Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 554
  • 244
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 605
абе няма ли мадами тук, които да носят кецове, има прекрасни младежки модели на
Vans, Cirka, Etnies, Element, DC, Osiris, и т.н?
http://www.skateamerica.com/store/Ladies-Shoes-Skate_C1038.cfm

# 121
  • Мнения: 485
Това лято за пръв път си взех на Найки-с камери...нещо невероятно са Peace

# 122
  • Мнения: 2 039
абе няма ли мадами тук, които да носят кецове, има прекрасни младежки модели на
Vans, Cirka, Etnies, Element, DC, Osiris, и т.н?
http://www.skateamerica.com/store/Ladies-Shoes-Skate_C1038.cfm

Има, има!!!   bouquet

# 123
  • София
  • Мнения: 1 481
абе няма ли мадами тук, които да носят кецове, има прекрасни младежки модели на
Vans, Cirka, Etnies, Element, DC, Osiris, и т.н?
http://www.skateamerica.com/store/Ladies-Shoes-Skate_C1038.cfm
Има  Grinning

# 124
  • Мнения: 4 447
Тая анкета нещо ми е лъжлива с тия резултати, ама нейсе.

Имам два чифта кецове на DC. Цените не помня. Не съм
ги пазарувала от тук.

Имам и едни на ...., абе от 35лв. Много са добри.

Това имам.

# 125
  • Мнения: 104
И аз харесвам кецове, но когато ги носят другите - нещо не мога да си се представя с тях, прекалено младежки ми идват - тези с тънките подметки ми напомнят за часовете по физическо, (които хич не обичах), а тези дебелите ми се виждат много тежки... но никога не съм ги пробвала, та може и да съм в грешка  newsm78

# 126
  • София
  • Мнения: 1 481
И аз харесвам кецове, но когато ги носят другите - нещо не мога да си се представя с тях, прекалено младежки ми идват - тези с тънките подметки ми напомнят за часовете по физическо, (които хич не обичах), а тези дебелите ми се виждат много тежки... но никога не съм ги пробвала, та може и да съм в грешка  newsm78
Не са никак тежки  Party

# 127
  • Мнения: 1 080
Има! Аз обожавам кецове като най-вече си падам по класиката

# 128
  • София
  • Мнения: 175
За мен разлика между Nike за 120 лв и някои кецове или маратонки за 20-30 лв няма. Или има само в българските очи, които посрещат по етикетите на дрехите. Качествените маратонки, предназначени за активен спорт и фитнес, струват над 200 лв, оборудвани са със специални камери или подметки и са предназначени за определен вид натоварване. Останалото си е просто гуменки, със звучна марка и в 99% са от изкуствени материали. Зависи на кой какво му трябва.  Peace

# 129
  • Мнения: 5 173
Някой носил ли е Reebok? Haresah si 2 техни модела и се колебая м-у тях и 1 модел на адидас.

# 130
  • Мнения: 3 932
Повече от 100лв за маратонки не давам  Naughty тъй като  тук това е цената на Найк и Адидас, естествено не и на най-новите модели.

# 131
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Скечърс и Найк са любимите ми марки. Найкове отдавна не съм си позволявала. Добре, че е Ла редут, та да се обзаведа с нов Скечърс  Confused Последните два чифта на тази марка на мъжа ми ги носи вече 4 години. Едва сега започна да им се износва подметката и то на болния му крак.

# 132
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
имам си нов найк от ларедут, много се кефя, струва си всеки лев Peace
имам си и стар найк, който е модел отпреди 10 години и пак е готин.
имам си два чифта адидаски - класически модел, не са мръднали вече не знам колко години.
носила съм рийбок, без система, добри са.
пърите ми маратонки бяха една безумно скъпа за времето си фила...

отвращавам се от новите модели на всички марки - с тези грозни космически подметки и безумни цветове....
нося само класически, изчистени модели от естествена кожа.  Peace

маратонки менте не съм носила и не бих, защото съм от дете фен и някак не бих... освен ако са мноого добра имитация...

# 133
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
За мен разлика между Nike за 120 лв и някои кецове или маратонки за 20-30 лв няма. Или има само в българските очи, които посрещат по етикетите на дрехите. Качествените маратонки, предназначени за активен спорт и фитнес, струват над 200 лв, оборудвани са със специални камери или подметки и са предназначени за определен вид натоварване. Останалото си е просто гуменки, със звучна марка и в 99% са от изкуствени материали. Зависи на кой какво му трябва.  Peace
ох, много си в грешка за всичко, което си написала.  ама не ми се обяснява сега... Tired
хора, не се изказвайте неподготвени.  Peace

# 134
  • Мнения: 3 219
За мен разлика между Nike за 120 лв и някои кецове или маратонки за 20-30 лв няма. Или има само в българските очи, които посрещат по етикетите на дрехите. Качествените маратонки, предназначени за активен спорт и фитнес, струват над 200 лв, оборудвани са със специални камери или подметки и са предназначени за определен вид натоварване. Останалото си е просто гуменки, със звучна марка и в 99% са от изкуствени материали. Зависи на кой какво му трябва.  Peace
ох, много си в грешка за всичко, което си написала.  ама не ми се обяснява сега... Tired
хора, не се изказвайте неподготвени.  Peace

Покрепям те с двете си ръце, затова на предната страница съм казала, че в ментаците все едно стъпваш в паници, плюс това спарват краката. Не издържат на често пране, моите си ги пера в пералнята, досега не са ми се късали.
Използвам маратонките си за ежедневно ходене, не спортувам с тях.

Общи условия

Активация на акаунт