Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 578
  • 244
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ето тези са много яки!Бих си купила такива.Браво!

# 46
маратонките, които е показала Естелия наистина са невероятни. Лично аз нося в момента Адидас, не мого да се оплача, но винаги залагам на марката, не съм сноб, просто евтиното ми излиза скъпо. Винаги съм се водела от принципа, че за обувки не жаля, за да не миришат краката, а за дрешките  -  и с по евтини става, стига да са изпрани и чисти.

# 47
  • Мнения: 3 830
Estellia , това не са ли обувки?
Т.е. за ходене, не за спорт.   newsm78

Не са обувки за ходене, маратонки за спорт са.
Такъв грайфер не е за ходене.
Грайферът мисля, че е специално за планински спорт, но не съм много наясно. Казаха ми, че били отлични за бягане и за планина. Peace

# 48
  • Мнения: 7 186
И аз имах такъв модел на Рийбок, като на Естелия, само че в друг цвят. Невероятно удобни и издържливи. Спортувала съм с тях и ми беше много добре, не се усещат на краката, не запарват, страхотни.
Аз пък хич не харесвам бели маратонки, не знам защо. Никога не съм си купувала в такъв цвят.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз си купувам маратонки от Ларедут цените са поносими имайки в предвид,че могат да се намалят с код и да се купят доста изгодно.Последните Пума ,които си взех бяха 30 евро и съм супер доволна. Grinning Peace

# 50
  • Мнения: 2 478
Много рядко нося маратонки,но въпреки това не си купувам от евтините.Ами то им личи още в магазина що за качество имат.Имам една Puma вече от незнам колко години и не е мръднала.На мъжа ми и сина ни купуваме само Adidas  и Puma.Мъжа ми си беше взел и едни кецове Converse,ама не изкараха дълго време.Сега експериментираме с едни гуменки на Etnies,ще ги видим и тях.

# 51
  • Мнения: 2 388
Показаните от Естелия не са мой тип. Може да са изключително удобни и функционални, но са си точно маратонки. Харесват ми тези модели, които са по-скоро тип спортни обувки.

# 52
  • Мнения: 3 459
И на мен не ми харесват. Изглеждат ми грубовати някак си  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 069
Марковите винаги изглеждат по- добре и издържат повече време, въпреки че имах един Nike, с който ходих 5 години без да мръдне, докато не попадна в ръцете (на краката) на големия ми син. Видя им сметката за 1 седмица, разлепи се цялата подметка и се наложи да ги изхвърля  Cry.
И все пак предпочитам да си ги купувам на промоция (за под 100лв)! Wink

# 54
  • Мнения: 215
Обличам се спортно в ежедневието си, обувки на токчета слагам само за работа. Маратонки не харесвам, по-скоро тип кец. Имам в момента 4 чифта, най-евтините са 80, а най-скъпите 200 лв. Никога не съм случвала на такива които да се скъсат след няколко месеца, обикновено издържат поне година интензивно носене



http://www.sneakerobsession.com/wp-content/uploads/2008/04/dc-shoes-pure-xe.jpg

http://www.teamhelluk.com/images/osiris%20serve%20abel%201.jpg

http://www10.goteborg.se/gymnasieskolor/polhem/Nils/Nils/wd011/B … olate%20shoes.jpg

http://images.usoutdoorstore.com/usoutdoorstore/products/full/et … sit_blkwht_07.jpg

# 55
  • Мнения: 2 803
Маратонки нося рядко и затова не съм склонна да дам една торба пари за тях. Освен това много бързо ми писват и искам нови  Simple Smile

И при мене е така. Това не ми е основната обувка.

# 56
  • Мнения: 1 919
Гласувах с над 200, поне последните ми няколко бяха такива...
Евтини аз май не съм носила и нямам много база за сравнение, но евтиното винаги ти излиза скъпо! така е с всичко
А те и по-скъпите не са кой знае какво Adidasq Puma, Geox, Nike и т.н. почти всички са "Made in China"  Mr. Green за съжаление, но не са ми се късали ами по скоро ми омръзват
  bouquet направо си написала това което аз щях да напиша Blush

# 57
  • Мнения: X
И на мен ми допадат повече показаните от zookey моделчета Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 38 978
Пролетта си търсих маратонки.
Харесах си разни неща на Найк, Адидас и особено на Пума балеринките, ама ми се досвидяха парите, още повече, че ги видях в нета по 50 долара, а в магазините 150 лева.
Накрая си взех едни на Рънерс, много красиви, с намаление, защото бяха последната бройка,
обаче се разлепиха отпред само след 5 обувания. Rage

# 59
  • Мнения: 288
Колко сте склонни да дадете за маратонки?
Дали скъпите са по-качествени?
Кое е по-оправдано-покупката на скъпи и маркови маратонки,или пък сте за евтините и не ви се дават много пари точно за маратонки?


По 1 в-с: според джоба, но ако имам мога и ще дам 140 лв. до 200 лв.
По 2 в-с: Да, по-качествени са. Декември на 2005 година си взех от Италия маратонки Reebok (Classic) бели, за 70 евро, демек 140 лв. и все още са ми здрави - нямат скъсано, нямат дупки и подобни и още си ги нося.
По 3 в-с: Евтиното излиза по-скъпо от скъпото! Закупуваш маратонки и след няколко месеца са вече с някъде дупчица и оп, пак даваш пари 60 лв. да речем. Стават 120 лв. за година да кажем. Още 20 лв. в + и си си взел здрави маратонки, които издържа години. Кое е по-добре!? - Риторичен в-с.

Общи условия

Активация на акаунт