Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!

  • 33 078
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
В нашето у-ще има басейн, но чакат някакви пари общината да отпусне за да работи и тази година. Иначе плуването ни е застъпено  като час по физкултура. Никак не е приятно обаче да имаш 1 и 2 час плуване през зимата. Не стига, че едвам гледа и му е студено, ами и после да го мисля подсушил ли се е, косата... Иначе съм фен на плуването.
Миналата година ходеше чат-пат на футбол (пак в у-ще), но като не е от най-добрите и му секва ентусиазма  Laughing
Тази година ще има баскетбол, и аз го агитирам. При мисълта, че ще стане по-висок от батко си направо цъфна  Laughing И аз предпочитам баскетбола, че иначе като се прави на голям футболист, все си къса панталоните и все е с ожулени крака и лакти.

# 16
  • Мнения: 1 671
Запис  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 574
Привет в новата тема Hug Птица Hug Много хубаво, че си сложила и датите на ваканциите Peace
Много идейно заглавие Peace По тоди повод онзи ден обяснявах на Влади що е то разказвателен предмет /имаха Човекът и природата/ и му казах, че от един прочит няма да научи урока. Той решил, че е като Четенето - един, два пъти и е готов Rolling Eyes
Аз днес видях госпожата на Влади, защото вчера пропуснахме род.среща. Каза ми с две-три думи какво е станало. Оставих 30 лв. за разни училищни такси и помагала. В нашия клас май този срок няма да се възползват от безплатните закуски. Наблюденията на г-жата /а и моите/ са, че децата отиват обядвали на училище /втора смяна са/ и после не си ядат закуските, ами си купуват разни гризинки.
Към написаните по-горе предмети, синът ми има Информационни технологии, СИП БЕЛ и ЗИП Английски език Peace
Плуването и ние ще го пропуснем от училище Peace Казали на децата, че ще ги водят организирано, но е за начинаещи. Пък Влади се справя доста прилично /вече е ходил на уроци три срока/ и не иска. Замислям се за баскетбол newsm78, но пък хич не ми харесва този спорт. Тругият вариант е тае куондо /надявам се, че го написах правилно Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 1 724
школата по йога има на разположение 2 зали и докато Дани е на детска йога, аз също ще мога да се наслаждавам на това удоволствие, само че за възрастни.


Моля, сподели къде се намира, отдавна търся такава екстра ...

Заповядай- това е Йогамандала, част от епика е от Гаятри студио, но не целия, преди 2 години ходихме в Гаятри при Марияна
http://www.yogamandala.net/bg/schedule

# 19
  • Мнения: 3 214
ptica   bouquet

Моят хубостник днес по някое време каза, че приключил с домашните и започна да се мота. Питах го няколко пъти дали има домашно по Развитие на речта - нямал. Да, ама не - реших по едно време да проверя - изненада  Mr. Green Добре, че имаше още време, та успя да го напише  ooooh! Но си отнесе конското, де  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 030
Аз само да кажа,че кръстница е Вълничка,за което и благодаря!  bouquet
Аз промених само думата "бирим",с "уча".

# 21
# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Доредих се и аз до компа!

Честито на рожденика на Елиа!

Стискам палци на М.Уизли! На краката, че дребната ми виси на ръцете цял ден и от сутринта слушам само потпури от опери и канцонети, при това тенорови, че само на това заспива. Laughing

Това вместо запис. Wink

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А аз направо запис.

# 24
  • Мнения: 1 523
Птицаbouquet!
Вълничке,много актуално заглавие!
Сега да ви споделя нещо ,което ме тормози.Две години си бях вкъщи по майчинство и помагах на каката за подготвянето на уроците.Сега вече ходя на работа и аз съм първа смяна,а третокласничката втора смяна на училище.Имам време единствено вечер да и проверя домашното. Вече започва да и личи,че никой не и стои на главата- по работата в клас,където трявба да се справя самостоятелно допуска доста грешки.Като се върна от работа виждам ,че е гледала детски канали, играла е на компютъра.Трябва вече да стане самостоятелна и може би ще е болезнено и за нея , и за мен.  Confused

# 25
  • Мнения: 24 467
Дидка, нека личи сега и да влезе сега "в час", после ще е трудно, самостоятелността се възпитава в началната степен. Имам доста познати с по- големи деца и, повярвай, след ІV клас е вече късно. Някои учат с децата си до ХІІ клас, пишат им реферати, търсят ме да превеждам уроци, даже тема съм писала. Пази Боже от това, викам аз. Спокойно. Със сина имах проблема І клас в края и ІІ клас. Сега всичко си е написал, научил, а раницата- подредил. Повиках година и нещо, ама имаше смисъл. То напредъкът и развитието често са "болезнени процеси", важно е как ще излезем от тях. Успех и спокойствие ти желая.

# 26
  • Мнения: 620
Поздравление и благодарности за темичката!
НеПоКоРна, плуването е едни от най-добрите спортове за хармонично развитие и каляване на тялото.
Аз самата от 6 - годишна редовно съм ходила на плуване, дъщеря ми вече трета година ходи на синхронно в БСФС (синхронното го избрахме не специално, а защото часовете ни бяха удобни, но сме мноооого доволни и аз и дъщеря ми).
Самото плуване, само по себе си не разболява, точно обратното. Но може да разболее немарливото обличане след плуването. Детецето, щом ще се пребира само, е много важно да го научиш и да му напомняш непрекъснато колко е важно - да си избърсва грижливо цялото тяло до сухо (включително и между пръстите на краката - това предпазва от развитие на гъбични инфекции) и задължително да си изсушава косата (особенно ако е дълга). Също така, ако излиза веднага след плуването, докато е затоплено, да не забравя шапката или качулката. 

# 27
  • Мнения: 574
Сега всичко си е написал, научил, а раницата- подредил. Повиках година и нещо, ама имаше смисъл.
Леле, Джуди, това как хубаво звучи само, браво на теб Hug Аз съм още у дома, още викам, но ефект няма ooooh!
Днес, ако не бях повторила пет пъти за гуменките, нямаше с какво да играе физическо.
Много се радвам, че бяхте споменали в предишната тема морковите. Днес предложих на Влади преди училище и той много се зарадва Hug Не знам зашо, но за по път му предлагам само плодове, а той често яде моркови у дома. Както и да е, благодаря, че споменахте  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 937
Мен защо ме няма в темата  Mr. Green
Щото изобщо ме няма тия дни  Rolling Eyes

Палци за Моли - още два чифта.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 17:04 от Verdad

# 29
  • Мнения: 1 030
Непокорна,плуването ми е любим спорт. Hug
Не мисля,че за 10 мин.ще е проблем да се прибере до вас.
Дидка,аз съм на същият хал,то си е до детето.
Виж с Йони се изхабих тотално,няма ред при нея.
Всичко е хаос,но пък иначе внимава в час.
Много е организирана,като почне да спори с мен,за неща,които е казала г-жата излиза права.
Ама аз нали си имам едно наум,и все я подценявам.
Вечер ми е най натоварено,докато сготвя гозбата,от там малкото птиче си търси неговото.
Голямото,пък бърза да ми покаже кое са взели от към материал и така до 22 часа.
Но въпрос на организация,аз съм свикнала и не ми прави,впечатление.
Моя баща,щото си е по цял ден в нас и само гледа отстрани,и ми вика как издържаш. Mr. Green
Мисълта ми беше,че не си сама и не изпускаш нищо! Wink

Общи условия

Активация на акаунт