Да помогнем на Лоринка да се движи!

  • 8 887
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 195
Tyranus ето това е истината, това, което разказа Peace
от години го говоря, от години много хора искат просто малко подкрепа и гражданска позиция - ставаш, отиваш пред парламента и не мръдваш, докато всички не станат и не започнат да работят - бързо и ефективно, за здравето на децата Peace
за съжаление,горчивия ми опит като защитник на правата на децата в България ми показа едно - на българина, докато не му стигне до главата не му пука, а като му стигне до главата - пак се спасява поединично Cry
мъчно и жално ми е. детето ми е здраво, но не мога да с еправя, че не ми пука, всяка история тук за болно детенце ме съсипва, изкарва яд и омраза в мен, защото не трябва да допускаме това да се случва
не мое дечицата ни да имат шанса да живеят и да се излекуват и това да се спира от най - обикновени човешки същества Close

# 31
  • Мнения: 908
За съжаление е така, Криска Sad Виждаме какво става като се правят протести за защита правата на децата ни. Днес гледах протести на млекопроизводители и работници от Кремиковци. Ами толкова много хора се бяха събрали... Защо протестите за децата с увреждания, децата в домовете и болните от редки заболявания не се получиха? Защо не се събраха хора? Къде бяха?  Cry

# 32
  • Мнения: 4 195
у дома, на кой му пука за чуждите деца, пък били те и болни, нали техните деца са си здрави.
Извинявам се, че пиша такива неща в тази тема.
Стискам палци на Лоринка, щом взема заплата ще преведа парички.
Борете се, има хора, на които им пука и ви подкрепят Hug

# 33
  • Мнения: 9
Вчера-30.11.08г. една фирма /не съм попитала дали да съобщя името и/, преведе по сметката на Лори-10 000лв.

 Two Hearts

Благодаря от сърце!


В сметката в лева има-14 650 лв.

# 34
  • Мнения: 2 818
xameleona, ти си един прекрасен светъл човек и съм убедена, че нещата ще се подредят по най-добрия възможен начин!  Heart Eyes



Ще преведа парички и аз при първа възможност.

# 35
  • Мнения: 9
Благодаря мили момичета-мамчета.  Heart Eyes
Започнах тази кампания, ей така, без да имам очаквания, каквото стане. Единственият ми мотив е да направя каквото ми е по силите, за да помогна на детето си. Благодаря, че има хора, които са съпричастни,  готови да подадат ръка и да помогнат чудесата да се случват.
Ако всички хора още рано сутрин си кажат-Днес ще направя едно мъничко добро!-светът ще стане по-красив  bouquet

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
А, какво стана с GSM - операторите?

# 37
# 38
  • Мнения: 3 595
Ани наистина е прекрасна  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 838
Ани,страхотна е Лори  bouquet

# 40
  • Мнения: 9
Здравейте и благодаря!

За Dms-ите търпя критика.  Embarassed Но трябваше да правим изследвания на Лори за зъболекар /вчера направиха 5 кариесчета с пълна упойка/ и за това не можах да отида да подам молба.
Надявам се до края на седмицата да свърша и това Heart Eyes

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 09:39 от xameleona

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
За Dms-ите търпя критика.  Embarassed Но трябваше да правим изследвания на Лори за зъболекар /вчера направиха 5 кариесчета с пълна упойка/ и за това не можах да отида да подам молба.
Надявам се до края на седмицата да свърша и това Heart Eyes

 Peace. Важното е, че детенце е с "нови" зъбки!
SMS - ите са най-добрия вариант за такива като мен, които имат огромно желание да помогнат, но наистина имат много слаби възможности /поне за сега/.

# 42
  • Мнения: 3 504
Пожелавам успех и бързо да се съберат парите! Най-масово и лесно е наистина чрез sms-си. Peace

# 43
  • Мнения: 9
В понеделник ще имам отговор за ДМС.

В сметката на Лори има 15 680 лв.
и 900 евро


Благодаря! Heart Eyes

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
В понеделник ще имам отговор за ДМС.

Стискам палци да стане!

Общи условия

Активация на акаунт