Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках

  • 17 508
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
Viki_76, добре завърнала се!    bouquet 

mim4eto, да ви е жив и здрав племенника.    bouquet

Момичета, преди малко и аз гледах репортажа и просто не знам какво да кажа, нямам думи. Точно в тази болница родих Ели. Там лежа в интензивния сектор 45 дни и след това я прехвърлиха в Окръжна болница /пак в Пловдив/ .


# 16
  • Мнения: 6 604
А сблъсквала ли си се с тази особа в болницата?

# 17
  • Мнения: 729
Не, за мой късмет. Видимо от репортажа много нагло и арогантно се държи с милата майчица. Но впечатленията ми от педиатрите са много добри и винаги ще им бъда благодарна, че спасиха живота на Ели. 

# 18
  • София
  • Мнения: 39 773
Миналата седмица не си купих капки за успокоение, но днес определено ми трябват.
Алекс е добре. Послушничък, не ме е ядосвал. Обаче каката  #Cussing out Фризьорката ми вика "наспи се хубаво".
Утре мисля да ходя на похода.

# 19
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета,аз рядко се вясвам тук,ама бях сърдита Mr. Green по едно време,но пък сега си струва да се отсърдя,ето защо:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332296.0
Ще пописвам вече тук,ако ме искате,нали ме знаете ,раздавам съвети всякакви Joy Hug

# 20
  • Мнения: 108
Viki i mama Много ни липсваш!!!  Hug Много целувки на Вики  Hug
Ще знаем къде да те намерим  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 39 773
Привет Цвети Simple Smile
С теб се познаваме от Южния парк Simple Smile А с Хули си писахме покрай едни мои болежки.
Трябваше по-рано да се сетя и да се разбера нещо с Хули да се видим утре Simple Smile
Видях темата, която си постнала. Мога да помогна с играчки и евентуално с материали. У-щето е близо до нас.

# 22
  • Мнения: 3 914
Привет Цвети Simple Smile
С теб се познаваме от Южния парк Simple Smile А с Хули си писахме покрай едни мои болежки.
Трябваше по-рано да се сетя и да се разбера нещо с Хули да се видим утре Simple Smile
Видях темата, която си постнала. Мога да помогна с играчки и евентуално с материали. У-щето е близо до нас.

О знам те аз тебеее Joy
Майка ми ми сподели, че нещо сте си писали,а аз....Оооо аз я познавам Mr. GreenНикго не съм забравила от онези дни Peace
Играчките ,гледам да ги събера повечко и тогава да ги занеса,че кефа им ще е по голям Hug

# 23
  • Мнения: 139
Записче

# 24
  • Мнения: 1 685
Здравейте :hug:Viki i Mama,Mamajaba, привет HugКак са Вики и Преси?

# 25
  • Мнения: 983
Viki_76, добре дошла  Hug Ще чакаме снимков материал от почивката  Wink
Viki i mama, липсваше   Blush

# 26
  • Мнения: 167
Здравейте на  всички.    Hug Hug Hug

Аз ви се извинявам,че не съм писала мноооого отдавна, но почти цяло лято ни нямаше в София и не съм влизала в интернет.Малкото време което сме били тук се занимавахме с търсене на парцел за къща(почти сме на финала на сделката) и изобщо не ми е било до компютри.Другия проблем е,че имам комп само вечер и събота и неделя,а тогава всички са в къщи и не ме оставят на мира.

Но както и да е. Дари е здравичка(досега не е боледувала) пораснала е не много- 5500 кг. и 63 см.,но е винаги усмихната,абе голямо слънчице.Яде пюрета(зеленчукови и месни-пиле,заешко и пуешко), каши по около 60 грама и от 1 седмица и давам и жълтък.От средата на юли почти спря повръщането(прави го по 1 път на седмица) и вече е доста по-лесна за гледане.Единственото което  ме изнервя понякога е. че има периоди ,в които изобщо не иска да яде(то и затова сме толкова малки).
Физическото ни развитие е добро иначе,вече се опитва да лази ,много обича да стои права и да се опитва да ходи,само със сядането още не сме много напреднали.

Направих и албумче на Дари-вижте ни.

ЧАО ЗА СЕГА

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 17:35 от SLADKA MAMA

# 27
  • Варна
  • Мнения: 965
Viki i mama, не можеш да си представиш колко се радвам да те "видя" тук. Липсата ти беше осезателна. Макар, че надничах при вас (страхотна компания сте - зареждах се когато ви четях), друго си е да пишеш и при нас.
Надявам се, че и Мим40 ще се отсърди.
Целувам ви  Heart Eyes.

Снимките още не съм ги прехвърлила на компютъра, но като ги прехвърля ще ги покажа.
Аз казах ли, че пак съм студентка? Приеха ме и успях да се запиша преди да тръгнем за почивката. Странно ми е - минаха цели 8 години откакто се дипломирах в техническия. Надявам се след първия ден да съм по-спокойна (забравила съм да пиша на ръка бързо).

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 17:27 от Viki_76

# 28
  • Мнения: 3 914
Viki_76 ама ти в техническия ли си учила,ето защо си пасваме Joy Joy Joy
Мимчо има малко грижи,но се надявам че ще пише и тя,все някога и тук и при мен Peace

# 29
  • Мнения: 1 685
Sladka mama,Дари е една малка сладуранка Heart EyesНека ти е жива и здрава  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт