Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках

  • 17 528
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 965
Пали, дано овладеете ситиуацията fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Доколкото разбрах нещата при сладката Вики на Viki i mama се развиват много добре. Viki i mama, като си по-свободна, пиши ни подробности, pls.
Аз от събота ще съм на очни 10 дни и няма да мога да влизам да пиша тогава.

# 271
  • Мнения: 923
Dundurela и мен ме беше страх в началото и не исках да си предизвиквам съдбата, но накрая се съгласих. И сега получавам лекарствата на Коки за белия дроб чрез здравната каса, флексотида ми е напълно безплатен, а вентолина с 50 % намаление.
Пали и ние имаме проблем с хремата и ако не я овладеем отива направо в дробчето. Коки е често с хрема, препоръчаха ми да го заведа на доктор уши, нос и гърло и вчера свършихме и това. Изписа ни противоалергичен сироп, някакви правени капки с адреналин и спрей тетрисал. Надявам се да се оправите скоро.

# 272
  • Мнения: 2 070
Момичета,и тема пуснах в здравния Tired
Тая нощ Ади се давеше от сополи.Е сега си играе все едно,нищо няма.Като легне,ужас.
От сиропите за алергия ,напълня с 3 килограма за последния месец и половина ooooh!
Хремата така и не спря.Три години е този проблем.Вначалото хрема само,тази година обаче направи два спазъма от тази работа

# 273
  • Варна
  • Мнения: 965
AnMary, гледам вече си ни модератор. Ха честито, както се казва.  Hug

# 274
  • София,
  • Мнения: 4 267
AnMary честито и от мен, ха ето сега кой ще ни пуска новите темички! Joy
Пали, не знам мила какво да ти кажа, просто и аз не знам вече. Замислям се, че и моя големиа така прави вечер - като спи и преглъща много ама все едно цяло море гълта. Често говори носово и му се запушва носа, но поне не кашля или само когато се разболее. Но иначе сикара така и нищо му няма. Ще трябва да го видя и аз това нещо. Преди му давах и на него по няколко месеца без прекъсване Противоалергични сиропи и наистина от тях много напълнява. Тази година почти не съм му давала нищо. Аз на него му давам профилактично бронховаксон и не ми се разболява - само по силни хреми и гърлото му се зачервява, някой ларингит може да направи, но поне не слиза надолу. Защо не опиташ - питай лекарите, де все пак за тези противогрипни ваксини. Но той като малък също беше така, почти постоянно с хреми - но не се е разболявал де, само е подкашлял. Но като че ли го израстна иначе и аз по едно време се бях видяла в чудо. Сега явно и при Вероника ще е така, само че тя понеже е и недоносена с недоразвит бял дроб та ще караме всичко много по тежко.
Сега проблема ми е друг на мен, явно от грижите около децата все не обръщам внимание на себе си и от вчера и мен ужасно ме боли гръдния кош - кашлям много и едвам дишам. Сега отивам при педи. Стискайте палци да не е някоа пневмония, че само това ми остава, а аз нали съм си кекава - те децата няма на кой да се метнат, и ето бях понастинала от две седмици се влача уж пия тук ра зни неща, но явно не - става по лошо и отивам да видя, какво е. Sick

# 275
  • София
  • Мнения: 39 903
Мерси, ама не съм модка Simple Smile Помагам само в мамешкия. За тук замолвам Ваче да добавя и модва   bouquet

Я кажете какво мога да очаквам от ортопедичният преглед. Там само ставите гледат нали? Алекс не шава много. Но това май не е в ресора на ортопедите.

# 276
  • Мнения: 1 685
Здравейте  HugПчеличке ,пиши как е малката ни сладурана.Дундурела, как мина прегледа, как си?Пали поздрави и целувки на Ади Hug

# 277
  • Мнения: 2 070
Каква стана тя?От вторачване в дребните съвсем забравихме себе си.
Дундурела,да не си посмяла да се разболееш Wink Hug
Гери,какво стана сЖорко?Ади и тя тая нощ не спа спокойно, и под очичките е синкава?

# 278
  • Мнения: 1 685
Каква стана тя?От вторачване в дребните съвсем забравихме себе си.
Дундурела,да не си посмяла да се разболееш Wink Hug
Гери,какво стана сЖорко?Ади и тя тая нощ не спа спокойно, и под очичките е синкава?
Жорко е добре  HugТака се е получило ,защото две нощи не спа никак добре.И  утре ще видим как ще е.

# 279
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug. Ние цял ден сме навън Embarassed. Прибираме се само да хапнем и хайде пак Laughing . Ама вече се уморих,а е и крайно време да свърша малко домакинска работа Blush Mr. Green. Мимето е с пълен нос Sad. Иначе днес не спи толкова вече. Нормално. Сутрин й е малко трудно ставането. То аз я будя всяка сутрин в 7 ,за да яде и после си доспиваме. Ама тази сутрин чак в 8. Добре си поспахме и двете Crazy. Незнам дали се похвалих,че я пробвам с кисело мляко. Ма не го ще бе да му се не види Sick. Слагам й захар и пак не му е фенка. Сега й взех и бисквитита ще пробвам и с тях. Готвим се за утре Hug. Малко ми е притеснено с толкова хора пак да не лепне нещо,но веднъж става на 1 годинка. Дали това ,че е още на антибиотик ще я предпази,как мислите newsm78? Иначе откакто сме излезли от болницата пием и Саностола. Ох дано не лепне пак нещо,че незнам Praynig. А в понеделник,ако е добре, мислим да сложим и втория пентаксим. Дали да й купя Осцилококциум(нямам идея как се пише)? Една приятелка дава на нейното детенце и то не се е разболяло. Ама дали да се консултирам и с педка? Или антибиотика и витамините са й достатъчни newsm78 #Crazy? Как мразя лекарства ,а горкото ми дете го наливам като за световно #Cussing out Sad. Това е за сега-борим се със сополите и се моля да е здравичка утре и да изкараме един прекрасен рожден ден Praynig Praynig Hug.
П.С. Дундурела-стискам палци всичко да е наред Praynig.

# 280
  • Мнения: 32
AnMary   първият ни преглед беше за не повече 15мин.Гледаха ни само ставите на  ехографа и с ръцете доктора му развъртя крачетата в кръгови движения,а втория път на 5мес. ни правиха ренгенова снимка Sick(което е било ненужно,но чак сега разбирам Embarassed)

# 281
  • София,
  • Мнения: 4 267
МОмичета Благодаря ВИ за съчувствието. Не съм чак толкоз зле, ама не съм и добре. С остър бронхит съм - на Антибиотик и сиропи, даже и инхалации, ама аз няма да си правя, че не съм си купила отделни маркучи за инхалатора, а не искам да ползвам тези дето правя инхалации на Вероника, не било хубаво трябва да са отделни - въпреки че се почивстват. Сега съм малко по добре - пих вече една доза от антибиотика и от другите лекарства и като че ли малко ме поотпусна, а и цял ден се потя като за световно, все се преобличам и все съм направо мокра. Надявам се само Вероника да не се разболее отново.
p4eli4ka_maia не се тревожи - щом сте още на антибиотик едва ли ще се разболеете, все пак трябва да Ви предпази. А за осцилококцинума - аз питах педи преди време и тя не ми го препоръча за нашите мъници, предписа ми едно друго - казва се имунокинд, хомеопатично е и става , аз даже съм много доволна.
AnMary прегледът при ортопеда поне при нас беше с ехограф първо и прегледа ставите и после и направи няколко там техни си проверки като и гледаше гънките, свиваше и опъваше крачетата. ПТоказа ми няколко упражнения, и масажи и така. Аз я водих първо на три месеца, после на шест и сега след като проходи пак трябва да я водя.
GERI844 радвам се че Жорката е добре! Hug
Ние сега ще ходим на гости, а Вероника днес почти не е спала и как ще издържи. newsm78 Купих и днес една пеперуда търкалце и голяма игра пада с него, вече го потроши, ама тича с проходилката из апартамента и къде го бута, къде го носи. Голяма радост пада. Утре трябва да купя още едно да има резервни части Joy
Целувки на всички мъници! Hug

# 282
  • Мнения: 6 604
За ортопеда-ние бяхме на 3 месеца ,след това на 8. И двата пъти ни гледа на ехограф,за 5 мин, и ни каза до отидем пак като тръгне на училище newsm78. До тогава не мисли ,че има нужда. Ние ходихме при д-р Алексиев,който работи в клиниката в Горна баня. Веднъж седмично преглежда в Благоевград.

# 283
  • София,
  • Мнения: 4 267
За ортопеда-ние бяхме на 3 месеца ,след това на 8. И двата пъти ни гледа на ехограф,за 5 мин, и ни каза до отидем пак като тръгне на училище newsm78. До тогава не мисли ,че има нужда. Ние ходихме при д-р Алексиев,който работи в клиниката в Горна баня. Веднъж седмично преглежда в Благоевград.

ЛЕле представям си какво е стълпотворение тогава пред кабинета сигурно се записват часове с месеци напред! Hug

# 284
  • Мнения: 6 604
Ми не е чак толкова. Макар,че първия път ни дадоха час за след около 3 седмици.Втория път обаче за след седмица . Часовете ги записва през 30 мин.,но както казах-прегледа е 5 мин. Нашите съседи минаха заедно с нас -без записан час. Преди време обаче наистина е било много трудно да си запазиш час.Затова е решил да идва всяка седмица. Преди е било 2 пъти в месеца. Мале колко сложно го обясних Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт