Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 561
  • 244
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 936
последните ми маратонки са на Alberto Guardiani-все още не съм ги обувала.
иначе предпочитам Пума  Peace

# 196
  • Мнения: 60
В моя град има едно китайско магазинче , от там си купувам 10 чифта по 3,50 , 4 , 5 , 10лева и изкарвам цяла година с тях  Party
Хем евтино , хем всеки път с различно  Peace
Относно качеството издържат около 4 месеца до 1 година   bouquet

Ей това не го разбирам  Shocked По-добре едни, но хубави, отколкото 10, ама боклуци  Rolling Eyes
Не знам , не мисля , че бих могла да дам 200лв. за едни маратонки /поне докато майка ми и баща ми дават парите/  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 2 039
Че защо 200лв.? Ето например в Ларедут има изключително изгодни маратонки, при това хубави  Peace

# 198
  • Мнения: 5 173
Че защо 200лв.? Ето например в Ларедут има изключително изгодни маратонки, при това хубави  Peace
Моите са от там и ми излезнаха малко под 60 лв с доставката от 6Е Peace.

# 199
  • София
  • Мнения: 38 961
Леле, какви бели кожени красоти видях в един аутлет на Адидас за около 100 кинта!

# 200
  • Мнения: 121
Гласувах между 100 и 150 ,обаче ,ако ми паднат от ларедута по евтини хич няма да се замисля , че то кой би се замислил Mr. Green

# 201
  • Мнения: 331
между 100-150. Нося само скейтърски кецове,адидас или пума от класическите модели.Много съм доволна имам ги по 5-6 години и накрая ги хвърлям не защото са се скъсали, а защото са им изтъркани подметките.Обувки нямам нито един чивт и манията ми е съотвено кецовете....

# 202
  • Мнения: 8
Че защо 200лв.? Ето например в Ларедут има изключително изгодни маратонки, при това хубави  Peace

Моя съвет е да се взимат от там само познати марки. Близка си купи за близо стотачка и ги видяхме след месец в магазин тип "китайски" за 10лв !! Naughty

# 203
  • Мнения: 202
Определено съм за скъпите и качествени маратонки.И на детето също купувам само такива.Никога не съм имала проблем със скъсване на маратонките или изпотяване на краката.

# 204
# 205
  • Мнения: 196
Истината е ,че след като съм носила вече хубава марка маратонки ,неможе да обуя някакви  Mr. Green ментета....

# 206
  • Мнения: 5
Привет и от мен!
Изключително много зависи за каква цел ще влезнат в експлоатация маратонките  Simple Smile Ако е за спорт е едно, но ако е за ежедневието, моделите на Пума са страхотни откъм качество и на външен вид. Според мен е по-приемливо да дадеш един път повече пари за нещо качествено, отколкото да спестиш някои и друг лев, защото почти винаги евтиното излиза скъпо  Simple Smile е естествено има шанс да попаднеш на някой железни 20-левки, но рядко се случва  Grinning

# 207
  • Varna
  • Мнения: 264
Абсолютно Peace

# 208
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз съм с 2 ръце за Адидас и Найк, особено щом се касае за спортуване. Като цяло е много важно дори от прохождането на детето, да е в качествена и удобна обувка или маратонка, така че никакви ментета. Пума имат хубави модели, но моето мнение е, че са некачествени като материали.  Peace
Ето едни от моите: Цък, с тези спортувам Цък, Цък и едни ботички Цък
От редута имам тези, не са мръднали, от сайта определено си заслужават марковите спортни дрехи и обувки.  Peace

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 18:22 от Pepsilight

# 209
  • Мнения: 955
Момичета ,търся помощ.
От къде да намеря този модел маратонки:http://farm2.static.flickr.com/1115/525454288_96e4ee3cdf.jpg
Големият ми син много иска да си ги купи,а ги няма в Пловдив.
Поръчка в магазина не правят.Ако някой знае къде ги има нека ми каже.
Много благодаря.Много ни е важен тоз модел.Този е със сменящите се лентички отстрани с различни цветове.Adidas superstar 2 се води модела.

Общи условия

Активация на акаунт