Да помогнем на Лоринка да се движи!

  • 8 886
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9
Ето някои снимки от клиниката
Нещо не ми се получи, не мога да кача newsm78

# 91
  • Мнения: 3 595
Снимки на Лори от Германия:


# 92
  • Мнения: 9
Благодаря за помощта ти на Приятел, Иви!  bouquet

http://free.hit.bg/lori/

# 93
# 94
  • Мнения: 9
Днес проверих сметката на Лори-има 14 226 лв. и 910 евро.

Благодаря на всички за помощта! Малко ни остава до края на втората сума.  bouquet

От понеделник започваме рехабилитация и се надявам, макар и бавничко да напредваме. Тя се чувства все по-добре и мисля, че всичко се подрежда прекрасно.

# 95
  • Мнения: 9
Привет на всички наши приятели, на всички, които до този момент ни подкрипиха.
Лоринка се възстановява прекрасно, раздвижването върви добре. Вече сама се обръща на всички страни, свива крачета.
Имаме дата за втората операция-на 13 август ще ни приемат в клиниката в Мюнхен. Парите за тази операция са събрани, но имаме нужда още от 1000 лв. /приблизително/ за самолетните билети.
Молим за вашата помощ Hug Two Hearts

Благодаря!

# 96
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Привет на всички наши приятели, на всички, които до този момент ни подкрипиха.
Лоринка се възстановява прекрасно, раздвижването върви добре. Вече сама се обръща на всички страни, свива крачета.
Имаме дата за втората операция-на 13 август ще ни приемат в клиниката в Мюнхен. Парите за тази операция са събрани, но имаме нужда още от 1000 лв. /приблизително/ за самолетните билети.
Молим за вашата помощ Hug Two Hearts

Благодаря!

Ех, че хубави новини. Имаш скромната ми помощ.

# 97
  • Мнения: 372
Страхотна е мъничката Лори!
Подкрепа и от нас!

# 98
  • Мнения: 9
Благодаря ви   bouquet

# 99
  • Мнения: 9
Здравейте, Приятели!
Днес получих отговор от клиниката в Мюнхен за състоянието на Лорина /изпратих рентгенови снимки от тук/.
Та, Лоринка е добре, заздравяват успешно остеотомиите. Позволява се вече да започне да стъпва на двете си крачета, като разбира се се спазват препоръките.
Рехабилитацията навлиза в друга фаза и бавно, но сигурно Лори ще прохожда Two Hearts thumbsup

# 100
  • Мнения: 3 595
Браво на Лори! newsm44 newsm68 smile3501

Ани събраха ли се парчики за билетите? Пропуснала съм последните постове  Embarassed утре ще помогна малко  Heart Eyes

# 101
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравейте, Приятели!
Днес получих отговор от клиниката в Мюнхен за състоянието на Лорина /изпратих рентгенови снимки от тук/.
Та, Лоринка е добре, заздравяват успешно остеотомиите. Позволява се вече да започне да стъпва на двете си крачета, като разбира се се спазват препоръките.
Рехабилитацията навлиза в друга фаза и бавно, но сигурно Лори ще прохожда Two Hearts thumbsup

Това е чудесно!!!

# 102
  • Мнения: 2 818
Много се радвам!  Hug

# 103
  • Мнения: 908
Все такива добри новини да четем!!!  Hug Целувки на сладураната  Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 9
Здравейте, благодаря за вашата заинтересованост  bouquet

Надявам се паричките за билетите да се съберат и всичко да е ОК, остават само 500-600 лв. Вече направих резервация за 12 август, да пътуваме за втората операция.

Поздрави на всички Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт