Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!

  • 33 077
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Методът с преписването ще има ефект само за известно време.
 (Трябва да съм честна-този път забележката му е напълно заслужена)

 Ето ги книжките -Училищен мюзикъл
http://www.egmontbulgaria.com/books/di_hsm.htm
 Взимаме ги от книжарницата в МОЛ-а на Стамболийски,на една стойка са,близо до касиерките.
 Чух,че има и списания,но засега удържам на врънкането да купуваме и тях.
 

# 46
  • Мнения: 10 758
Ще трябва да влезна в час вече......
това като запис де Mr. Green Joy

# 47
  • Мнения: 1 671
О, Бобме, крайно време, душа  Laughing

Успешна седмица на третокласниците и майките им!

# 48
  • Мнения: 184
Лека полека влизам в крачка - децата се освестиха преди мен.  Embarassed От тази седмица са първа смяна -  заведох ги на училище, пих кафе с една майка - така по бива.  Grinning
Учебникът на сина ми по ЧО е от старите, а на щерката е нов. Та в неговия учебник все още граничим с Черна гора, а в нейния - вече не. Наложи се набързо да им обясня  динамиката на геополитиката на Балканите.  Grinning
В петък имаха за домашна да пишат писмо. Щерката прояви ентусиазъм, обаче синът го прие като проява на лиготия. И вероятно, за да вкара известна доза мъжественост в начинанието, половин ден ме агитираше писмото му да започва с "как си, пич?".  Laughing

# 49
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
... писмото му да започва с "как си, пич?".  Laughing

 Joy Пак щом не е "Мараба, копеле!"

Нашата кака е обилно осополена и температурясала и отсега се подготвям за "Истерията на българските гласове" като почнем да наваксваме пропуснатото. Wink

# 50
  • Мнения: 1 030
Блещука,Гаргамела,разсмяхте ме рано,рано...... Joy hahaha

Бомбич,добре дошла в час! Hug
Успешна седмица и от мен!  bouquet

# 51
  • Мнения: 6 501
И ние сме с гърлоболол от тази сутрин и леко запушен нос. Sad Но я изпратих на училище.Ще видим довечера как ще се чувства. Въпреки това тази сутрин си научи урока за Траките сравнително лесно-май и беше интересно. Лека седмица на всички и бързо оздравяване на боледуващите!

# 52
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Блещука,Гаргамела,разсмяхте ме рано,рано...... Joy hahaha

Бомбич,добре дошла в час! Hug
Успешна седмица и от мен!  bouquet

Успешна седмица и от мен!  bouquet

# 53
  • Мнения: 826
Още веднъж- благодаря за честитките. В събота празнувахме с още десетина хуни и няколко варварки, но за това ще пиша друг път. Рожденият ден беше супер, младежът е доволен Mr. Green
Честит рожден ден на патерица на Мама Цоцоланка   bouquet И честита ви годишнина от сватбата. Дано да сте я отпразнували подобаващо с половинката.
Прибирам се да надзиравам какви ги е свършил третокласникът в къщи... ако не му вися на главата може някой път и без раница да отиде на училище  Crazy

# 54
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И аз стриктно трябва да наглеждам как се справя с домашните и с подреждането на раницата Rolling Eyes...миналата година я изпуснах за малко от полезрение, бях решила че ще се справи добре и сама...нищо подобно... Sad...
затова сега всичко минава на проверка - око да види ,ръка да пипне...
Моята девойка , сега лепи къщичката от солети  , бобчета и леща...оказа се , че в къщи няма друго лепило , освен нейното течно и едно сухо...
Моля се да се залепят и да не изпопадат преди да е стигнала до училище... Praynig
Реших да я зипиша на плуване, пък да видим как ще се справя...дано не боледува!

# 55
  • Мнения: 1 523
Ох,нашите утре започват с входните нива,а моето голямо момиче си дари всички останали и учебници от втори клас в кампанията Треска за училище.Сега няма от къде да си преговори. ConfusedНаписах и националните празници ,за които се сещам,преговорихме за природни бедствия, жива и нежива природа и до там.Каквото сабя покаже...Важно е изходното да е по-добро от входното!

# 56
  • Мнения: 673
   Иво цяло лято млатИ  едно дърво на село , рита го, фамилията му разгони. Щял да тренира таекуондо Wink и не искаше и да чуе вече за плуването. Доообреее... Предупредихме го обаче ,че тая работа с тренировките по таекуондо не е като да рита по черешата Naughty, ама пей си Пенке ле ,кой ли ми те слуша... Снощи с баща му - хайде на тренировка. Върна се препотен , зачервен, изнемощял. Питам го:"Кога ти е другата тренировка, мамо?" . " НИКОГА!"-ми отговаря. Ааа...сине майчин. Та пак ще си ходим на плуване май. Сутринта едва ходеше от мускулна треска.
   Аз от една седмица ходя на работа и той си се прибира сам , ужким обядва, пише домашни. Засега всичко е наред , пък за по-нататък...ще видим. Thinking

# 57
  • Мнения: 3 020
Мале, аз се чудя що изгубих темата, а то имало нова.
Айде засега запис, пък после ще пиша като ви прочета.
Днес имаме четворка по физкултура, не била скочила както трябва.  newsm78
Не мога да разбера как може по тези предмети като музика, физкултура, домашен бит и техника и др. такива да им слагат ниски оценки, малко ли се притеснява за другите предмети, че и това.

Засега приятна вечер от мен.

# 58
  • Мнения: 11 607
Не мога да разбера как може по тези предмети като музика, физкултура, домашен бит и техника и др. такива да им слагат ниски оценки, малко ли се притеснява за другите предмети, че и това.

Мен ако ме питате тези предмети не трябва да влизат в балообразуването. Или поне да имат по-малка тежест......

Искам да питам дали има и други като нашата скъпа класна.....Решила,че няма нужда от родителска среща. Нямала какво да каже на родителите. Споделих с една майка и другата майка ми каза - Ами ако ние имаме нещо да и кажем?

Усещам напрежение сред родителите и че ще настояват да има родителска...Доста им се е насъбрало и на останалите от отношението на госпожата ни.........

А моята третокласничка - нещо не е добре......Опитва се Т да вдига и се обадих,че утре няма да сме на училище. Ще я оставя в къщи да си почива! Дано ни мине бързо!

# 59
  • Мнения: 998
blanc, благодаря за линка  bouquet Запалихме се. Ще се купува Laughing

Не мога да разбера как може по тези предмети като музика, физкултура, домашен бит и техника и др. такива да им слагат ниски оценки, малко ли се притеснява за другите предмети, че и това.


Подкрепям с две ръце Peace Но едва ли нещо можем да направим Sad

Мамо Цоцоланке, първо ви пожелавам много бързо оздравяване Hug За класната - явно я е страх жената от срещи очи в очи, усетила е настроенията. Настоявайте си за родителска! И си й кажете всичко, което не ви харесва Peace Успех!

Ние нещо много трудно възстановяваме таблицата с 6,7 и 8.  Също и определянето на частите на изреченията. Това упражняваме основно в подготовката за входните нива - в четвъртък и петък. Но моят накрая обикновено се издънва за грозно писане или за грешки от невнимание, а не по съществените неща.

Общи условия

Активация на акаунт