Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 560
  • 244
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 219
Добре, здрави са, но ако обуеш една качествена маратонка, веднага ще усетиш разликата, в евтините стъпваш сякаш в паници Tired

# 106
  • Мнения: 1 312
Маратонки по принцип купуваме от Адидас  или Найк,в събота си харесах едни в магазина на адидас ,но нямаха моя номер,до няколко дни ще ги имам и ще ги покажа,иначе на децата са тези
малкия има и едни на найк,но днес е с тях на училище Crazy

http://prikachi.com/files/400330M.jpg

http://prikachi.com/files/400329q.jpg

# 107
  • Мнения: 110
С 2 ръце съм за по-скъпите маратонки. Не казвам че всичко по-скъпо е по-качствено, но определено съм доволна от адидас и пума. Имам много техни маратонки и до сега не съм оставала разочарована.

# 108
  • Мнения: 2 039
Според мен няма зависимост цена/качество, а зависи от марките. Маратонки Дизел ги късам на 3-ия месец. А тези на Найк/Адидас не съм късала никога, купувам нови, като ми омръзнат, а не като се скъсат. Дизела са по-скъпи, но са пълен боклук за мен.
Така че зависи от марката, не от цената.

Много странно  Thinking Аз пък на Дизел им викам вечните обувки-имали сме доста чифтове с мъжа ми(и обувки, и боти, и кецки), еми нямат мърдане, а за 2 г. ми омръзват! Че са скъпи-да, скъпи са, ама са много здрави  Peace
А иначе темата ми се вижда малко безсмислена-какви са тези евтини и скъпи маратонки? Естествено, че маратонки се носят само на известни марки, няма да си купиш за 30лв. и да очакваш да не се разкапят и да не заухаят на страхотия, нали?! А и колко здрави искаш да са? Ми те 2-3г. максимум и омръзват вече  Wink

А, и маратонки за 100-150лв. на Адидас, Найк, Пума и т.н. не са скъпи, а са една задължителна оправдана сума за маратонки. Булдозер  Stop Crazy 

# 109
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Гласувах 50-100 лева! Мисля, че ако се обуват често е по-добре да бъдат скъпи, но ако се обуват в месеца веднъж или два пъти не си заслужава. Мъжът ми постоянно ходи с маратонки или спортни обувки, купува си скъпи. Ама аз не чак толкова скъпи.

# 110
  • Перник
  • Мнения: 728
И аз предпо4итам скъпите и маркови маратонки,но не винаги имам пари да си ги купувам.Наистина цената се оправдава,но не всеки може да си го позволи.Това са моите маратонки.Нося ги ве4е 3 год.,но не ги обувам мн 4есто
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8303378

# 111
  • София
  • Мнения: 717
Това са ми 3-те любими чифта. Купувани са, като нови модели, около 100-130 евро. Имам и няколко чифта туристически маратонки, за планина, с дебели грайфери и подметки.



Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 21:07 от GoldenEyeful

# 112
  • Мнения: 575
Според мен няма зависимост цена/качество, а зависи от марките. Маратонки Дизел ги късам на 3-ия месец. А тези на Найк/Адидас не съм късала никога, купувам нови, като ми омръзнат, а не като се скъсат. Дизела са по-скъпи, но са пълен боклук за мен.
Така че зависи от марката, не от цената.
Много странно  Thinking Аз пък на Дизел им викам вечните обувки-имали сме доста чифтове с мъжа ми(и обувки, и боти, и кецки), еми нямат мърдане, а за 2 г. ми омръзват! Че са скъпи-да, скъпи са, ама са много здрави  Peace
А иначе темата ми се вижда малко безсмислена-какви са тези евтини и скъпи маратонки? Естествено, че маратонки се носят само на известни марки, няма да си купиш за 30лв. и да очакваш да не се разкапят и да не заухаят на страхотия, нали?! А и колко здрави искаш да са? Ми те 2-3г. максимум и омръзват вече  Wink
 

Не знам от къде ги купувате вие, може и от чужбина да са. Според мен Дизела тук е менте, или ние все на такива попадаме, просто няма такива боклуци, като тия маратонки. С мъжа ми ги купуваме от Скандал, неговите също станаха на нищо за няколко месеца. За мен това не може да е оригинална маратонка.

# 113
  • Мнения: 2 039
ането, от тук сме ги купували все, от Варна-Hot Spot  Peace Но ти вярвам, разбира се, макар и да не знам на какво може да се дължи това  Thinking На мен лично ми се е случвало определена марка дрехи да ми се струва пълен боклук откъм качество, а мои познати да са супер дожолни и дрехите им да не са мръднали! Така че, явно, нещата са строго индивидуални!  Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз залагам на скъпите маратонки. Купувам си рядко и ги нося дълго. А последните, които си взех миналото лято, още са като чисто нови, въпреки че ги нося доста често. Пума са и бяха от някаква стара колекция, та ги взех и изгодно. Купувала съм си и по 25 лв, когато ми харесат, но не издържат повече от месец-два.. Маратонките трябва да са удобни и от качествена материя, за да не запаряват и да не изкривяват стъпалото, все пак са за спорт и разходки.

# 115
  • Мнения: 2 407
Важното е да ми хареса модела.

# 116
по принцип съм за качественото в повечето случаи скъпо но не нося често маратонки затова гласувах с първа опция

# 117
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
И 200 мога да дам, стига да ми харесат. Ходя предимно със спортни дрехи,така че това е нещото, което купувм често. Определено има значение дали са "маркови" или за 20лв -  имам Найкове, които не са мръднали 7-ма година, като изключим, че модела е много стар, самата обувка е напълно здрава. Последните които си взех са ето тези Пуми
http://media.snimka.bg/0952/008159939-big.jpg

# 118
  • Мнения: 1 373
За тренировка избирам качествени, дори и да са по-скъпи, а за ходене из града - обикновени и евтини.

# 119
  • Мнения: 1 335
Купувам скъпи маратонки. Не често, защото трудно си харесвам модел. Последно купих Найки за 165 лв за майка ми най-вече заради ортопедичен проблем. Трудно ходеше до магазина, а с тези направо литна.

Общи условия

Активация на акаунт