дебнат ли ви у форома?

  • 4 219
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Имате ли чувстото, че някой ви ходи по петите, че ви следва с идеята да ви клъвне, или пък ви се кефи? Питам само... Grinning

# 1
  • Мнения: 677
Да, милиони са! И не само от този форум и не само от тази планета!

# 2
  • Мнения: 516
Не. Но аз съм мила и добра. Никой не се конфронтира с мен. Ти имаш ли такова чувство?

# 3
  • Мнения: 6 029
Що питаш?
Нямам такива чувства.

# 4
  • Мнения: 2 401
Не. Но аз съм мила и добра. Никой не се конфронтира с мен. Ти имаш ли такова чувство?

Не, нямам. Обаче се случва така, че ме влекат постингите на някои потебителки, не се сдържам да коментирам, та се чудя дали на тях не им минават подобни мисли..  Wink

# 5
  • Мнения: 2 013
Би ми било ласкателно, ама нямам време да следя...

# 6
  • Мнения: 677
Крадецът вика - Дръжте крадеца?

# 7
  • Мнения: 2 013
Крадецът вика - Дръжте крадеца?

Това за мен ли беше, сори, че не вникнах?

# 8
  • Мнения: 2 401
Крадецът вика - Дръжте крадеца?

а?  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 539
Имаше по едно време една лепка, която ме преследваше от тема в тема да ме апострофира, но нещо е зачезнала напоследък. А може и просто да не може да ме разпознае в новото ми амплоа hahaha
Най-откаченото е, че е от моя град и ме познава, а аз хич не мога да зацепя коя е.

# 10
  • Мнения: 4 187
Сигурна съм, че даже не се забелязва като пиша  Crazy!

# 11
  • Мнения: 2 891
Да. Залавяли са ме 2 пъти.

# 12
  • Мнения: 1 884
Не съм забелязала, обаче аз дебя Mr. Green Коментарите на някои съфорумки, като напр. Меа, винаги са ми интересни Mr. Green

# 13
  • Мнения: 743
Смее ли някой? Mr. Green

# 14
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мдам, естествено... нали съм трол... Ма много ми дреме я...

# 15
  • Мнения: 1 072
Аз обикновено преследвам форумските легенди. Като видя, че са писали в някоя тема, веднага отварям да видя, да не би да са писали за мен. Но, радко ме ощастливяват.

Иначе следя публикациите на оригинални потребители, за да се порадвам на достиженията на мисълта им. Също така и на "определена порода индивидуалисти", поради същите причини.

# 16
  • Мнения: 122
Бе аз съм под прикритие бе... но по принцип предполагам, че тук всеки дебне всеки...  Whistling

# 17
  • Мнения: 2 032
Не.
Единственият път, когато имах чувство за преследване, беше в края на втората ми бременност: обръщам се и какво да видя- задникът ми се влачи след мен.  Party Разкарах го де.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не съм забелязала да ме дебне някой, аз също не дебна

# 19
Е па и да ви дебне някой,много важно. Нека си играе на стражари и апаши като си няма друга работа. За себе си  не съм забелязала някой да ме дебне,ама аз съм засплесната шматка. smile3503

# 20
  • Мнения: 25 681
Да! И по петите ходят, и дебнат!
Че са и страшни - въоръжени до зъби, размахали едни зелени мечове, едни големи метли и дебнат ли, дебнат...  Mr. Green

# 21
  • вкъщи
  • Мнения: 704
 някой път дебна  кой е на линия-става най вече заради изказванията им. Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 405
Не, нямам. Обаче се случва така, че ме влекат постингите на някои потебителки, не се сдържам да коментирам, та се чудя дали на тях не им минават подобни мисли..  Wink

Минзухар - параноик Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 447
Е то па някой смее ли да ме дебне. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 940
Сещам се само за един човек, на който съм му крайно неприятна. За каквото и да пиша-за хранене, за памперси, за това как се чувствам днес, ако и тя е на линия, ще се включи в темата, за да ме обяви или за ССФ, или за неориентирана, или там за каквото си измисли според моментното й вдъхновение. Не знам с какво толкова я дразня, тя ми е дори симпатична ...
Иначе знам кои ме четат, същите, които обичам да чета и аз.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 08:38 от valerie

# 25
  • Мнения: 674
Някой ползва СРС във форума.... Joy hahaha Joy hahaha bowuu bowuu bowuu

# 26
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
И аз съм на мушката на една крайно неприятна личност box, която в желанието си да ме апострофира ВИНАГИ, когато се мярна с 2 реда в един от подфорумите тук, е изписала доста глупост и жлъч. Естествено, по мой адрес. Или се старае менторски да ми "отвори очите" за неща, които са ми до болка ясни,  или да ме нападне или директно да ме обиди с доста крайни обръщения.
Естествено, в началото ми беше силно неприятно, но поразпитах доста съфорумки (дето имат впечатления) за мнението им по повод на това трибуквено недоразумение и се оказа, че  Mr. Green повредата не е в моя телевизор. Тая се е драла и с доста от тях  Joy.

Та стига да можех да получа зелена светлина от зелените мечове, бих я направила на зелена салата  Whistling.

# 27
  • Мнения: 5 370
Винаги съм се чудила на възторгването или неприязънта от конкретни никове, че пък и мисленето дали "бял мерцедес ме преследва у форОма или не". Слабо ме интересува на кого точно съм/не съм приятна/неприятна. Напоследък станах парче егоцентрик и вълк-единак в реалния живот, та какво остава тук.

# 28
  • Мнения: 4 195
Лъвице не вярвах, че точно теб някой може да не харесва ooooh!
пусни едно ЛС да ме уведомиш, коя е заблудената личност, за да не ровя из темите Laughing
за себе си не мисля, че на някого съм му чак толкова интересна, противна, неприятна и тн.
Не разбирам как, ако някой ти е неприятен, ще го дебнеш newsm78, аз игнорирам такива хора, просто стават невидими за мен Rolling Eyes
Минзухар, заглавието нарочно ли е така написано, особено последната му дума Rolling Eyes

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
никой не ме дебне или поне не съм забелязала  Crazy сигур' са доста опитни  Joy

# 30
  • Мнения: 571
Не виждам смисъл от това накой накого да дебне , но има хора на противоположното мнение и го правят непрекъснато. С мен още не , защото съм нова тук и все още не съм " настъпала" някой сериозно, но сигурно и това ще се случи.

# 31
  • Мнения: 581
 Незабележима съм на фона на колоритните личности пишещи във форума.Никой не ме дебне, а ако случайно някой го прави, или няма да забележа, или няма да си го сложа на сърцето.

# 32
  • Мнения: 5 713
Да, има един болен мозък, който в определен период си ме дебнеше. Не разбрах с какво толкова я дразня. А и не ме интересува.

# 33
  • Мнения: 2 018
Никой не ме е дебнал, или поне не съм забелязала. И аз не съм.
По-скоро съм отбягвала конкретни личности /а вече и теми/, от колкото да ги дебна.  Sick

# 34
  • Мнения: 984
И аз съм на мушката на една крайно неприятна личност box, която в желанието си да ме апострофира ВИНАГИ, когато се мярна с 2 реда в един от подфорумите тук, е изписала доста глупост и жлъч. Естествено, по мой адрес.

Да, и аз така, но напоследък вече не съм интересна, щото не се Фръзвам.
Винаги ми е било много смешно на подобни напъвации. Мога да поизровя два-три бисера от неизметените, но ме мързи, пък и не си заслужава. Grinning

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 09:42 от Мишона

# 35
  • Мнения: 3 034
дебнат ме навсякъде и по всяко време.  малки са, пълзят и се катерят.
не мога да им избягам.
но, като си взема розовите хапчета, се плашат. и бягат с писък.
във форума се разплискват букви след тях.

# 36
  • Мнения: 6 996
Има една, която ме дразни и постоянно ми идва да се заям с нея. Но всъщност няма повод. Просто ми се струват едни празни и безсмислени постове...Но аз така или иначе съм твърде добра, за да се конфронтирам, така че просто правя така  Rolling Eyes и минавам на следващия пост.

Иначе не съм забелязала някой да се заяжда с мен. newsm78

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
във форОма никой не ме дебне ...

# 38
  • Мнения: 9 814
Дебнат ме.
Два броя са.

# 39
  • Мнения: 4 451
"Дебна" няколко съфорумци, които обичам от сърце. Любими са ми и интересни. Heart Eyes
Мен са ме дебнали в определени теми, обиждали са ме, заяждали са се с мен. Сега се надявам, че никой не ме дебне. Всъщност, не ме интересува, други са важните неща за мен.

# 40
  • Мнения: 5 228
Единственият път, когато имах чувство за преследване, беше в края на втората ми бременност: обръщам се и какво да видя- задникът ми се влачи след мен. 

Сега следи мен мръсникът.  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 2 401
Минзухар, заглавието нарочно ли е така написано, особено последната му дума Rolling Eyes

Все ги пропускам тия коментарчета, но не ми се ще темата да се задръсти с други такива.
Та: на вниманието на моля другарките и другарите
Винаги пиша "у форома" защото ме кефи!
И крайно време е да се научат "моля другарките"  да различават лигавенето от неграмотността.
Не е лично към теб Чут.

# 42
  • Мнения: 4 195
абе не е към мен и аз за туй така те питах, щото го приех за лигавене и явно правилно съм го усетила, ама понеже не те следя из форума Laughing, не знаех, че ти е любимото Peace
така си е екстра Grinning

# 43
  • Мнения: 2 803

Не съм забелязала да ме дебне някой, аз също не дебна.

# 44
  • Мнения: 4 434
Да аз дебна 2 съфорумки,защото ме кефят много Mr. Green

# 45
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мен пък ме кефи МинзОхар.

По темата- чета през пръсти, но като видя, че е писал уважаван от мен потребител (напр. Азаф), винаги отделям време да изчета. В такъв смисъл- да, дебна. Мен едва ли някой ме дебне да ме *бне.

# 46
  • Мнения: 2 697
Дебнеше ме една дама преди време - май беше преживяла сериозно разочарование от мой колега, ако се съди по свръхмерните реакции на безобидните ми постове. Преследваше ме като прелъстен и изоставен любовник, спря обаче в един момент.

Запазих биволското си спокойствие все пак, което ме радва.
А и след определен "стаж" във форума се примирявам с видовото разнообразие все пак.

# 47
  • Мнения: 3 268
Аз определено дебна няколко потребителки.Кефят ме!

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм забелязала. Но и аз, като Ерика, чета по диагонал и ако видя ника на интересна съфорумка, се зачитам по-старателно.

# 49
  • Мнения: 186
Не,явно съм скучна Crazy

# 50
  • Мнения: 6 623
Ми, авторката на няколко пъти  ме е захапвала ,без да се изказва по темата ,ако туй се брои  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 478
Не съм забелязала някой да ме дебне.Но и аз никого не дебна с цел да го "клъвна".
Имам пристрастия към по-интересни съфорумки,но всичко е дотам.

# 52
  • Мнения: 413
"Дебна" няколко съфорумци, които обичам от сърце. Любими са ми и интересни. Heart Eyes
Мен са ме дебнали в определени теми, обиждали са ме, заяждали са се с мен. Сега се надявам, че никой не ме дебне. Всъщност, не ме интересува, други са важните неща за мен.

Мари_Анка ,аз те дебна Hug
Кефиш ме Hug
 smile3501Изчитам с интерес всички твой постове,прекланям се пред борбеноста ти и се възхищавам на силата която имаш newsm20
Мен не съм забелязала да ме "дебнат",не съм толкоз интересна

# 53
  • Мнения: 2 309
Дебнат ли ме... Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 212
Аз дебна няколко. За мен не знам. Едва ли съм чак толкова забележителен че някой да ми обръща внимание че чак пък и да ме дебне.

П.П. Забравих - дебнат ме (по-скоро ме наблюдават строго) - шефа и няколко модки Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 451
totomaniak  , горещи прегръдки от мен! Наистина ме накара да се усмихна, напоследък все по-рядко ми се случва... Дебнеш, ама си дискретна, щото аз не съм разбрала. Mr. Green
 

# 56
  • Мнения: 17 407
Дебнат ме, и аз дебна. Много обичам да пиша едновременно с някого, който ме кефи. Съдба, кво да прайш...

# 57
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дебна, но мен май никой не ме.

# 58
  • Мнения: 2 018
Минзухар, винаги съм имала чувството, че гласа ти е дрезгав и секси. Така ли е?

# 59
  • Мнения: 742
С оглед голямото ми Его, надявам се да ме дебнат.

Борисе, и моя е дрезгав бе. Мога и да мъркам. Мър.

# 60
  • Мнения: 2 018
С оглед голямото ми Его, надявам се да ме дебнат.

Борисе, и моя е дрезгав бе. Мога и да мъркам. Мър.

За Борис няма връзка между дрезгав и секси.

# 61
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Да, дебят ме. Ама на мен ми дреме на ... сИрИнИтУ Mr. Green

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 14:42 от Сиренце

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Не, не съм забелязала.
Чувствам се почти невидима във форума.

# 63
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Всичките ви дебна, колежки и други подобни. Twisted Evil   Enjoy  Whistling

# 64
  • Мнения: 2 716
Ей какви сте бели и невидели и неразбрали и скромни  doh

Дебнат ме. И ми е неприятно. Когато ми го показват. Нека си ме дебнат, без да ме занимават.

Със сигурност Лиска дебне всички  newsm48

# 65
  • Мнения: 2 401
Ми, авторката на няколко пъти  ме е захапвала ,без да се изказва по темата ,ако туй се брои  newsm78

И аз съм го забелязала, ама не е нищо лично, не се връзвай.  Peace

Минзухар, винаги съм имала чувството, че гласа ти е дрезгав и секси. Така ли е?

Да не намекваш и ти, че имам пишка?
Нямам, а гласа ми е секси като на "смотлата със скобите от нашия клас".

# 66
  • Мнения: 2 018
Минзухар, винаги съм имала чувството, че гласа ти е дрезгав и секси. Така ли е?

Да не намекваш и ти, че имам пишка?
Нямам, а гласа ми е секси като на "смотлата със скобите от нашия клас".

 Joy Кой ти е намеквал, е имаш пишка?  Joy
Аз не! Имам една приятелка, която има страшно дрезгаво-секси глас и има твоя изказ, твоя начин на изразяване. Направих асоциация. Много мъжко момиче е. За жалост, живее в Гърция и много рядко се виждаме.
Това е.  Hug

# 67
Никой не ме д ебне. Нито тук, нито там. Wink

# 68
  • Мнения: 502
Винаги съм се чудила на възторгването или неприязънта от конкретни никове, че пък и мисленето дали "бял мерцедес ме преследва у форОма или не". Слабо ме интересува на кого точно съм/не съм приятна/неприятна. Напоследък станах парче егоцентрик и вълк-единак в реалния живот, та какво остава тук.

     Това изказване ми харесва и важи и за мен. Peace

# 69
  • Мнения: 78
Дебнат ме, ама още не знаят  Joy

# 70
  • Мнения: 604
Да ме дебнат¿¿Не мисля·
По скоро не ме забелязват·

# 71
  • Мнения: 2 448
Да ме дебнат с лошо, не мисля.
Тези, които аз харесвам ме забелязват и това ме радва.

# 72
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Не, сигурна съм. Това би ме поласкало. Laughing

# 73
  • Мнения: 74
Не, аз ги дебна.  Whistling

# 74
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Само така!  Mr. Green Peace

# 75
  • Мнения: 14 497
тц
но аз съм задебнала едно недоразумение из подфорума за захранването, че ме дразни как пише без да чете и едни дълбокомислени изказвания с 3 думи прави, че....

# 76
  • Мнения: 9 814
тц
но аз съм задебнала едно недоразумение из подфорума за захранването, че ме дразни как пише без да чете и едни дълбокомислени изказвания с 3 думи прави, че....

Това отивам да го проверя!

# 77
  • Мнения: 7 837
Не и никога не ми е липсвало. Предпочитам да се разтоварвам тичайки из парка, отколкото да се гоня с някой из форумите. Вероятността да се дебелее е по-голяма, а удоволствието не е гарантирано.

Общи условия

Активация на акаунт