Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 956
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ехо, здравейте. Защо няма никой тук вече 10 дена?  newsm78

Ние утре, тоест след няколко минути, ставаме на 2 месеца. Почерпете се за наше здраве. Ще ходим на консултация и ще ни слагат ваксина.
Вашите педита карат ли ви да давате сокчета? Щото моята още преди един месец ми каза да започвам, аз обяче я отрязах и обясних, че съм привържиник на по-късното захранване, освен това малкият имаше много силни колики ине ми се рискува, тъкмо поотшумяха малко.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305856&pid=9101593[img] Ето, да ни видите.
Не знам дали ще се получи, щото досега не съм пробвала.
Лека и спокойна нощ!

# 31
  • Мнения: 2 762
Бистре, тук май никой не влиза вече  Sunglasses Много сладко твойто момченце  Crazy
Моята педи иска да захранвам на 6 мес. Пък и да ми беше казала за сокчета и по-ранно захранваме нямаше да я послушам  Peace

# 32
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ей, що ви няма, бе, мами? Само двете Стели с момите виждам от време на време, Лорчето не се обажда никаква. Дано да са добре.
Какво правите в тия мъгли? Ние два дена не бяхме излизали, и днес вече не издържах и го изведох, поне вятър нямаше и по обяд мъглата се разсея. Иначе се стягаме за празниците. Подаръци съм купила и съм ги опаковала, уредила съм се тази Коледа да съм все на гости, иначе аз посрещам, ама сега мен ще ме срещат, че ми е по-лесно с бебо.
Иначе ние сме добре, все още сме само на кърма, яде през три и половина-четири часа.
Стелллле, ти кога мислиш да захранваш? Гледам из вашия форум се коментира темата. Ти при кой лекар си, детето ти де, и той на какво мнение е? Щото нашата е с по-остарели разбирания и иска да захранваме вече, тя и сок ме караше да давам преди два месеца, ама аз не мисля да я слушам. Ще захранвам през петия месец, поне засега така съм решила.
Милички, пожелавам ви Весели празници, снежна Коледа и щастлива Нова година!  Close-mas:
И да получите мноог подаръци!  santa2

# 33
  • Мнения: 1 226
Бистре аз съм при Н.Пенева. И тя ме караше да давам на дреби сок, още миналия месец, но аз казах, че няма дад давам и с това се изчерпа темата. Ще го мисля след 4я месец захранването. Към средата или направо в 5я. Ще видя.

Весели празници и от нас с Ния. Hug

# 34
  • Lovech
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО! ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ, МИР И ЛЮБОВ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ! Hug

# 35
# 36
  • Мнения: 37
Здравейте !Честита коледа на всички!Аз също съм от Ловеч и чакам второто си дете през май.Гледам че повечето мами тук скоро са раждали и затова бих искала да ви попитам по време на бременноста правихте ли си фетална морфология и къде.Аз преди две години със сина ми не съм си правила но сега съм решила и събирам мнения.Имате ли инфо дали правят това изследване в Плевен?
Поздрави от мен  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 226
Здравей и добре дошла в темата. В Плевен в Ин витро центъра на доц. Конова правят ФМ. За Авис медика не зная. Весели празници  Hug

# 38
  • Lovech
  • Мнения: 28
Привет от мен!
Добре дошла на Исито. Фетална морфология си правих в София, там има на няколко места добри специалисти, ако те интересува, мога да ти кажа. Но и в Плевен става, Стеллла вече ти е казала къде.
Весело посрещане на Новата година! Hug

# 39
  • Lovech
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ДА Е МИРНА И ЩАСТЛИВА, А НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И МНОГО РАДОСТ С МАЛКИТЕ ЧОВЕЧЕТА!   Hug  Hug

# 40
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
казвам се Божуриета и чакам бебе през май.
Много ми е приятно да се присъединя към вашата групичка.
Желая ви здраве и щастие през 2009г. на вас и вашите семейства.

# 41
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте! Добре дошла, Бужа! Приятни и спокойни мигове в очакване на малкото съкровище ти пожелавам.   Hug Това коя бременност ти е? Имаш ли друго дете? Къде в Ловеч живееш? В общи линии разкажи нещо за себе си. Ние сме малко тук и не се пише много често, но е приятно, когато групичката ни се увеличава.

Мацки, ние посрещнахме Новата година спокойно, в къщи с приятели. Малкото човече заспа в 8.30 вечерта и се събуди чак в 6 сутринта. Беше добре. Сега обмислям едно ходене до Шипково в един частен хотел с басейн, за рождения ми ден, който е в края на месеца. Но не знам колко е топло и как би се държал малкия.

Вие как сте? Как изкарахте празничните дни? Е, то при нашето ежедневие няма какво интересно да се случи.
Забелязвам, че всичките ми хубави емоции напоследък са свързани с бебето. Деян вече е много подвижен, смее се постоянно, гука, от два дена се обръща от корем по гръб.
Пишете, моля ви. Лорче, къде си? Какво става?
Стелки??????????

# 42
  • Мнения: 544
Здравейте момичета и Честита Нова Година на всички! Желая много щастие и късмет на семействата ви!
Аз също съм от Ловеч, но живея от 14 години в Плевен. Въпреки това всяко лято съм си в Ловеч с детето, а сега предполагам и с двете пак ще сме там при родителите ми. Аз там вече нямам никакви познати. Всички се пръснаха. Ще се радвам ако се опознаем до лятото и тогава да се видим, ако вие се срещате.
Засега е това от мен, че стана късно и ще си лягам.

# 43
  • Lovech
  • Мнения: 28
Пак никой не е писал!!!!!!!
Здравей, Бранимира, добре дошла! Разбира се, че ще се запознаем и ще се виждаме лятото.
Пиши, аз съм си тука и освен на море, никъде няма да ходя засега, така че ще ми е приятно да си правим компания по време на разходките, и без това обикалям по цял ден сама главната и няма с кого едно кафе да пия.
Мацки, я да ви питам, вие не че ми отговаряте де, ама аз да си питам, вие колко време мислите да си гледате бебетата при така развилата се ситуация с платеното майчинство? И после какво ще ги правите? Ясла или баби?
Айде пишете, де! Къде сте?

# 44
  • Мнения: 544
Благодаря за отзивчивостта, ще пиша преди да отидем в Ловеч, да си разменим телефони, защото там няма компютър.
Аз мисля да го гледам до 2 год., а за после се чудя. Големия го гледах до 2 и не исках да го дам на ясла, затова майка пътуваше една зима от Ловеч почти всеки ден да го гледа, защото свекърва ми работи. Но сега като билета вече е 5 лв. просто незнам. Не съм го измислила още.

Общи условия

Активация на акаунт