Отзиви за пвц дограма от фирма Алу пласт....

  • 45 379
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте. Виждам, че няма голяма активност по темата, но да попитам. След като вече 1.5 година ползваме дограма на Алу-пласт, с профили на алу-пласт, някой знае ли коя фирма в София работи със същите профили. Само да кажа ,че съм страшно доволна от дограмата и от фирмата, която за съжаление вече не е действаща. Искам някакви отзиви за фирми от , които сте доволни и , които работят със Шуко или алу-пласт.

# 16
  • Мнения: 2 803
Интересно кой ще поеме гаранционното обслужване на дограмата и кой ще отговаря за рекламациите!!!
Ако някой все още не е разбрал Алу пласт фалираха. Служителите във фирмата не са получавали заплати от месец септември 2009 г.
И аз това питам. Аз съм от недоволните. ooooh! Тази година, която се явява 7-ма имам изтървал стъклопакет. Кой ще ми поеме сега гаранцията, която май беше 10 години за стъклопакета? На всичкото отгоре ми объркаха посоката на отваряне на балконската врата. Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 7 992
Съмнява ме някой да поеме гаранционното обслужване, защото дружеството официално е обявено в несъстоятелност и следва да се удовлетворяват кредиторите от имуществото. След приключване на процедурата по несъстоятелност, това юридическо лице няма да съществува.

# 18
  • Мнения: 2 803
Така си мисля и аз.  ooooh!Та всичко пак е за сметка на клиента. ooooh!

# 19
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Днес бяхма в един от офисите на алу-пласт за оферта. Питахме и се оказа, че са съвсем нова фирма Алупласт -БГ, но със оборудването на старата и рекламата отвън и всичко. Вече работат с века и вивапластс егати цените Shocked, а шуко и али-пласт не. Така, че няма и следа от старата фирма, само се надявам да не се наложи екламация на прозореца , който имаме няма кой да отговори. Четох договора за гаранцията не пише ако фирмата фалира кой я поема, а за неуточнени ситуации се гледа ЗЗД.

# 20
  • Мнения: 621
С приятеля ми ще поръчваме дограма и отидохме в новата алупласт. Изготвиха ни оферта. Знам , че Века са добри профили. Но незнам дали да се доверим или да се спрем на друга фирма.Какво мислите?

# 21
  • Мнения: 0
З
С приятеля ми ще поръчваме дограма и отидохме в новата алупласт. Изготвиха ни оферта. Знам , че Века са добри профили. Но незнам дали да се доверим или да се спрем на друга фирма.Какво мислите?
Здравейте little_mermaid!
Ние сме бивши дистрибутори на Алупласт, но за съжаление те фалираха.Тъй като имаме много клиенти, които продължават да търсят SCHUCO, ние станахме представители на друга фирма, която изработва прозорците доста качествено - разполагат с модерна производствена база. Заложили сме на качествени профили, които ще удовлетворятценителите на качественото - Salamander, Schuco, Veka, Gealan.
Ако се интересувате от нашите продукти, потърсете ни. Една оферта от наша страна с нищо не Ви ангажира.
Що се отнася до гаранционното обслужване - винаги се отзоваваме, при необходимост, но досега не сме имали проблеми.
За контакти:
БИЮ СИСТ ЕООД
ГР.Самоков
ул."Македония" 53
0893670639
0893670700
0722 / 60145
e-mail: office@bj-syst.com
www.bj-syst.com
Поздрави!
С уважение: Юлия Иванова

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 231
А някой случайно да има отзиви за АЛу пласт БГ в Пловдив, които се намират срещу военна болница?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт