Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 516
  • 244
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 371
Рядко купувам маратонки, но щом ще взимам ще са Адидас. Скъпи са, но си заслужава.

# 91
  • Мнения: 565
Аз нося много маратонки (кецки).Мъжът ми е вносител на 2 марки, в магазините си продаваме около 6 марки-всичките са на цени между 120 и 160лв. Носила съм и евтини и скъпи маратонки-разлика имаше и то голяма. Баща ми ме гледаше с насмешка за тия скъпи маратонки, преди година му подарихме едни и от тогава не иска да чуе за други. Човека е 130 кг и каза че по-удобни обувки не е слагал през живота си.Относно това,че се правят в Китай- то е ясно, всичко се прави в Китай, но това съвсем не значи че всичко е с еднакво качество.Скъпите марки си следят качеството и имат по-високи изисквания в това отношение.Ползват различни материали, слагат гелове в подметките, специални стелки и т.н. Не говоря за марките, които спрягате тук-Адидас, Найк и Рийбок-за тях нямам представа.Говоря за т.нар. скейт кецове- Adio, Globe, Etnies, Es, Circa и т.н.

# 92
  • Мнения: 10
Аз съм привърженик на Пума.Най-вече съм купувала оттам.ЗДрави са и може да се носят повече от година.Но определено не съм "за" мнението,че само скъпите маратонки са хубави.Имала съм и от 30,40 лева и също така са били издържливи.Така че не зависи само от марката Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 423
Въпреки,че не нося често маратонки се оказа,че имам доста.Явно няма кога да ги скъсам.Любимите са ми едни адидас  и пума,помня,че съм ги купувала  за по 19 евро от намаления
http://lh6.ggpht.com/ivanovam77/R8WuR2n5E5I/AAAAAAAAAGc/Mpi7rqXx … 40/novi%20073.jpg
http://lh5.ggpht.com/ivanovam77/R8WuNmn5E2I/AAAAAAAAAGE/Ib1kjnOk … 40/novi%20070.jpg

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 00:12 от Manolo Blahnik

# 94
  • Мнения: 285
Manolo Blahnik Пумете са супер Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 140
Нося кецове и никога не си позволявам да си купя такива за 20 лв.Предпочитам Конверс /Пони/и Плейлайф.Имам Конверски на по 4-5 г., които са експлоатирани до край и не са мръднали.Давам м/ду 130 и 180 лв.за кецове поне през 1 г. Peace

# 96
  • Мнения: 3 219
От опит съм за по-скъпите и качествени. Имам Адидас, който нося вече 3 години, а си е здрав. За три години може да смениш 5 чифта евтини и пак толкова ще ти излязат.
А друго са качествените материали/ест. кожа и добри подметки/.
Не ми се свидят пари за скъпи маратонки Simple Smile
И аз така Peace...купувам само скъпи маратонки (Адидас и Пума) защото са качественни и много удобни Peace
По добре да купя 2 годишно отколкото през месец Peace

Напълно съм  съгласна Hug
Мъжо е абсолютен фен на Адидас, плюс това ходи целогодишно с маратонки.
Аз също съм техен фен, макар, че имам и няколко чифта Найк.
Децата-също, не бих им купила евтини.

# 97
  • Мнения: 1 424
Маратонки нося много рядко, само когато спортувам или съм на екскурзия в планината. Имам само 1 чифт и си ги взех за приблизително 100лв  Peace  Имам ги вече две години не са мръднали  Peace

# 98
  • Мнения: 3 219

Напълно съм  съгласна Hug
Мъжо е абсолютен фен на Адидас, плюс това ходи целогодишно с маратонки.
Аз също съм техен фен, макар, че имам и няколко чифта Найк.
Децата-също, не бих им купила евтини.

Ето я нашата колекция извинявам се,но някои са мръснички, но всичките чифтове се носят активно

http://prikachi.com/files/398921H.jpg

тези си ги нося най-редовно, любими са ми

на малкото

мои

на мъжо

Останалите са на големия. Липсват и три чифта, които са в момента на краката им.

Летните са изпрани и прибрани

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 817
От опит съм за по-скъпите и качествени. Имам Адидас, който нося вече 3 години, а си е здрав. За три години може да смениш 5 чифта евтини и пак толкова ще ти излязат.
А друго са качествените материали/ест. кожа и добри подметки/.
Не ми се свидят пари за скъпи маратонки Simple Smile
На същото мнение съм. Peace

 Peace И аз  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 447
Маратонките не са ми от любимите,но този модел определено ми харесва и с удоволствие бих носила.

# 101
  • София
  • Мнения: 426
маратонките винаги са ми били за около 80-120лв след като се убедих че като си купувам за по 20,30лв купувам всеки месец поне при мен беше така реших за повече пари да си купя нещо свястно

# 102
  • Мнения: 1 629
Не мога да дам 150-200лв за маратонки, защото за кратко време ги правя на нищо! От три години и нещо си взимам на Rucanor за по 50-60лв и съм хипер доволна. Ама за толкова само като ги намалят иначе са по-скъпи! Не мърдат, а какво ли не правя с тях!

# 103
  • Варна
  • Мнения: 7 730
За себе си определено купувам марка-цената е без значение стига да ми е удобна маратонката,ама това е защото ги обувам веднъж на малка богородица Laughing.Просто не съм много по спортното облекло и това си е.За щерките обаче е друг въпрос.На Маги съм и купувала и от 300 и от 30лв. и повярвайте ми изкарват максимум 2м.Последния Адидас го купих за 15-ти септември и ако ви покажа снимка ще се ужасите  #2gunfire #2gunfire #2gunfireНема такова животно което да изкара по-дълъг период на краката на дзверо  #Cussing out #Cussing outПуми,адидаси,найкове,конверси пробвала съм от всичко.Вече продавачките в Адидаса в Мола ме гледат странно.Вчера купихме едни жълти-предполагам,че са китайски картон-65лв. лачени  Laughing Laughing След три обувания ще си проличи ще ги бъде ли или няма  Laughing Laughing

# 104
  • Мнения: 72
Миналата година си купих булдозер 33лв е не са мръднали.И сега си ги нося Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт