Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 574
  • 244
  •   1
Отговори
# 150
определено скъпите са по-добри... по-удобни....и се късат по трудно... така че аз съм за скъпите... !! сега например имам Mercurial който е много удобен и лек.... също така издръжлив.... !! Wink Peace Peace Peace

# 151
  • Мнения: 68
Маратонките ,които си взех преди два дни са рeйбок.....много съм доволна...Предпочитам ги пред адидас...и бяха намалени от 150 на 112лв... Grinning

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 23:35 от kapolina

# 152
  • Мнения: 2
Аз съм за поскъпите но качествени маратонки.Снощи се върнахме със семейството ми от Гърция направихме си много хубави подаръци купихме си и на мъжа ми Адидас- спортни обувки,на мен много яки Найк,и на дъщеря ми страхотни Рейбок маратонки.  bouquet

# 153
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз съм за по-скъпите. Всъщност други не съм си купувала, така че не мога да сравня. Имам поне 14 чифта, като някой са от 15 години и нищо им няма Shocked още от ученическите години, с тях съм тренирала волейбол по три пъти в седмицата. Ползвам ги доста, до магазина, на фитнес, като слизам за малко пред блока, като разхождам бебето в парка и т.н. Даже повечето не ги нося, защото са ми писнали, а не защото са се скапали.

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 110
"Не съм толкова богат,че да копувам евтини стоки"
Последните с коитио се сдобих септември или октомври май беше
Само че тук излзиат черно - бели,иначе са черно с много готино зелено... /175лв/
 По темата имала съм и евтини и скъпи,скъпото излиза по-евтино  Peace

# 155
аз съ6то съм луда на тема маратонки,не нося боту6и бих казала 4е даже не харсвам боту6и.NIKE,ADIDAS,DIESEL,ETNIES и SKECHERS  за планина от които сам стра6но доволна от даже 2 години ги имам и ходя по планина с тях и не са мруднали. Известните за света марки са ми известни и на мен имам на адидас на наик,дизел,етниис и всеки един 4ифт е на стоиност около 150-250 лв кецовете на етниис бяха 210лв,но са много убодни с хубави връзки и са модерни,на наик това е класика и не е нужно да казвам 4е ги имам от 2 год и не са мръднали но имам въпрос търся си маратонки на адидас суперстар които са показани по горе лилажите. ходин днес  в мола [събота 10 януари] но там няма6е такива а знам 4е сам ги жиждала там има6е малки модели от 34 номер които бяха с оранжево а аз искам лилажо ако някои зн къде мога да ги намеря да ми отгожори на е-маила мерси преджарително  Wink

# 156

Ей го мойто оборудване за сега.

# 157
  • Мнения: 3 219
О, хубави кецки Hug

# 158
  • Мнения: 2
Да се намерстя и аз тука с едно питане Simple Smile
Къде в София REEBOK Classic или някои подобен модел(в черно) ?
Уви нямам време да обиколя 10 магазина, докато попадна на такъв, в който ги има налични

http://www.reebok.com/US/#/product?modelId=RBK_FTW&articleId=7344

# 159
  • Мнения: 13 627
Nike имат подобен модел. Видях го преди няколко дни в CCS

# 160
  • Мнения: 10
Mаратонки нося много, защото не обичам да се измъчвам с токчета в ежедневието си. Имала съм маратонки за 14 лева, бяха много красиви и си ги носих около 4 години постоянно. Сега са поизтъркани на места и не ги нося, определено си бяха добра покупка Simple Smile

В момента нося Адидаски, бяха намалени на 40 евро, защото магазинът затваряше. Много са удобни и засега здрави (нося ги една година).

Действително марковите маратонки имат по-голям шанс за качество, но това не значи, че няма и хубави евтини попадения. Както и при дрехите - има си хубави евтини, и хубави скъпи. Робуването на марки винаги ми е било смешно, но то ако нямаше хора, които да пазаруват според рекламите и модните тенденции, нямаше и модната индустрия да е така преуспяваща.

# 161
  • Мнения: 52
Нито марката нито цената ти определя ка4еството.
Адидас за 6 месеца скъсани.Найк миришат ,едни ку4и марка здрави и удобни .Аз съм привърженик на Пума имам около 7 4ифта,летни ,зимни .Нямат мърдане,слагаш в пералнята и готово,удобни и не миришат.Моят проблем са краката на сина ми,адски миришат,Адидаса се разкапа,Найка миризма невероятна даже и след пране,но с Пумата се родих.Лятото ходи с Конверс(гуменки).Имах една Диадора едно време 5 години я носих и нямаше мърдане,но сега като гледам,(ужасни са).Дизела само дето струват много,ина4е пълен боклук.А като цена Пума: от 15 до 39 евро.Конверс 43 евро.Диадора 25 евро.Адидас и Наик цени като Пумата.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 13:51 от jufka

# 162
  • София
  • Мнения: 38 971
Пума са супер.
В момента събирам кураж и пари за Конверс - гуменки. Mr. Green
Но тъпия евтин Рънърс - никога повече! Жалко, че имат хубави модели.

# 163
  • Мнения: 13 627
Купувала съм доста време евтини модели...срок на ползване преди да се скъсат, не повече от 6 месеца. От както купувам Nike и след 3 годишно носене не са мръднали и грам. Сега си харесах един модел ама е 255лв.  Стават все по-солени за жалост Sad

# 164
  • Мнения: 2 388
В момента събирам кураж и пари за Конверс - гуменки. Mr. Green

Събирай. Един път са просто. Laughing Следващите ще са ми такива.

Общи условия

Активация на акаунт