Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 964
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 315
  bouquet  bouquet Добре дошла на teomar07

# 91
# 92
  • Мнения: 9
здравей,лора #2gunfire

# 93
  • Мнения: 9
ехоооо,има ли някой   Rolling Eyes

# 94
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравей, Теомар, добре дошла!   bouquet
Много е хубаво, че групата се увеличава. Миналата година по това време, малко по-рано, Руми създаде темата и бяхме само 3-4 мами. Сега сме повече, но нещо не пишете!
Много се радвам, че има бременни мами в нашия град.
Теомар, кога през юли очакваш сладурчето? Момче или момиче? Коя бременност? Разкажи повече за себе си. Къде живееш, къде работиш и т.н.
Моят голям син също е роден през юли.

# 95
  • Lovech
  • Мнения: 28
Аз си публикувах отговора без да искам.
Нищо, сега продължавам.

Ние напредваме със захранването. Деян яде плодови пюрета и много му харесват. Кашичките засега не ги уважава много. Давам ум пюре всеки ден,  а каша през ден. Като стане на 5 месеца, ще въведа зеленчукови пюрета. В момента мисля как да му направя схемата на захранване, за да можем да изкараме поне 2 седмици на морето без да сме на кухня. Смятам, че ще се справя.
 
А вие как сте? Стелллла нещо се загуби? Как сте, милички? Аз често си спомням с носталгия за това време на миналата година, когато бях бременна. Сега си гушкам бебчо и си мечтая за едно момиченце! Embarassed Ама май няма да ме огрее! Laughing
Лека и спокойна нощ!

# 96
  • Мнения: 1 226
Руми  Praynig Praynig

Теомар добре дошла. Дай повече инфо за първа страница. Термин, и прочие. Hug

# 97
  • Ловеч
  • Мнения: 145
teomar07 , добре дошла   bouquet
Мерси, че ме подкрепяте момичета   bouquet Hug

# 98
  • Мнения: 9
здравейте на всички  Grinning Определена съм за 12 юли,казаха ми че ще е момче.Отново момче  Wink,защото имам син ,септември ще направи 9 год.Не работя  newsm78 .Имаме си собствен бизнес(ако може да се нарече така).Ходя при Тотев и при Бързашки в Плевен.През май ставам на 33.Общо взето е това,Мн се радвам да се запознаем.Пишете по нещичко и за вас.Всъщност живея на бабаковец  Laughing

# 99
  • Мнения: 9
ехоо,къде сте,момичета?

# 100
  • Мнения: 9
ИЗПРАТИХ ДЕТЕТО НА У-ЩЕ И СЪМ ПРЕД КОМПЮТЪРА,АМА ГЛЕДАМ НЯМА НИКОЙ newsm78

# 101
  • Ловеч
  • Мнения: 145
teomar07 и аз живея на бабаковец /Лора също/,  април правя 36г, имам дъщеря на 16г.

# 102
  • Мнения: 9
ЛОРА Я ПОЗНВАМ,ДОСЕГА СИ ПИСАХМЕ ПО СКАЙПА.В КОЙ БЛОК  СИ?

# 103
  • Ловеч
  • Мнения: 145
в 327 вх.Г

# 104
  • Мнения: 9
ИМА ЛИ НЯКОЕ МАЙЧЕ,НА КОЕТО ТЕРМИНЪТ ДА МУ Е НА ЛЯТО-ЮНИ-ЮЛИ???????РУМИ,ИМАШ ЛИ БЕБЕ ИЛИ ОЩЕ НЕ Confused

Общи условия

Активация на акаунт