Учебен център “КОСМОС”- занималня за ученици и предучилищна с английски и немски

  • 5 370
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • България, София
  • Мнения: 638
В Британика и в Космос например таксата е 680 лв. за целогодишен курс по английски. В Аво3 е по-ниска 459 лв., но там часовете са почти наполовина, учат само по 4 учебни часа седмично, което е крайно недостатъчно.

Колко часа седмично / респективно годишно (8 месеца) са часовете в Британика, например, за тази цена?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
В Британика са 5 учебни часа седмично.

# 17
  • Мнения: 7 263
Янита, за жалост са такива сумите...
За щерката преди 1 седмица внесох 680лв. Учи в Британика.

Зависи от школата. Цената в школата, която посещават синовете ми е 470 лв на година / ползвам и отстъпки за второ дете, за втори език и така нататък/.  За протокола посещават Оксиния в Младост вече 5 -та година баткото и 2-ра малкия и съм много доволна.

# 18
Последната такса, която платихме, беше 280 лв за цялата година. ...Колкото до мотивацията на учителите и работата в курса, групата е от не повече от десет деца (миналата година бяха 3-4) и има възможност за почти индивидуална работа. С учителката държим връзка по e-mail и аз знам как е преминал всеки един урок...

Така.., с малко проста математика - ако всички тези десетина деца в курса по английски на седмокласника ти плащат по 280 - 300 лв., то на година печалбата е около 3000 лв. от този курс на школата. Колко ли взима "мотивираната" преподавателка месечно? newsm78 Laughing
.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Два пъти седмично по 1ч.45м. е в Британика.

# 20
  • Мнения: 413
В Космос децата имат по 6 учебни часа език седмично.

Общи условия

Активация на акаунт