Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!

  • 33 076
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 671
Добър вечер, момичета.
Нямам с какво да се похваля  Cry не става работата, поне досега всичко навежда на негатив.
Май почти и надежда не ми остана, но все пак до края на седмицата има още два дни  Praynig

Обаче днес съм щастлива с друго - малката ми фъртуна  за първи път използва тоалетната по предназначение  Laughing
Засега само за "малко", но ... да не бъда максималистка, всичко с времето си.
Топъл семеен уикенд желая за всички ни.

# 31
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравейте момичета! Hug
Рядко пиша, но чета с удоволствие темите, още от първи клас...


и аз така Peace

на всички третокласници желая лека и успешна учебна година Hug

При нас вече се проведе първата родителска среща.Почти нищо ново, проблем в класа е дисциплината, за това няма да ходят на зелено училище през октомври. Вече са купени всички допълнителни помагала - по математика, български, инф.технологии и атлас по Човек и общество.

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
При нас родителска среща в сряда иииииииииииииииии


Мамо Цоцоланке, ЧРД да си жива и здрава и сладката блондинка да не те ядосва.

# 33
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Мамо Цоцоланке, Честит Рожден ден! Много здрава,щастлива,със здрави нерви ! Прекрасни мигове с многобройната ти банда!  bouquet

 Моят вчера си взе бележника подпечатан и вече има забележка.Вече се шашкам и ми писва. Та той е перманентно наказан вкъщи. Усещам,че започвам да го смачквам .И вече искам родителска среща!Иде ми да се цаня за дежурен учител в междучасията.

# 34
  • Мнения: 574
Мамо Цоцоланке, Честит Рожден Ден  bouquet Много здраве и много щастливи мигове със семейството Hug

# 35
  • Мнения: 1 030
Мамич,жива и здрава,семейно щастие съчетано с много хармония!  bouquet

Сети се мой та мома,че има книги да връща в библиотеката. Rolling Eyes
Обаче,книгите нещо ги няма,не помни къде са.
Като знам какво скитане беше преди две седмици.
То при роднини в различни градове.
Сега ще се издирват общонационално. Mr. Green
В краен случай ще си ги плаща,ще пести от закуски.
Ама Ха........,вече ми писна,да си отговаря тя за нейните постъпки. Sad

# 36
  • Мнения: 6 501
ЧРД на Мама Цоцоланка! Да е жива и здрава и обичана! Весел празник! hbday

# 37
  • Мнения: 998
Мама Цоцоланке, Честит рожден ден  bouquet Бъди щастлива!

blanc, какво е направил синът ти? и как си мислиш, че ще можеш да помогнеш в междучасията? аз нямам представя, какво правят нашите в междучасията, защото моичкият все има нещо за дописване и напрактика не ги използва изобщо:(

ptica, мисля че е подходящ случая за поемане на отговорност. Но пък дано се намерят книгите.  PraynigДа не вземат все пак да я откажат да използва библиотеката.

# 38
  • Мнения: 11 607


Момичета, благодаря ви от сърце за хубавите пожелания! Днес освен,че ставам на 18г., имаме и годишнина от сватбата - 16г. брак!

Блондинката.......от снощи с лични средства ми бе купила цветя, с баща си ми избрали подаръка, направила собственоръчно картичка и надписала и днес първа ме изкъпа......На мама слънцето е тя...Много ми е добричка и днес цял ден не се отдели от мен.........Тя по принцип е все до мен.....Но как да не и подаря толкова исканата от нея сестричка?

# 39
  • Мнения: 1 030
.....Но как да не и подаря толкова исканата от нея сестричка?
Жена с широко и голямо СЪРЦЕ! Hug Нямам думи.....,Жива и здрава,и Честит 16 годишен брак!  bouquet

# 40
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мама Цоцоланке, друго си е човек да си има момиченце. Пожелавам ти още едно.

# 41
  • Мнения: 1 523
 newsm59 ,Мамо Цоцоланке!Да си здрава и обичана!  bouquet

# 42
  • гр.София
  • Мнения: 4 156


 Днес освен,че ставам на 18г., имаме и годишнина от сватбата - 16г. брак!

  JoyАко добре смятам,моята- на 2 годинки-вече е за задомяване.
 Да сте живи и здрави и млади по дух с мъжа ти!
 
 Вълничке,редовното тичане и бутане в междучасията. На моят сме му забранили да става от чина си в междучасията,само да ходи до тоалетна и когато е дежурен-да чисти дъската. Устисква седмица-две и пак хуква с останалите. А случи ли се нещо-мълчи като партизанин-и пред класната и пред мен.
 Запалил се е от лятото и чете едни книжки по детски филм,по Джетикс,-"Училищен мюзикъл" ( High school musical). Изчете ги и в междучасията. От утре ще ги преписва, ей тъй,да е зает с нещо,хем мога да проверя после,хем да се учи да пише. Може да е тъпо,ама...

# 43
  • Мнения: 1 163
 blanc , аз се мъча да ги задължа да преписват текст когато имат време ама те викат -после ooooh!то тяхното после никога не идва #Crazyбраво на твоят ученик Peace

# 44
  • Мнения: 998
blanc , аз се мъча да ги задължа да преписват текст когато имат време ама те викат -после ooooh!то тяхното после никога не идва #Crazyбраво на твоят ученик Peace

Присъединявам се. Самият факт, че се е съгласил на подобна уговорка  (да преписва в междучасията!!!) е велик Peace А по повод книжките по Джетикс - дай повече инфо, че и ние сме фенове на канала. Купуваме списанието, но тези книжки не ги знам.

Общи условия

Активация на акаунт