Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 570
  • 244
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • Мнения: 1 186
абе няма ли мадами тук, които да носят кецове, има прекрасни младежки модели на
Vans, Cirka, Etnies, Element, DC, Osiris, и т.н?
http://www.skateamerica.com/store/Ladies-Shoes-Skate_C1038.cfm
Аз имам такива кецки на ADIDAS но са чисто розови и съм много доволна Peace
Тази година си взех от чужбина още едни адидаски,златни на цвят и изострени муцунки и от тях съм много доволна Peace...ще ги снимам и двата модела да добиете представа Peace

# 137
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Някой носил ли е Reebok? Haresah si 2 техни модела и се колебая м-у тях и 1 модел на адидас.
Навремето работех в смесен магазин - имаше и РБК и адидас ....купувах си само РБК...не знам защо , но нещо адидас-а не ми бяха удобни...
а в съотношението на рекламации между двете фирми , адидас водеха...
разбира се има модели и модели...пробвай и реши , кое ще ти е удобно , точно на твоя крак!!!
ПП: какво си си харесала от новите колекции на двете фирми?/ако мога ще помагам с разгадаването на системите и за какво са предназначени/

По темата - най-евтините ми маратонки са 89 от плат, а най - скъпите 149, кожени...Бих дала и повече , ако много се заплесна по някой модел...от обувки и маратонки, пари не спестявам...Нося потници по 5 кинта, но на краката винаги трябва да ми е удобно...
За евтините - купувала съм на децата , казват , че са им удобни , но издържат точно по месец...с по-скъпичките изкарват , докато им станат малки...така че , спрях да си давам парите ...

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 14:27 от НеПоКоРнА

# 138
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Маратонките ми, както и спортното ми облекло трябва да са маркови.
Съобразени са със спортното натоварване и съответно материите не са какви да е.

Моите маратонки са тези Reebok и мисля пак такива да си купя:


Страшно удобни са и като ги нося имам чувството, че ще полетя. Laughing Подметката им е направена със специална цел и не могат да се сравнят с никакви евтини измишльотини. Кожата е естествена и е много здрава. Краката се изморяват сравнително трудно, благодарение на ергономичната подметка. Струваха 70 евро. Харесват ми и защото са белички.

от този модел съм си купувала черни и светло сини...от миналата година, точно тези белите  са 89 лв...а моите ги купувах за 119 /мисля , че бяха newsm78/, преди години...

# 139
  • Мнения: 5 173
Да, черните са 119, едни от маратонките, к съм си харесала са тези, но ме притеснява да не се изкривят, защото по принцип повечето ми обувки са леко криви навътре.

# 140
  • Мнения: 2 229
абе няма ли мадами тук, които да носят кецове, има прекрасни младежки модели на
Vans, Cirka, Etnies, Element, DC, Osiris, и т.н?
http://www.skateamerica.com/store/Ladies-Shoes-Skate_C1038.cfm

Пет години нося (носех) кецове, вече ми писнаха и изобщо не ми харесват! Stop Направо се чудя какво съм им харесвала - говоря за тези големите, дето все едно си пате, стъпило в кофа бетон..

# 141
  • Мнения: 9 245
И аз съм ЗА скъпите маратонки...практиката при мен показва, че определено си заслужават парите... Peace

да общо взето 1 път на 5 години си купувам до сега едни адидас накрая си викам айде да ги хвърля, а и не нося ежедневно да речем 3 пъти в седмица
и най важното качествените маратонки не умирисват крака

# 142
  • Мнения: 3 219
И аз съм ЗА скъпите маратонки...практиката при мен показва, че определено си заслужават парите... Peace

да общо взето 1 път на 5 години си купувам до сега едни адидас накрая си викам айде да ги хвърля, а и не нося ежедневно да речем 3 пъти в седмица
и най важното качествените маратонки не умирисват крака


Точно това имах предвид Hug

# 143
  • Мнения: 18 542
Eй това са моите

Бих дала до 150лв, но задължително трябва да са естествена кожа. В изкуствените ми се спарват краката, а обикновено тези за по 20-50лв са такива.

# 144
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
а мен ме притесняваше да не се разлепят отпред,но не стана ните едното , нито другото...черните си ги бях купила преди оклоло 8 години , носих ги 4 , почти всекидневно/е без лятото/,много ми бяха удобни...и накрая си взех светло сини, носих ги почти година и ми писнаха...явно не трябва да повтарям моделите Mr. Green...
спомням си , че тези маратонки, въпреки , че са за ходене, не за спорт, ми вършеха страхотна работа за тичане след маршрутките Mr. Green...не са лоши, даже са доста удобни , но вече ми писнаха...за здрави - здрави са!!! Да не те притеснява подметката!

# 145
  • Мнения: 2 099
Ползвам маратонки основно за спорт.Което ще рече джогинг навън.С кофти маратонка стъпалата ме болят след това.С висок свод стъпало съм и съм адски каприз за обувки.И 500 лв да е обувката,не ми ли пасне на извивката на свода не става за мене!Тичам с Адидас,според мен системата им Адипрен е уникална за интензив спорт.Отзад е повдигната около 2 см подметката със затворени камери.Купувани са от Германия 2003 ,прани много в пералня и адски експлоатирани всяка седмица.Няма мърдане,здрави са даже връзките им.Пак ще търся същия модел,може да е архаичен вече ама на мене ми пасва идеално.Дадох 60 евро навремето.Не са скъпи!
Най-удобните ми обувки са тези които сега нося.Китайски за 20 кинта,купени щото ми падна капачето на тока на тези с които бях в момента.Тока е около 7 см.Пробвах и легнаха като изляти,даже тичам с тях...баси китайците Mr. Green

# 146
  • Мнения: 2 161
Незнам колко съм склонна да дам,но не бих си купила евтини маратонки.Едни немаркови маратонки струват сигурно 50 лева,Адидас,например,правят намаляния и от 167 лева,маратонките падат на 109.Например.Е,какъв е смисълът да си купувам не маркови маратонки.Същото е с анцузите.Долницата от 112 лв на 73,а горницата от 215,на 141.Много изгодно и ми топли и е качествено.Просто тия намаления,ме карат да не виждам смисъл,да купувам неизвестни марки.Качество и удобство,нали това е основното,което търсим в спортната дреха и обувка?

# 147
  • Мнения: 4 473
Маратонките са любимата ми обувка. Не знам колко бих дала за чифт, вероятно според възможностите ми към момента.
Носех Пума, но след 4 години експлоатация и вероятно над 50 пранета в пералнята, се скъса плата.
Сега съм точно на етап търсене и затова ще ви призова, ако някой скоро е пазарувал - да каже къде, какво и за колко.  Simple Smile

# 148
  • Мнения: 3 219
В Редута винаги има хубави и евтини, разрови се в темата, ще намериш нещо интересно.

# 149
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Предпочитам по скъпи маратонки.Като марка Адидас и Найк.

Общи условия

Активация на акаунт