Биофреш

  • 106 738
  • 648
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 550
Преди 2-3 дни виждах серията Био Роза в магазина за сувенири в бившото кино Москва. Общата цена на 6-те продукта беше 120 лв. в найлонова опаковка и 150 лв. в дървена тапицирана кутия за официален подарък. Казаха, че продават и отделно продуктите, но нве се поинтересувах от цени.

# 61
  • Мнения: 1 111
Е тези направо са се олели,от дистрибутор цената е 90лв. И после скъпи им били продуктите,еми как няма да са с 30лв.надценка Close Кутията е 20лв.

# 62
  • Мнения: 3 835
А розовата вода на Лема 6лв за 250мл

Как 6лв. Под 4лв. е 260мл

Ще трябва да се поправя. Днес ходих до подлеза на ЦУМ. Вече розовата вода наистина е 5.50лв. за 250мл. Моята е от лятото и е 240мл. Не проверих в тази снежна виелица на другия подлез какво е положението.

Освен това цените на БиоРоза са по 29лв. за продукт. Имаше и комплекта, но не питах за цената.
Не устоях и си взех един серум. Да видим дали си заслужава суперлативите!  Wink

# 63
  • Мнения: 164
Днес случайно открих Био Роза по 16.50 бяха продуктите само.

# 64
  • Мнения: 1 012
а в Пловдив знаете ли къде може да се намерят по "сносните" цени?

# 65
  • Мнения: 1 095
Трябва да призная коректността на представителите на Биофреш.
След предварителна уговорка по e-mail ми беше изпълнена заявката.
Браво  Peace

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 443
Калисто  Hug Пощенската ти кутия е пълна и затова питам тук-как ти се отразява серията Биороза?Доволна ли си?

# 67
мога да кажа със сигорност че на евтерпа розовата серия е по-добра убедете се сами.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 751
Сапунът е страхотен, много приятен и траен аромат на рози. Взех го за 2.50 Peace
Полудяла съм по аромата на рози... Crazy

# 69
Преди около 2 седмици си купих околоочния крем и 2 крема за лице от серията - лифтинг и противобръчков. Определено съм много доволна.

# 70
  • Мнения: 3 835
Калисто  Hug Пощенската ти кутия е пълна и затова питам тук-как ти се отразява серията Биороза?Доволна ли си?

Странно, толкова мами си взехме Биороза, а не коментираме! Сигурно ни влияе много добре, та чак не можем да повярваме!  Simple Smile

Аз също изчаквах. Минаха две седмици откакто ползвам
1.3 АНТИБРЪЧКОВ БИО СЕРУМ
и от една ползвам и
1.1. АНТИБРЪЧКОВ ОКОЛООЧЕН БИО КОНЦЕНТРАТ (благодарности на BBM   bouquet)

По-гладка кожа в живота си не съм имала! Възхитена съм от серума!
А околоочният е много лек и има ефект за доброто състояние на контура.

Засега оставам на първоначалното си мнение, че тази серия е за по-напреднала възраст - поне 35-40 години.

Днес отново разгледах сайта на фирмата и бих искала да взема и други продукти. Но сега освен в аптеки и магазинис козметика не съм ги виждала. Дали няма някъде фирмен магазин - поне в Пловдив!  Peace

# 71
  • Мнения: 1 111
Калисто  Hug Пощенската ти кутия е пълна и затова питам тук-как ти се отразява серията Биороза?Доволна ли си?

Странно, толкова мами си взехме Биороза, а не коментираме! Сигурно ни влияе много добре, та чак не можем да повярваме!  Simple Smile

Аз също изчаквах. Минаха две седмици откакто ползвам
1.3 АНТИБРЪЧКОВ БИО СЕРУМ
и от една ползвам и
1.1. АНТИБРЪЧКОВ ОКОЛООЧЕН БИО КОНЦЕНТРАТ (благодарности на BBM   bouquet)

По-гладка кожа в живота си не съм имала! Възхитена съм от серума!
А околоочният е много лек и има ефект за доброто състояние на контура.

Засега оставам на първоначалното си мнение, че тази серия е за по-напреднала възраст - поне 35-40 години.

Днес отново разгледах сайта на фирмата и бих искала да взема и други продукти. Но сега освен в аптеки и магазинис козметика не съм ги виждала. Дали няма някъде фирмен магазин - поне в Пловдив!  Peace
Резултата при мен е същия,много ми харесват продуктите.Серумите са много леки, попиват перфектно, а кожата ми през целия ден я чувствам добре овлажнена,без да ми опъва в по студено време.
Единствено антипигментиращия серум ми е малко тежък,но го ползвам само вечер и не е чак такъв проблем.Но май и той действа,имах няколко останали лунички по носа и бузите и като че ли сега ги няма.
Ползвам и Розоваа вода /биоконцентрат/,разкошна е.Досега ползвах 2та стъпка на Клиник,но вече спирам,толкова пари за химия не давам.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 751
Днес случайно открих Био Роза по 16.50 бяха продуктите само.

В Русе ли? Къде точно, че по Коледа се прибирам и да отидем с майчето Simple Smile

# 73
  • Мнения: 164
Днес случайно открих Био Роза по 16.50 бяха продуктите само.

В Русе ли? Къде точно, че по Коледа се прибирам и да отидем с майчето Simple Smile
магазинчето е за сувенири от България и се намира точно срещу входа на здравната каса.
имаше розова вода био концентрат и депигментиращият крем,но продавачкат каза,че в понеделник т.е. утре ще зареждат и состаналите продукти.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 751
Днес случайно открих Био Роза по 16.50 бяха продуктите само.

В Русе ли? Къде точно, че по Коледа се прибирам и да отидем с майчето Simple Smile
магазинчето е за сувенири от България и се намира точно срещу входа на здравната каса.
имаше розова вода био концентрат и депигментиращият крем,но продавачкат каза,че в понеделник т.е. утре ще зареждат и состаналите продукти.

благодаря много Hug

Общи условия

Активация на акаунт