дебнат ли ви у форома?

  • 4 212
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Аз обикновено преследвам форумските легенди. Като видя, че са писали в някоя тема, веднага отварям да видя, да не би да са писали за мен. Но, радко ме ощастливяват.

Иначе следя публикациите на оригинални потребители, за да се порадвам на достиженията на мисълта им. Също така и на "определена порода индивидуалисти", поради същите причини.

# 16
  • Мнения: 122
Бе аз съм под прикритие бе... но по принцип предполагам, че тук всеки дебне всеки...  Whistling

# 17
  • Мнения: 2 032
Не.
Единственият път, когато имах чувство за преследване, беше в края на втората ми бременност: обръщам се и какво да видя- задникът ми се влачи след мен.  Party Разкарах го де.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не съм забелязала да ме дебне някой, аз също не дебна

# 19
Е па и да ви дебне някой,много важно. Нека си играе на стражари и апаши като си няма друга работа. За себе си  не съм забелязала някой да ме дебне,ама аз съм засплесната шматка. smile3503

# 20
  • Мнения: 25 611
Да! И по петите ходят, и дебнат!
Че са и страшни - въоръжени до зъби, размахали едни зелени мечове, едни големи метли и дебнат ли, дебнат...  Mr. Green

# 21
  • вкъщи
  • Мнения: 704
 някой път дебна  кой е на линия-става най вече заради изказванията им. Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 405
Не, нямам. Обаче се случва така, че ме влекат постингите на някои потебителки, не се сдържам да коментирам, та се чудя дали на тях не им минават подобни мисли..  Wink

Минзухар - параноик Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 447
Е то па някой смее ли да ме дебне. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 940
Сещам се само за един човек, на който съм му крайно неприятна. За каквото и да пиша-за хранене, за памперси, за това как се чувствам днес, ако и тя е на линия, ще се включи в темата, за да ме обяви или за ССФ, или за неориентирана, или там за каквото си измисли според моментното й вдъхновение. Не знам с какво толкова я дразня, тя ми е дори симпатична ...
Иначе знам кои ме четат, същите, които обичам да чета и аз.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 08:38 от valerie

# 25
  • Мнения: 674
Някой ползва СРС във форума.... Joy hahaha Joy hahaha bowuu bowuu bowuu

# 26
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
И аз съм на мушката на една крайно неприятна личност box, която в желанието си да ме апострофира ВИНАГИ, когато се мярна с 2 реда в един от подфорумите тук, е изписала доста глупост и жлъч. Естествено, по мой адрес. Или се старае менторски да ми "отвори очите" за неща, които са ми до болка ясни,  или да ме нападне или директно да ме обиди с доста крайни обръщения.
Естествено, в началото ми беше силно неприятно, но поразпитах доста съфорумки (дето имат впечатления) за мнението им по повод на това трибуквено недоразумение и се оказа, че  Mr. Green повредата не е в моя телевизор. Тая се е драла и с доста от тях  Joy.

Та стига да можех да получа зелена светлина от зелените мечове, бих я направила на зелена салата  Whistling.

# 27
  • Мнения: 5 370
Винаги съм се чудила на възторгването или неприязънта от конкретни никове, че пък и мисленето дали "бял мерцедес ме преследва у форОма или не". Слабо ме интересува на кого точно съм/не съм приятна/неприятна. Напоследък станах парче егоцентрик и вълк-единак в реалния живот, та какво остава тук.

# 28
  • Мнения: 4 195
Лъвице не вярвах, че точно теб някой може да не харесва ooooh!
пусни едно ЛС да ме уведомиш, коя е заблудената личност, за да не ровя из темите Laughing
за себе си не мисля, че на някого съм му чак толкова интересна, противна, неприятна и тн.
Не разбирам как, ако някой ти е неприятен, ще го дебнеш newsm78, аз игнорирам такива хора, просто стават невидими за мен Rolling Eyes
Минзухар, заглавието нарочно ли е така написано, особено последната му дума Rolling Eyes

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
никой не ме дебне или поне не съм забелязала  Crazy сигур' са доста опитни  Joy

Общи условия

Активация на акаунт