~.~ 27 септември, 10:30ч, ЛЛЛ среща в Пловдив ~.~

  • 1 606
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Mila6ka duhi винаги оставя една бележка отпред на входа. Не я ли видя? Хайде другия път. Simple Smile И аз неможах да дойда. А се бяхме разбрали с една много бременна приятелка да отидем. Мъж ми с бъбречна криза и си го гледаме с щерката. Sad Ама как познах за времето,а.  Laughing Хайде момичета дайте снимки да видим как е минала срещата.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не става въпрос за пътуването. Но както и да е. Ето че не стана макар, че бях там днес. Оказа се че въпросния номер 4 е кооперация или малък блок. Не знаех точния адрес /етаж, ап./, не беше упоменат. Останах си пред входа с количката с надеждата да питам някоя влизаща майка с бебе, но уви. Може би направих грешка, защото дойдох в 10:40 ч.
 Така че изгубих срещата, но може би спечелих нещо друго.  Grinning До нови срещи!
Много съжалявам, че така се е получило Confused За следващата среща обезателно да се сетим да разменим телефони, моя или на духи-пухи, за да можеш да дойдеш.

# 17
  • Мнения: 78
Не става въпрос за пътуването. Но както и да е. Ето че не стана макар, че бях там днес. Оказа се че въпросния номер 4 е кооперация или малък блок. Не знаех точния адрес /етаж, ап./, не беше упоменат. Останах си пред входа с количката с надеждата да питам някоя влизаща майка с бебе, но уви. Може би направих грешка, защото дойдох в 10:40 ч.
 Така че изгубих срещата, но може би спечелих нещо друго.  Grinning До нови срещи!
   
Ами и при мен се получи горе-долу така, но с една значителна разлика, че аз живея на няколко преки от там и реших да мина, като си мислех, че може да е къща, но ....Но няма значени другият път, така или иначе се поразходих Wink

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ние не дойдохме Sad Сутринта се събудихме аз и големия със настинка. И да не изпозаразим всички ..... Завлякохме се в Пловдив де, някой може да ни е мярнал по главната и в Градската градина.

# 19
  • Мнения: 700
Не става въпрос за пътуването. Но както и да е. Ето че не стана макар, че бях там днес. Оказа се че въпросния номер 4 е кооперация или малък блок. Не знаех точния адрес /етаж, ап./, не беше упоменат. Останах си пред входа с количката с надеждата да питам някоя влизаща майка с бебе, но уви. Може би направих грешка, защото дойдох в 10:40 ч.
 Така че изгубих срещата, но може би спечелих нещо друго.  Grinning До нови срещи!
Много съжалявам, че така се е получило Confused За следващата среща обезателно да се сетим да разменим телефони, моя или на духи-пухи, за да можеш да дойдеш.
Няма проблем, Бу. Не може всичко да се предвиди понякога. Да, ще си разменим телефоните.
Янтра ето това имах предвид като казах, ако е рекъл Господ. Има обстоятелства, които не са в наша власт.
Всяко зло за добро. Така хубаво се разходихме в близката градинка. Радвахме се на есенното слънце и дишахме свеж въздух.  Беше много приятно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт