Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Записсссссссс  Grinning
Оф, вече не мога да готвя с Божи, днес застана до мен, отвори едно чекмедже и съвсем педантично изхвърли Всичко на земята  Crossing Arms. После повтори същото упражнение в хола с купчината вестници и списания. И после ми приказвайте, че Близнетата били чистници.
Иначе му сготвих пудинг с картофи от книжката на Иван Звездев, ние вечеряхме същото и всички бяха доволни.
Елица, за времето на майчинство имаш право на обичайния платен годишен отпуск, все едно си ходила на работа.

Лека вечер!

# 16
  • Мнения: 139
Хоп-троп и ние сме тук!

svetli ние сме така доста отдавна!Аз готвя когато Петя спи следобед иначе е невъзможно!
 kiki29 много хубаво пътуване замисляте!Кога смятате да ходите?
Гери  много неприятно е това което се е случило на милото дано не се повтаря PraynigА дрехите за децата наистина са ужасно скъпи.Аз бях харесала много един анцунг и отивам един ден с желанието да го купя макар че не бях погледнала колко струва.Но имах някой лев в мен и реших че ще ми стигнат.Отивам аз поглеждам цената и виждам 63 лева.Еми ще ме извинят ама няма да стане  #2gunfire

Нещо много ми се доспа исках още да пиша  ама ще го оставя за утре!Лека нощ на всички   bouquet

# 17
  • Мнения: 116
Захванахте трудната тема- Как правилно да възпитам детето?! Аз мога да кажа,че ние се опитваме да обясняваме кое е правилно и кое не за да станат хора,но истината е,че нашите отрочета веднъж постъпват правилно и 5 пъти според зависи,а фактори колкото искаш.....Едно ,че човек се учи от грешките си или по-точно хич и не предполага, дадено действие каква лавина от негативи ще предизвика.Второ можем да се "правим" пред някое гадже,доказваме все на някой колко сме порастнали....настроенията се менят през 5 минути......
Аз имам щастието да живея в малък град,в който няма обществен транспорт и всеки със всеки се познава ... е не точно,но има голяма вероятност....Така,че ако някой се направи на интересен -вероятността още преди да се е прибрал в къщи родителите му да знаят какви ги е надробил е голяма..... Друг е въпроса,ако самите те го поощряват да се прави на интересен...И при нас не липсват простотии ...Вчера се връща Ива от у-ще и ми разказва следната случка- Двама от нейния клас били извикани в дирекцията,защото платили на някакво момче от другия клас да си покаже оная работа,а после отишъл да се жалва на класната му.Ха сега ми кажете чия постъпка е по-кофти.... Има време и ще видите за какво иде реч.Малката беше научила всички чалги от детската градина и вместо "Аз съм волна пеперуда...." пееше "болна пеперуда" Joy

Да ви питам има ли някое детенце , което да не пика в памперса и да казва  newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 558
Краси, едва ли има такива. Малки са още да си казват. Въпреки че бях махнала дневния памперс на Ели лятото, сега си пиша в него без да и мигне окото. Като ака ме гледа виновно  Laughing.
Еличко, Светли вече ти е казала, че ти се е посабрал отпуск. За всяка календарна година по 20 дни.

# 19
  • Мнения: 2 336
Добро утро,
Аничке, Анту, мерси за съвета, но нашите нали ще ги поръчат онлайн... затова се чудех как да го направим...  Thinking
Ако има посочен тел. за връзка, може да звъннат и да попитат на номер 23 примерно колко е стелката в см.  Peace Успех!
и аз така направих но по ICQ-то им веднага отговориха, нашите пантофки са 21 номер, а стелката е 13см. уголемени са. На важното е да се чувства добре Peace
Как да си премеря крачето на детето в см.
А що се отнася до това да бъдем добри родители, ми казаха за една книга „Изкуството да бъдеш родител” от д-р Фицхю Додсън , макар че дете по книга да възпитаваш и ти един вид да се възпитаваш не ми вдъхва доверие, но от любопитство ще си я купя

# 20
  • Мнения: 398
 Здравейте момичета !!!

 Ние дълго се позагубихме , но от сега вече сме плътно на линия.
 Бяхме почти три седмици на Враца , после на море , след това нямахме нет около месец и това беше причината за дългото ни отсъствие.

 Мики тръгна на ясла и ходи около 7 дни и го започнаха кътниците.От там възпаление на гърлото , температура , хрема и сега от седмица и половина сме в къщи.От вчера вече и хремата спря и вече е добре юнака.

 Хайде , това е за сега.Сега ще почвам да изчитам пропуснатото.
 Приятен ден и много усмивки.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 972

Хайде тази сутрин кафето е от мен  HugМоята чаша, в която си го пия е подобна на тази  Wink

# 22
  • Мнения: 2 336
Асе, а аз има цял компрекста точно такива  Laughing

# 23
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Здравейте и от нас!
Момичета, цяла нощ не сме спали пак с тия зъби  #Cussing out
Лошото е, че ни чака път - сега заминавам да събирам багажа, че отиваме на село.
Весел уикенд ви желая - ще се "видим" другата седмица.   bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Асе, а аз има цял компрекста точно такива  Laughing
какво имаш ?  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 546
Хайде и аз да се запиша. Чудна темичка, Гери  Hug Благодаря!   bouquet
Отивам да ви изчета и ще е върна  Peace

# 26
  • Мнения: 2 336
Асе, а аз има цял компрекста точно такива  Laughing
какво имаш ?  Mr. Green
чаши цял комплект, ти какво си помисли  Flutter
ееееееее, не давате на човек да сгреши smile3516

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Асе, а аз има цял компрекста точно такива  Laughing
какво имаш ?  Mr. Green
чаши цял комплект, ти какво си помисли  Flutter
ееееееее, не давате на човек да сгреши smile3516
Joy да бе, естествено, че човек греши, но ми стана смешно за думата компрекста, сори ако нещо  Hug Peace

# 28
  • Мнения: 546
Гери, искрено съжалявам за случилото се с Любо. Направо ми настръхна косата. Слава Богу, че е добре
Цигарке, добре си се завърнала  Hug Голям бонбон е станал малкия, пу-пу. Малко завиждам за селото. Ние няма къде да ходим  Sad
Луси, важното е да е здрава, пък че е слабичка, не се коси  Peace
Еличко, как е Катринка в яслата? Дано бързо да се адаптира  Praynig А какво стана с твоята работа? Ааа, прочетох  Rolling Eyes Стискам палци да намериш нещо наистина добро – и като заплащане, и като работно време, и като колектив…
Анту, дано наистина кривенето и Т на Максим да е от зъбки. А за случката в автобуса – нямам думи  #Cussing out
Аничка, а вашият първи ден как мина? Желая и на вас бърза адаптация и никакви болести  Hug
Кики, весело и романтично изкарване в Париж. Ще чакаме снимки  Wink Кога тръгвате? Няма ли да успееш с отбиването до тогава? А сега колко пъти кърмиш?
Майкооооо…  ooooh! Светли, добре че си писала за готвене. Сложих да правя мляко с грис за малката. Така съм се зачела, че ако не беше твоя пост да ме подсети и какво друго правя, щяха да станат триста поразии   doh Та имаш голямо БЛАГОДАРЯ от мен и естествено виртуална почерпка  beer3
Краси, за памперса -  с него сме си за съжаление  Confused Мишето казва и „пиш”, и „ако”. Не пропуска да коментира всеки път, когато някой от семейството влезе в тоалетната какво ще прави  Mr. Green Но пък си върши работата в памперса и това хич не я притеснява. От известно време не дава да й го слагам, плаче и го дърпа и може би й е време  Thinking Но пък аз хич не съм „упорита” с гърнето, някак си го оставям за по-нататък  Embarassed
Като заговорихте за възпитание и за книги – аз харесвам: „Как да научим детето на добри обноски” от Пеги Поуст и Синди Поуст Сенинг
Петя, съжалявам да чуя, че сте болни  Sad Бързо оздравяване и безпроблемно излизане на кътниците. А иначе как е Мики в яслата? Бързо ли свикна?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 558
И такааа... Нашият първи ден мина. Ели се е държала прилично. Сутринта я заведох закусила, но въпреки това тя пак си е поискала, че и ябълка е яла. Всичко това за час и половина  Mr. Green. Докато я оставя и веднага яхна един мотор. Един палачор я бутнал от пързалката, паднала от някакво конче, но това си го очаквах. Голяма е катерачка. Очаквам повече скандали следващата седмица. Поканиха ме да участвам в родителското настоятелство на градината, на което аз разбира се не мога да откажа  Laughing. Общо взето вече ми е по-спокойно на душичката.
Кики, как му завиждам на Емчо  Mr. Green.
Еличко, казвай как мина при вас първия ден в яслата.

Общи условия

Активация на акаунт