Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 970
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Lovech
  • Мнения: 28
Аз пък мисля само високо платеното майчинство, т.е. една година, и после ще прехвърля майчинството на майка ми. така процедирах и с баткото, майка го гледа до две години и после тръгна на ясла. Сега ще плащат на бабите до три години, та Деян моеж и да пропусне яслата.
Хич не ми се ходи на работа, но за съжаление в къщи аз съм с по-високите доходи и ще ни бъде много трудно, ако остана на минималната заплата. А освен това мама с удоволствие ще го гледа, така че, нямам колебания, все пак не го оставям на чужд човек.

# 46
  • Мнения: 544
И аз нямам проблеми с гледането от страна на майка, но с разстоянието - да. Не бих го оставила в Ловеч, а пътя вече е много скъп. От друга страна аз съм мед сестра, което означава ниска заплата. За мен 90 процента от заплатата и минимална заплата са почти едно и също. Затова не се чудя за двете години. Просто за яслата още незнам.

# 47
  • Lovech
  • Мнения: 28
При това положение си абсолютно права, по-добре си гледай детенцето. Моята заплата обаче е доста над минималната, близо 4 пъти, и затова. Обаче си мисля, това е може би последната ми възможност да си стоя в къщи и да си гледам детето, от друга страна, по този начин бих го лишила от много други неща, имам в предвид финансово. Понякога се чудя кой вариант е по-добър. А за яслата, аз съм много доволна от детската ясла в Ловеч. Малко са родителите, които го казват, поне сред моите познати, но аз съм една от тях. Там ми научиха детето да се облича, да се храни само, отучиха го от памперса. И не е боледувал много, което е най-важното.
Засега стига от мен, ще си лягам, щото след няколко часа съкровището на мама ще огладнее.
Лека и спокойна нощ!

# 48
  • Lovech
  • Мнения: 28
Пак се загубихте, ей!!!!!!!!!!!!!!
Що за незаинтересованост към съфорумките, ама-ха???????!!!!!!!!!! Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 544
Нещо ми се струва че няма интерес. Аз отдавна реших да проверя за Ловеч и прочетох темата. След доста време реших пак, а тя си стои на същото място, но въпреки това реших да се обадя.

# 50
  • Мнения: 1 226
Айде и аз да се разпиша. Ние сме Ок. Растем и дебелеем. Спокойна нощ милички  Hug

# 51
  • Мнения: 315
ЕХоооо, как сте мами???
Виновата  Blush, не съм писала скоро...ама то защото нищо ново при нас.Растем, дебелеем и така..Аз не съм ного добре здравословно, но се надявам да се оправя.Малката вече 9 килца заформи...Едно дундаче усмихнато е - казваме й на прякор " весело човече", защото като се събуди и започва да се хили.Тази вечер се хилеше докато сучеше, млякото течеше отдвете страни на устата й, а аз сърдито с една кърпа се опитвах да го попивам.На нея не й пукаше обаче  Laughing

# 52
  • Мнения: 40
Здравейте, ловешки мами!
Много се радвам, че има и такава тема. Те само софиянки..... Simple Smile Аз съм бъдеща мама - юли 2009.

# 53
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте!
Тани 80, добре дошла.    bouquetИ моят голям син е роден през юли. Момченце или момиченце очакваш? Кога ти е термина? Разкажи ни нещо за себе си. Работиш ли? Къде мислиш да раждаш? Всъщност то за пола май още е рано.

Забелязвам с радост, че групата ни се увеличава. Миналата година бяхме само 4, а сега!!!!
В този ред на мисли, Стеллллче, ако имаш възможност и желание, и ако другите са съгласни, оформи на първа страница имената ни и имената на бебетата, кога са родени, а също и мамите, очакващи бебчета. Това само ако искате, де.

Чакам с нетърпение да се постопли, че ми се излиза. Малкият го извеждам, он не всек иден, щото е много студено. Аз също излизам рядко, само ако мама дойде да стои при него, ходя да пазарувам. Но ми наближава рождения ден и ще трябва да се поразходя, за да си набележа подаръци.
От мен толкова засега.
Лека и спокойна нощ!  Hug

# 54
  • Мнения: 40
Добро утро от мен.
Термина ми е на 06 юли. Работя, но вече съм болнични, защото работата ми е свързана с много пътуване и не се чувствам много добре.
Пола не знам какъв е и аз мисля, че е рано. На 20 - ти съм на БХС в Плевен.
Искам да родя в Ловеч - но тук няма никакви условия , засега съм се насочила към Авис Медика, но има време.

# 55
  • Мнения: 1 226
Момичета, пратете ми на лични това, което искате да напиша на 1ва стр. и ще го оформя.  Hug

# 56
  • Мнения: 544
TANI80, добре дошла. Аз раждах в Авис медика и съм много доволна. Всичко е на ниво - и персонала и обстановката.

# 57
  • Мнения: 2 765
Айде и аз да се разпиша най- накрая  Simple Smile
Добре дошли  на новите мамчета   bouquet
Благодаря , че сте ме записали на първата страничка   bouquet
Аз да се оплача- почнаха да захранвам, но мъкаааааааа- не иска и не иска . Ужас е  Sad
Ама ще се справим де  Crazy
TANI80- какви условия очакваш от Ловешката болница.....

# 58
  • Lovech
  • Мнения: 28
Стела, здравей. Отдавна не си писала май. Я сподели, с какво почна да захранваш и лекар ли ти каза, или сама си реши?

# 59
  • Мнения: 1 226
Дайте инфо за първа страница дееееееееее  Praynig И кажете дали ви харесва така  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт