Новобранец на работа

  • 2 465
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
В неделя не бих си помръднал задника от леглото за по-малко от 3-4 от онези зелените с Алеко КОнстантинов.

# 16
  • Мнения: 606
и насреща какво - без договор.
От първия ден ли да и направят договор? Мислиш неправилно.

# 17
  • Мнения: 6 993
и насреща какво - без договор.
От първия ден ли да и направят договор? Мислиш неправилно.
newsm78
Защо?
При нас договора се подписва преди първия работен ден. Подписваш петък и понеделник идваш на работа.

# 18
  • Мнения: 606
Аз давам малко време на хората да видят дали им харесва работата. Като кажат, че остават им пускаме договор.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 423
От първия ден се пуска договор, най-много два три дни. все пак зависи и каква е работата, аз така и не можах да разбера какво работи. Шефовете са ти гласували доверие и давай смело напред.

# 20
  • Мнения: 11 680
Договор пускаме още от първия работен ден - със срок на изпитване. Така и работодателя и работника може да си прецени дали са за тази работа. А пък самият договор може да се прекрати и от двете страни, без предизвестие  Peace След изтичане на срока на изпитване се минава на постоянен. Санкцията за работник, хванат на работа без договор е 1000лв. Не ми се рискува  Rolling Eyes

Не се притеснявай - върши си спокойно работата, ще се справиш   Hug

# 21
  • Мнения: 1 447
Явно са те преценили и са ти гласували доверие,което говори добре за теб.Сега трябва да го оправдаеш.

# 22
  • Мнения: 1 763
Най-вероятно нямат достатъчно персонал и ще ти се наложи бързо да влезеш в час. Моят съвет е да вземеш телефония номер на някой от шефовете и при нужда да му се обаждаш. Може поради причина, че нямат достатъчно хора, да нямат време и да ти пуснат договора, после да го подпишеш със задна дата. На мен ми се е случвало подобно нещо, не съм имала проблем.

# 23
Гласували са ти доверие. Според мен не е тест.

# 24
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Гласували доверие - друг път. Просто на никой друг не му се е бачкало в неделя и като е нямало кого да хванат, са хванали теб, защото като новобранец ще се стремиш да се докажеш и няма да посмееш да откажеш. Иначе и аз мисля, че не е тест, но след това непременно ще си извадят изводите според свършената работа.

# 25
  • Мнения: 197
Въпреки гласуваното доверие и липсата на договор, ще ти платят ли двойно работния неделен ден?

# 26
явно добре си се представила,щом са ти гласували доверие.

# 27
  • Мнения: 4
Благодаря ви за подкрепата  Hug

Работата е с лекарства по здравната каса, а аз не съм фармацевт. Не мога да кажа, че познавам и малка част от тях, а има психотропни, инсулини и такива, които са заключени и аз не знам къде. Надявам се да се оправя утре  Praynig... макар, че всичко ми е каша все още.. Все пак имам телефони и ще звъня ако се наложи. Въпреки всичко няма да съм съвсем сама  Rolling Eyes, което е леко успокояващо. Но все още оставам с убеждението, че е рано да ме оставят така..

# 28
  • Мнения: 274
Спокойно. В неделя сутрин се търси само аналгин и алказетцер.

# 29
  • Мнения: 1 517
На мен пък ми се струва малко безотговорно човек, който не е фармацефт и сам си казва, че хал хабер си няма, да се занимава с лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт