техните малки прекрасни човеци!

Усмивката не слиза от лицето ми, като грейнало слънце съм!


 newsm51 newsm51

 
smile3525 smile3525

# 61
  • Мнения: 1 020
Честити малки сладки беборани Деян и Иван на мами Lauren и swf! Да са много здрави, весели и жизнерадостни деца!
Бързо възстановяване на мамите пожелавам и както винаги ще чакаме снимчици Simple Smile
Аз сутринта бях на запис на тонове... ОК са Simple Smile май ще си изкарам о термин... може и да пренося Sad с тези не много чести неболезнени контракции и с липсата на разкритие Sad Ама каквото дойде такова Simple Smile ако й е кеф на малката нека си седи вътре на топличко...
Сев май трябва да махнеш мамите, които родиха от списъка с термините  Hug

# 62
  • Мнения: 44
Ех, че хубаво !

Честито на всички нови майки!Да са ви живи и здрави рожбите

Не бях  чела от снощи  и страничка по страничка ,сълзичка по сълзичка  та накрая ревнах като магаре !

Много се вълнувам и се радвам за всички ви!

# 63
  • Мнения: 42
Ей така като се умълчите и настръхвам! Confused
Само ви мисля! Кой, кога, как, какво... Това са почти всички основни въпроси на журналиста Joy!
Говорете нещо, че ме притеснявате така! Crossing Arms

# 64
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ама, TSV, в Търново вече разрешават ли някой да присъства на раждането? Аз мислех, че още е забранено.
С всички тези промени - ВИП стаи, местенце за свиждане, може и това да са го променили, ама така като гледам така или иначе няма да ме огрее, няма смисъл и да питам.
renni79 това със закупуване нещо за бебето е добра идея. Иначе тя с удоволствие е решила да си даде креватчето и завивките /нали получи нови/, ама последния път като ходихме на пазар за бебето тя се върна с нови дрешки, а за бебето - нищо не харесах.  Embarassed
shareez защо не е на ясла? Да не се е разболяла или вие я спряхте?

# 65
  • Мнения: 44
Трикси ,мила  май идва и твоя ред ?

Вчера бях пак на консултация - представете си  за 1 седмица 2 кг. от горе .Надявам се накрая да мога да влеза през вратата на болницата  Laughing
Фийл  нещо се губиш ,къде си ?

# 66
  • Мнения: 678
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ЛАУРЕН И SWF     bouquet
Да растат здрави и спокойни бебчета и скоро да се приберат с мамите им при най-близките хора.
И аз бях сомнамбул по принуда до към един часа. Малкият категорично отказа да заспи и ме кара да правя упражнение по вдигени на биба от пода, а ако знаете колко е лесно с голям тумбак  ooooh!
Шики като видях снимката, която си постнала и се сетих за раждането на баткото. Това е най-яркия ми спомен - колко малка и съвършено оформена ръчичка имаше, която стигаше да обхване само един мой пръст  Heart Eyes
Иначе за нервите аз се стремя да се въздържам от нервни изблици, защото знам,
е и на мъж ми не му е лесно, а и честно казано той ми помага много. Но пък вчера както мислех, че няма да виждам колегите си, така се засякох с чест от тях, които не ми спестиха коментара "Коолко съм станала огромна"  Rolling Eyes
Исках да питам Адинка, че нали тя с астрология се занимаваше  newsm78 Та въпроса ми е при стрелец, телец и малък козирог, другият бебешон какъв е по-желателно да бъде - везна, или скорпион  newsm78 Да знам поне на термин ли да си ща, или да стискам още 10-на дни до скорпиона  Joy

# 67
  • Мнения: 42
Аз отивам да помагам на една приятелка с понитата и! Днес малчуганът и е болен и не е на градина, та няма да се справи сама с кончетата. Много се успокоявам там при нея, винаги е заобиколена от много деца и животни...коне, кучета, котки... Забравям за 4-те стени и дишам дълбоко! Ще се пазя обещавам! А вие не спирайте да пишете и наистина къде е Фиил? Дано всичко е наред при нея!manana така жадувам да видя тази малка ръчичка и аз! Аз по принцип се държа с нервите, но вчера просто прелях! Добре, че мъжа ми е много търпелив!
 Хайде лек ден и още добри новини да има днес!  bouquet

# 68
  • Мнения: 48
Да са честити малките големи момченца на Лаурен и SWF, да са здрави и да радват мама и татко.На мамите бързо възстановяване Hug
Оф и аз едни мисли тази, нощ,не мога да заспя,ако се появи нашата мома по рано, нито татко и е тук идва си след 2 дена, нито дрешките са и изпрани защото той ги е купил, нито легълце си има, ужас.Искам да дочака понеделник всичко да е накупено и почвам да пера, гладя и подреждам и се надявам до сряда да съм готова PraynigТа от много мисли много неспокойна нощ изкарах та чак сега ставам.
Ама и наван какво време, приказка, мрачно, дъждовно, прихлупено небе, отврат.
Целувки , ще чакаме новини ако има бебоци на път.

# 69
  • София
  • Мнения: 1

Не бях  чела от снощи  и страничка по страничка ,сълзичка по сълзичка  та накрая ревнах като магаре !

Много се вълнувам и се радвам за всички ви!

И аз бях същата картинка тази сутрин Wink

# 70
  • Мнения: 1 020
Маняна аз не съм Адинка ама май сте 1 огнена - стрелеца и 2 земни зодии.... май и двете зодии не са много подходящи за вашето семейство... не разбирам много ама водната зодия - скорпи ще е в опозиция с огнения стрелец, а въздушната везна ще е в конфликт със земните зодии  newsm78 това са си мои интерпретации, дано не те объркам Sad

# 71
  • София
  • Мнения: 1
Но пък вчера както мислех, че няма да виждам колегите си, така се засякох с чест от тях, които не ми спестиха коментара "Коолко съм станала огромна"  Rolling Eyes
Много ме дразнят такива коментари и хора които се чувстват длъжни да си натрапят мнение по всеки въпрос  #Cussing out

# 72
  • Мнения: 1 020
На мен пък един колега от университета миналата седмица ми каза... леле Елиии ти да не носиш близнаци? много си голяма! При което аз  #Crazy и след това ми вика... айде не остана, още 2 месеца, а аз пак  Shocked и му обясних че съм в девети месец и мога да родя всеки момент и той с цялата си наглост... АААААААААА, значи затова си тоооолкова голяма!  #2gunfire

# 73
  • на Земята
  • Мнения: 174
ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕ, БРАВО НА РОДИЛИТЕ МАМИ!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ СЛЪНЦАТА! smile3525

# 74
  • Мнения: 8
Eх,така обичам да се будя сутрин с такива новини!
Браво на мъжките мами и много здраве за тях и бебоците,много вече станаха нашите слънца а снимки няма,хайде,дайте да ги видим тези мушмороци!

Общи условия

Активация на акаунт