Лунна диета - 29.09.08, 11:12

  • 4 660
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 199
Аз съм тук и издържах поне днес  Hug
Продължавам утре ще видя как ще я карам миналата седмица за 3 дена общо смъкнах 2.5, но чисто си останаха 1.4-1.5. За тази незнам  Rolling Eyes ще видим в четвъртък  Crossing Arms

# 76
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро!

Браво на всички, които са режимни - гледам този път са доста! Hug

Аз в неделя се сдобих с МЦ и просто нямаше как да карам само на течности, защото съм с ниско кръвно. Rolling Eyes Пък и нали 2 дена празнувахме РД на малкия и все имаше нещо за ядене около мен и не издържах.

Иначе за айряна и компота - по принцип диетата е за течности, но такива, които не са калорични. Оригиналът е с вода, чай и фрешове. Но всеки може да намери варианта, който му пасва най-добре. Ако ви е по-лесно да се справите, пиейки айрян, компот или сокове от кутия и видите, че и така диетата има ефект при вас - смело напред. Идеята е, спазвайки една диета, тя да не ви затормозява психически, а да се случва нормално и да пасва на ежедневието ви.  Peace

valen_tina  Hug Радвам се, че има и други октомврийски мамчета в темата. Hug

Успех на всички лунички!

# 77
  • Мнения: 1 143
И аз съм на линия,въпреки че вчера имаше много ситуации в които се изкушавах да посегна към храната.Е гордо заявявам,че издържах,а днес нямам проблеми.

# 78
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Та на принципа да е течно - ми тя и супата е течна ... като си я пасираш нищо да не плува вътре ... един приятел който вече няколко месеца е на лунната диета пък си пийва биричка - казва от всичко мога да се лиша, но от биричка не мога ...

Та ако гоните някакви резултати, отслабване и т.н. по-добре си спазвайте точно режима - компот, айран, купени натурални сокове просто не може. Ако толкова те затормозява психически - смени диетата. Ще видим Дюкянкската или която и да друга (в която с месеци не можеш да хапнеш торта или пържени картофки или ...) няма да те затормози повече.

Просто казваш - един ден ще издържа - не е края на света!!! и тва е

При мен диетата имаше страхотен ефект за няколко месеца, но я комбинирах с това, че спирам да ям в 20.00 вечерта. Даже не знам дали това не оказа по-голям ефект Simple Smile

# 79
  • Мнения: 249
Акси  Hug  bouquet

# 80
  • Мнения: 928
добро утро и от мен
вчера бях само на вода, сега си позволих малко плодово мляко

# 81
  • Мнения: 41
Момичета,онзи ден за първи път влезнах в този форум.
Откакто родих съм свалила 4 кг и не помръдвам  Rolling Eyes, а до предишните ми килограми има още 15  Shocked
та вчера започнах лунната с вас (пих само вода и една ябълка съм изяла) и днес съм 1.8кг надолу!Надявам се да ги задържа.
Успех на всички!
До следващото лунуване!
 Hug

# 82
  • Мнения: 564
Здрасти, успях отново  Sunglasses
Дори днес до този момент не съм яла, че ходих за обувки цял предиобед  Crazy ( купих си де Wink )
Но за моя голяма жалост, малкия бандит, ме гледал как се тегля на кантара и решил и той да опита  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Чу се трясък, отидох при него и...кантара показва 95 килограма със или без човек в-у него  hahaha hahaha hahaha hahaha Е, сега не мога да разбера колко кг съм загубила  Tired Crazy Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 199
Днес продължавам за вчерашния ден бях -1.4 кг  Whistling
Пила съм само фреш от портокал  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 737
и аз съм доволна Laughing

# 85
  • Мнения: 120
 EmbarassedАз издържах само вчера. Тази сутрин се събудих страшно гладна и не издържах.Вчерашното пиене на сокчета не се отрази на кантара , но като за първи път мисля, че е добре.
  bouquetПоздравления на всички които издържаха и имат минусчета.

# 86
  • Мнения: 2 803
Поздравления момичета за добрите постижения.   bouquet При мене резултата е едва половин кг. и дали ще го задържа? newsm78 Надявам се. Иначе се чувствам добре с това гладуване. До следващата лунна дата!  bouquet

# 87
  • Мнения: 296
здравейте,някой знае ли коя е следващата дата за лунуване.аз вчера издържах и съм мн.доволна.само да спомена 4е съм нова,от една година не бях лунувала.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН Stop

# 88
  • София, България
  • Мнения: 2 228
здравейте,някой знае ли коя е следващата дата за лунуване.аз вчера издържах и съм мн.доволна.само да спомена 4е съм нова,от една година не бях лунувала.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН Stop

Следващия вторник - 07.10.2008 г. от 11 часа и 04 минути до 11.34 на 08.10.2008  Peace

# 89
  • Мнения: 3 317
аз съм - 1 кг.     newsm68 newsm44 newsm68

Общи условия

Активация на акаунт