за бързи въпроси и отговори, за тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема 2

  • 36 870
  • 975
  •   1
Отговори
# 930
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937

Имам друг въпрос - давате ли крем-карамел на децата си и от кога започнахте? Смятам утре да правя, и се чудя дали да й дам newsm78

Като гледам Александра е почти на две години. Дай й малко и виж дали ще й хареса.

# 931
  • Мнения: 4 434
на годинка дадох крем карамел.

# 932
  • Мнения: 8 242

Имам друг въпрос - давате ли крем-карамел на децата си и от кога започнахте? Смятам утре да правя, и се чудя дали да й дам newsm78

Като гледам Александра е почти на две години. Дай й малко и виж дали ще й хареса.
Гледаш, ама не виждаш много руския явно  Mr. Green
Детето е на 1 година и 10 седмици.. което не е много близо до 2 Simple Smile

По въпроса с крем-карамела - аз пробвах да дам малко след 2г., но очаквано ми беше отказан.. Синът ми не обича нищо подобно кремско и сладко ако е.. особено  Rolling Eyes

# 933
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Съжалявам за грешката Embarassed

# 934
  • Мнения: 8 242
Съжалявам за грешката Embarassed

 Hug Не с лоши чувства  Heart Eyes

# 935
  • София
  • Мнения: 44 272
 Mr. Green

# 936
  • Мнения: 9 973
преди почти 3м. изби първо горно зъбче ,а после още 3 горни,но не растат,тоест растат мнооого бавно.Първото е  няма и 1см.,а долните си израстнаха високи за около 2м. Thinking
Не давам зимафлуор.
На вас случвало ли ви се е?

# 937
  • София
  • Мнения: 6 303
На по-големият ми син 1-вото зъбче изби на 11м. и половина, но после доста набързо навакса. Или теб те притеснява по-бавното израстване?

# 938
  • София
  • Мнения: 3 524
на сина ми първото зъбче се появи на почти 10 месеца но после си навакса с бройката, сега има 4 отпред горе, 2 долу и 4 предкътника почти напълно показали се, но не съвсем и така с последните е от около 2 месеца. просто явно си забавят растежа при някои деца. зимафлуор и аз не давам, педи не препоръчва а и аз не виждам смисъл. ако те притеснява че е по-бавно може би една консултация със зъболекар ще те успокои. аз засега не мисля да се шашкам Peace

# 939
  • Мнения: 1 745
Преди няколко дни пробвах да й дам крем-карамел,но щеше да повърне! SickНе знам защо не й хареса,но аз го излапах! Mr. Green

# 940
  • София
  • Мнения: 44 272
Това с крем карамела и на мен ми е много странно но явно мъниците масово не им харесва.
Моят много обича кремове, но спциално този прояде чак наскоро и пак не е особено очарован....а преди просто тотално отказваше.....пък на мен ми е най-любимото нещо....

# 941
  • Мнения: 1 745
Angel_Dust ,и аз не знам!Иначе и моето дете яде всякакви кремове и много ги обича!Те са единственото нещо,което яде без уговорки и песни. Mr. Green Но крем-карамела от първата лъжица ...  Sick
Аз от както се помня го обожавам. Crazy

# 942
  • Мнения: 9 973
Или теб те притеснява по-бавното израстване?
точно това Rolling Eyes

# 943
  • София
  • Мнения: 1 946
Ноктите на малката са на раета т.е. не са гладки? На 4м и половина е. Само на кърма.
От какво е?

# 944
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И аз обожавам крем-карамела, но мисля, че поне година и половина трябва да е детето за такъв крем newsm78

 МОмичета и аз а попитам. Ние сме на Фризо2, 210 гр. Днес взех Фризо3 и на кутията пише 180 гр - 4 мерителни лъжички. Та чуденката мие дали 180гр да давам или както до сега 210.? Като тя не вечеря друго

Общи условия

Активация на акаунт