Първо зъбче

  • 2 685
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
 на 4 месеца вече имахме 2 зъба....имаме около 11 в момента..на 11 месеца е...изникнал е и 2ри долен кътен...който никне уж около 20 месец...всяко дете  е различно!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 758
На сина ми първото излезе на 7м, но съм чела и за деца, родени със зъбче, така че явно всичко е възможно.  Simple Smile
А възможно ли е първо да излезне кучешки?
според мен не, по-скоро е 2-ри резец, но понеже при децата зъбките са по-редки, може да изглежда като кучешки

# 17
  • Мнения: 2 111
Първото зъбче проби когато беше на 9,5 месеца и след 1 месец имахме 4 зъбчета-2 горни и 2 долни.

# 18
  • Мнения: 1 512
Недей да се притесняваш и при нас на 5 месеца излязоха едновременно две зъбчета.

# 19
  • Мнения: 4 335
Не е рано,при вси4ки деца е разли4но.Ние още нямаме.

# 20
  • Мнения: 23
И аз като другите смятам,че не е рано,знам за бебе което на 2 месеца беше със зъбче.
Първото зъбче избива между 4-тия и 13-тия месец.
Моето съкровище още няма нито едно.
Не се притеснявай нашето първо зъбче изби 8 дена преди да стане на 11 месеца. Simple SmileНали казват ,че ще са по здрави,като са по късно

# 21
  • Мнения: 2 312
 Първото зъбче изби на 9 месеца и половина  Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 78
Първото ни зъбче изби на 6 месеца и половина. Сега почти на 9 месеца сме вече с 6 зъба  Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 4 784
Не се притеснявай.
Ние пък сме в другата крайност.

# 24
  • Мнения: 645
Честити зъбчета! Няма от какво да се притесняваш. Първото зъбче на сина ми се появи когато стана на годинка. Доста късно. Всичко е индивидуално.

# 25
Здравей,
Не е рано според мен. Моята дъщеричка на 5 м. беше с 2 предни долни зъба, а на 6 месец избиха и горните 2.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Няма нищо притеснително, при всяко дете е индивидуално.
На моя син първото зъбче изби на почти 8 месеца. Сега е с 12, ако не са станали повече вече. Grinning

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На синът ми първото зъбче беше в 5-я месец,а на дъщеря ми в 6-я

# 28
  • Мнения: 9 973
не е рано
и ние сме с 3 Laughing

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Защо да е рано Thinking
При зъбите няма правила Naughty

Общи условия

Активация на акаунт