Поразена съм от директорката на детската градина

  • 7 454
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 260
Здравейте, мами,
Поразена съм.
Сина ми е на детска градина от една седмица и днес се е напишкал два пъти, по време на следобедния сън. Директорката ми заяви, че спрямо правилника на детските градини, можела да го изключи, ако това стане регулярно.
Някой чувал ли е подобно нещо??? newsm78 #Crazy #2gunfire

Хайде да видим как ще стане!  #Cussing out А ти защо не й кажеш, че ще пуснеш жалба, като ти ги говори такива? Ето и нормативните документи относно ДГ: http://kg.sofia.bg/?page=regulations , в никой не се среща подобно нещо - то би било и абсурдно да го има. А и какво значи "регулярно" напишкване?  Shocked

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 2 708
Няма право да изключи детето заради това, няма нормативен документ, които да позволява такова безумие. Предполагам директорката е имала предвид правилника на конкретната детска градина, който е индивидуален за всяка една, но не е нормативен документ, няма го в нета. Поискай и го и се посъветвай с адвокат

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
На моята приятелка детето до 4-5 годишна възраст се напикаваше докато спи. В градината подходиха с голямо разбиране към проблема, слагаха памперс на детето като си лягаше.
Егати гадната жена, нямам думи просто. Вече за да уредят "свои" деца с място са готови да мачкат и газят наред.

# 19
  • Мнения: 274
Това вече е върха,такова нещо не бях чувала до сега ooooh!

# 20
  • Мнения: 750
Ако не беше толкова идиотско щеше да е адски смешно, представям си :
"Регламент за допустимия брой напишквания за период от...месеца" (Ревизия 3)  Shocked

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Тази жена не бива да работи с деца, толкова често се случва да се напишкат, напълно откачила е.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 Shocked такава ми беше реакцията,като прочетох поста.
Тази жена ме разби,извинявайте,но остана ли нещо нормално в тази държава. Whistling

# 23
  • Мнения: 585
Радвам се, че всички разсъждавате като мен Simple Smile Успокоих се. Не бях се сблъсквала с детски градини досега, защото и на ясла не сме ходили. Утре дутринта ще я хвана на 4 очи да си поговорим как да решим проблема.
Благодаря ви за съдействието Simple Smile мили мами  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Shocked #Crazy #Crazy е стига , не е истина !Поискай да видиш правилника  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 091
Поговори с нея спокойно, тъй като детето ти има нужда от време за адаптация в детската градина.

# 26
  • Мнения: 507
Тази жена е за  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
И мойто дете се е напишквало, какво толкова. Тия хора вече са полудели. Кой знае на кой е обещала място в гадината и е взела пари и се чуди сега как да му го подсигури.
Аз занесох в градината едни еднократни подложки за легла (постилат се под долния чаршаф), който се ползват по болниците, но се продават в санитарните магазини и аптеки и са около 1лв бройката. Купи и занеси, да я видя тогава тази КОЗА
Успех и не се притеснявай   bouquet

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Е не може да бъде  ooooh! За  #2gunfire #2gunfire #2gunfire е тази директорка

# 28
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Такова нещо няма в никой правилник за д.г.Моето дете за 3 дни вече 2 пъти е повръщала по малко,предполагам сутринта от рев,сменили са и дрехите,сложили са и ги в торбичка,никой не е правил проблем.Понеже не искала да спи на светло,госпожата стояла до нея и тя заспала веднага.
Нали това им е работата в крайна сметка,да помагат и обучават децата и да ги успокояват,не да ги стресират.

# 29
  • Мнения: 1 187
Аман от простотии в тая държава!

Общи условия

Активация на акаунт