Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 553
  • 244
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Максимум 60-тина лева съм давала за маратонки  Stop И като цяло съм доволна. Пък и предпочитам 3 пъти в годината да си купувам маратонки, да ги късам и да си вземам нови, вместо да дам 150 лв за нещо, което няма да пазя и ще бдя над него..  #Crazy

# 211
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, реших да си купя маратонки на Ла Кост, кожени, бели. До сега съм носила РБК и L.A.Gear.
Имате ли впечатления?

# 212
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, реших да си купя маратонки на Ла Кост, кожени, бели. До сега съм носила РБК и L.A.Gear.
Имате ли впечатления?
Моят приятел си купува често от Германия. Хубави са моделите, но не знам той ли е палачор или са некачествени, за един сезон и заминават. Щом на едните чак на подметката им разказа играта, ама и той ги носи редовно.

# 213
  • Мнения: 0
Аз лично признавам направих си специална регистрация само за да ви попитам прекрасни момичета как ще си позволите скъпи маратонки ако да кажем хипотетично нямате пари даже и за хляб. Отговорете ми защото това е масово в България и да се хвалите че си позволявате тези маратонки е гронзо при положение че сме поставени в такава криза.

# 214
  • Мнения: 30
Аз лично признавам направих си специална регистрация само за да ви попитам прекрасни момичета как ще си позволите скъпи маратонки ако да кажем хипотетично нямате пари даже и за хляб. Отговорете ми защото това е масово в България и да се хвалите че си позволявате тези маратонки е гронзо при положение че сме поставени в такава криза.
Ами по принцип има хора които евтини неща не могат да носят. А и явно си го позволяваме за да си купуваме. Не може всички да сме еднакви едни харесват едно други друго. А колкото до скъпите маратонки аз съм ЗА.  цялото семейство от край време си купуваме хубави маратонки. Синът ми е на 6 год. а от 3 годинки ходи с хубави маратонки и съм си казала че докато имам  възможност и средства ще му купувам. А и съгласи се с мен че кризата колкото и да е засегнала едни на други не се е отразила чак толкова /и да не дава Господ да се отрази/ все пак всеки живее спрямо стндарта и възможностите си. Нищо лично.  bouquet

# 215
  • Мнения: 3 219
Аз лично признавам направих си специална регистрация само за да ви попитам прекрасни момичета как ще си позволите скъпи маратонки ако да кажем хипотетично нямате пари даже и за хляб. Отговорете ми защото това е масово в България и да се хвалите че си позволявате тези маратонки е гронзо при положение че сме поставени в такава криза.

Ами не си ги купувам от Бг, ето така можем да си позволим всички в семейството да носим хубави маратонки на цената на китайските боклуци, които се продават в нас. Предпочитам да купя един чифт свястни маратонки, отколкото 3 чифта, които ще се скъсат на втората седмица. Не, благодаря Naughty. Ценя си краката и здравето !
Евтините маратонки не са удобни, вмирисват краката и не са здрави.

# 216
  • Мнения: 62
Аз лично признавам направих си специална регистрация само за да ви попитам прекрасни момичета как ще си позволите скъпи маратонки ако да кажем хипотетично нямате пари даже и за хляб. Отговорете ми защото това е масово в България и да се хвалите че си позволявате тези маратонки е гронзо при положение че сме поставени в такава криза.


мило момиче (жена) ,тук не става въпрос за кои си позволява оригинални маратонки ,никой не се хвали аз мога да ти кажа че имам много обувки ако ти кажа цифра сигурна съм ,че ми напишеш целя страница какво в положението  в България,значи никои да не купи нищо защото има хора които не могат да купуват хляб  да разбирам ,добре .

# 217
  • София
  • Мнения: 38 961
След 5 чифта евтини маратонки, които за нищо не стават, съм си харесала едни Le Coq Sportif.
Ха дано имам късмет и излязат здрави!

# 218
  • София
  • Мнения: 1 914
Истината е, че всичко зависи. Има и хубави евтини марки. Аз лично избирам по модела (трудно харесвам) и най- вече да са ми удобни, защото и това е проблем.

Отделно, че не всеки може да отдели 150- 200 лв за маратонки, дори и да знае, че са по- добре за здравето му. Но тази тема не е за тук.  Peace

# 219
  • София
  • Мнения: 38 961
И кои са хубавите евтини марки?
Рънерс, Булдозер, Матстар? Не, не и не!
Пробвах всякакви, разлепиха се и се напукаха за 1-2 месеца носене.
И както ви казвам 5 чифта по 30 лева = 150 лева!
Да си бях купила едни скъпи, ама поне да знам, че мога да ги нося спокойно!

# 220
  • София
  • Мнения: 1 914
Преди в темата има дадени примери- за евтини марки, чиито маратонки издържат доста време.

Аз лично съм доволна от Sprintmasters, имам и на Runners едни.

# 221
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 679
Тъй като съм от редовно спортуващите, за мене маратонките са от много важно значение. Никога не правя компромиси, винаги съм купувала качествени неща, а те обикновено са скъпи. Добре че вече има много сайтове от което можем да пазаруваме на по-приемливи цени, че тук в България направо се уливат. Също така много често пазарувам от аулетите. Последния път си взех Адидас намален на 50% и съм много доволна!

# 222
  • Мнения: 56
Имам Nike за 70 евро и Adidas за 80 лева-и двата чифта не са мръднали Peace,не бих си купила евтини боклуци,предпочитам по скъпите и по качествените.Голяма е  разликата само на външен вид между една маратонка от 20 лева и от 80 лева,а да не говорим за "вътре"

# 223
  • Мнения: 4
аз специално тази година съм решила да си взема кецове!  newsm10

# 224
  • Мнения: 53
Ще дам колкото пари трябва, но за хубави качествени маратонки или кецове. Имах някакво жалко подобие на кецо-маратонки от Неди Стил. Краката ми се изприщиха от изкуствените материали, да не говорим колко бяха твърди. Чудя си се как съм ги взела въобще!!!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт