Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 975
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9
АЗ СЪМ В 310,ВХ.Д.

# 106
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Аз съм за октомври, но още не смея да си сложа линийка на бременността, защото миналата година в трети месец направих спонтанен аборт. В момента съм съвсем в началото на бременността.
И аз така като теб тук при Тотев/на 20,02/  в Плевен при Бързашки /на 19,02 съм при него/.

# 107
  • Мнения: 9
и аз миналата година направих спонтанен в 2,5 мес.по принцип карам много проблемна бременност от самото начало-с кървене,даже лежах и за задържане.Пих УТРОГЕСТАН,Тотев ми го изписа.Честно казано вдигна ръце от мен Crossing Arms.Сега на 12-ти влизам в 6-ти месец обаче все още ме е страх.Парен каша духа,нали знаеш...Утре съм на консултация.Къде работиш?

# 108
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Я направо дай скайп, че модераторите може да ни се накарат.

# 109
  • Мнения: 9
значи си във втория месец.Спокойно,не го мисли!Всъщност и аз бях същата паника Wink

# 110
  • Мнения: 9
кви са тея модератори?

# 111
# 112
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Да във втори и аз пия утрогестан. Къде смяташ да раждаш тук или в Плевен?!

# 113
# 114
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Аз се появих, но за малко. Умирам за сън, току що изядох един сладолед и усетих, че очете ми се затварят.

# 115
  • Мнения: 9
мисля в плевен ,засега поне Rolling Eyes

# 116
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ехооо, вече съм тук, ама днес в това хубаво време къде може д асъм - на разходка! Почти всеки ден след обяд сме навън, стига да не вали и да няма мъгла и силен вятър. За компютъра ми остава време късно вечер, когато всички други желаещи си легнат, и чат-пат през деня, когато съм сама с бебо.
Гледам, бдещите мами на тяхна вълна си говорят. Колко мило ми става, миналата година по това време и аз бях на такава вълна, а сега резултатът от положителния тест си играе в шезлонга  и май ака.
Така, аз сега отивам да спретна една баница за вечеря, после ще се къпем и т.н, та към 22 часа пак ще намина.

# 117
  • Мнения: 9
 #2gunfire     lainooooooo  s oeiz  #2gunfire


# 118
  • Мнения: 9
извинете,но малкия ми е влизал във форума. ooooh!

# 119
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Леле, само как ме разсмяхтее !!!!

Общи условия

Активация на акаунт