Бельото - естествени или изкуствени материи?

  • 3 066
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Много трудно се намира истинско бельо от естествени материали  Sad
Иначе аз предпочитам сатен

# 16
# 17
  • Мнения: 4 784
Предпочитам естествените материи, т.е. памук 100%, може и + малко еластан. Напоследък дантелите не ме привличат.

# 18
  • Мнения: 2 803
Гледам да е меко и приятно на допир, въобще не съм се загледала дали е 100% памук.

# 19
  • Мнения: 1 434
Харесвам    естествените материи бельо   ,но като цяло предпочитам по сексапилно   от    дантела ,сатен , коприна .По красиво   изглежда  Wink




# 20
  • Мнения: 60
Eстествените материи са за предпочитане, но е трудно да намериш такова бельо. Основно е усещането на пипане и допира до кожата.Памучен сатен, еластан и мека  дантела.

# 21
  • Мнения: 3 695
предпочитам естествените материи  Peace

# 22
  • Мнения: 304
харесвам сатена

# 23
  • Мнения: 2 197
Имам 2 чифта бикини за в къщи от памук. Навън излизам с прашки и сутиени, които са изкуствени. За мен е важно да не се виждат от или през дрехата и изобщо не ме касае от какво са. Не харесвам сатен и дантела. Обичам нещата да са максимално прости, без финтифлюшки и дантелки и ... да са почти незабележими.

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
обичам памучни гащи - бикини, прашки.

# 25
  • Мнения: 158
 и аз предпочитам естествените материи... newsm10

# 26
  • Мнения: 498
Определено естествени Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Стремя се, нямам друг избор. Имам контактен дерматит и получавам дразнене, сърбежи и обриви от изкуствени материи.

# 28
  • Мнения: 1 520
Естествените материи са най-доброто решение, но лично аз понеже съм със здрава кожа понасям много добре и изкуствени материи и с удоволствие си ги купувам. Щом са без дантели, значи всичко е наред Peace

# 29
  • Мнения: 5 317
естествени,но ми се намират и доста изкуствени.

Общи условия

Активация на акаунт