за бързи въпроси и отговори, за тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема 2

  • 36 871
  • 975
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 44 272
210 ест...няма да намаляваш заради някаква кутия Simple Smile))
просто ще го направиш с 5 мерителни лъжички или 5,5 даже май трябва....

# 946
  • София
  • Мнения: 6 716
Може ли някой да ме посъветва - детето ми ще е на 1 г. и 10 м. януари, когато ще отсъствам за 1 седмица и ще я гледа баба й. В момента се кърмим и вероятно до тогава няма да се отбием, поради тази причина не давам мляко - ам или прясно, яде само по малко кисело мляко. Трябва ли да оставя АМ и каква марка ще ми препоръчате, какво количество трябва да изпива на ден? Не съм давала досега АМ и не познавам марките. Благодаря!  bouquet

# 947
  • Мнения: 1 745
Моето дете пие Нестле Джъниър 1! Peace Толкова и го пие де,но това е друг въпрос! ooooh!
Иначе четох доста добри отзиви за него и за това го взех! Peace
Пие по 210 мл в мноооого добри случаи,иначе-колкото й ссе пие,но тя е по-малка!Нека се включат мами с по-големи деца!

# 948
  • София
  • Мнения: 44 272
Може ли някой да ме посъветва - детето ми ще е на 1 г. и 10 м. януари, когато ще отсъствам за 1 седмица и ще я гледа баба й. В момента се кърмим и вероятно до тогава няма да се отбием, поради тази причина не давам мляко - ам или прясно, яде само по малко кисело мляко. Трябва ли да оставя АМ и каква марка ще ми препоръчате, какво количество трябва да изпива на ден? Не съм давала досега АМ и не познавам марките. Благодаря!  bouquet

ами първо пробвай с някое мляко за да си сигурна че ще го приеме.
моят нестле не хареса нито фризо, милумил обаче пи с удоволствие с по 1-2 плазмона вътре Wink
друг е въпроса че точно на година и 10 м от раз отказа всякакво АМ....Wink я с рядост си пиеше 8 месеца преди това....

# 949
  • Мнения: 63
Аз имам един въпрос към вас.Малкия е на 1г и 6м.Някоя от вас може ли да ми каже кога точно трябва даму се направи 4ти прием на ваксината  ДТК.Лекарката казва,че е рано а в яслата ми я търсят.Вчера се скарах със сестрата.Кажете кой е прав.

# 950
  • Мнения: 1 745
Май четвъртия прием е поне 12 месеца след третия! newsm78Не съм много сигурна,но така мисля!

# 951
  • София
  • Мнения: 44 272
До 24-ия месец
(не по-рано от една
година след III прием
подкожно, 0,5 мл

http://www.pramed.com/imuniz_kalendar.htm

# 952
  • Мнения: 2 374
преди почти 3м. изби първо горно зъбче ,а после още 3 горни,но не растат,тоест растат мнооого бавно.Първото е  няма и 1см.,а долните си израстнаха високи за около 2м. Thinking
Не давам зимафлуор.
На вас случвало ли ви се е?
Същия проблем!Обаче нейните избиха преди 10 месеца първите и още са си много малки вече има 14 зъба,но са адски мънички и аз имам това питане трябва ли да пие нещо за разтеж не знам?Пак казвам не ме притеснява бройката на зъбите,а на това,че не растат на дължина.

# 953
  • София
  • Мнения: 3 524
за ДТК- не по-рано от 1 година преди последния прием, а останалото са ти писали Peace ние му сложихме пентаксим но и той е на този принцип.  кажи на сестрата че педиатъра препоръчва да изчакате или нещо подобно, те понякога малко се самозабравят Rolling Eyes
коки е на 1 г 4 м а на 1, 5 г става 1 година от последния прием но ще позадържа малко, че с тия сополи всееее Confused

олив, за млякото наистина опитай някое за да видиш дали изобщо ще пие. аз ползвам хип 3 пробиотик (розов), а ни бяха предписали и нутрилон, като хубаво мляко Peace

# 954
  • Мнения: 63
Благодаря много за бързите и точни отговори.Страхотни са. Heart Eyes

# 955
  • Мнения: 4 447
Изведнъж, без всякакви лошо преживявания отказва да се къпе.
Крещи, вика, тропа, бута душа. Преди няколко дни с татко си
се къпа, отначало ревеше, но после пък не ще да излиза. Такова
чудо не съм очаквала. Никога не сме имали проблеми с къпането,
винаги е обожавал да се плацика, пръска и играе във ваната.
Същата съпротива имахме и със смяната на памперса, все едно
ще му слагам най-големия уажс на дупето. За щастие, да чукна на
дърво от седмица това с памперса изчезна... Е? Какво да правя?

# 956
  • София
  • Мнения: 44 272
Къпеш бързо Simple Smile))
общо взето по едно или др време при всички идва, особено като опрат нещата до миене на глава Simple Smile

# 957
  • Мнения: 4 447
Къпеш бързо Simple Smile))
общо взето по едно или др време при всички идва, особено като опрат нещата до миене на глава Simple Smile

Дори и за момчетата?  Tired

# 958
  • София
  • Мнения: 44 272
Каква е разликата момче-момиче тук Simple Smile
Моят пищи като му мия главата - главно че му влиза в очите....останалата част му е приятна доста Simple Smile))

# 959
  • Мнения: 265
На някоя мама да и е правен дексаметазон в 37 г.с. ,док каза,че ще предизвикваме в понеделник раждане и настоява да си бия за всеки случай днес и утре по 8 мг.дексаметазон.Съветвах се с друг гинеколог и той много се очуди за това назначение.Сега незнам какво да правя ooooh!Притеснява ме,дали това лекарство няма да навреди на бебето Praynig,има ли някой мнение по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт