Как изглежда банята Ви - 5

  • 54 300
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 906
Много хубави са баните ви, и на мен ми предстои ремонт на баня и с приятелката си харесахме ето тези плочки които ги гледахме в Варна:
http://img386.imageshack.us/my.php?image=74433115xb2.jpg
Обикаляики из Сф не съм ги виждал но може би все пак ги има някъде , та ако някои ги е виждал моля да сподели къде е мястото.
Благодаря ви предварително на всички за указаната помощ.
П.П. Плочките са испански и се казват Sea of creta и Sea of Capri

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Много хубави са баните ви, и на мен ми предстои ремонт на баня и с приятелката си харесахме ето тези плочки които ги гледахме в Варна:
http://img386.imageshack.us/my.php?image=74433115xb2.jpg
Обикаляики из Сф не съм ги виждал но може би все пак ги има някъде , та ако някои ги е виждал моля да сподели къде е мястото.
Благодаря ви предварително на всички за указаната помощ.
П.П. Плочките са испански и се казват Sea of creta и Sea of Capri

Ако не се лъжа точно тези и ние сме харесали в зелено и бяло  Peace
Мога да ти кажа в Пловдив къде ги има  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 906
 LaughingУф Пловдив....ами кажи все пак къде им е магазина или как се казва фирмата.

# 78
  • Мнения: 147
fever, такива ъглови казанчета се намират малко по-рядко и са по-скъпички, около 500лв май бяха, а това го намерихме на фирма коло, турска, за около 350лв, но май не е много добро, на няколко пъти ми се случи да ми пропада бутона навътре. явно за толкова пари толкоз... а за мивката само знам откъде е купена, не съм участвала в избора, но като цяло е много добра, шкафа е от пвц, ще поразпитам Simple Smile
а иначе приятелят ми държеше да е с вана и едва я намерихме такава, защото е доста тясно там и с такива размери по-трудно се намират, мисля че и с параван щеше да е добре ама свърши вече Simple Smile

# 79
  • Мнения: 147
уфф, чак сега видях че питаш и за размерите Simple Smile ами мивката е 85в/65ш/47д, а моноблока го измерих на диагонал - 75см е Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 003
уфф, чак сега видях че питаш и за размерите Simple Smile ами мивката е 85в/65ш/47д, а моноблока го измерих на диагонал - 75см е Simple Smile
Благодаря ти за отговора  Hug. И нашата баня е малка 1,40/1,70. На стената, която е 1,40 е ваната и много ми се иска там да е с параван. А за тоалетната размера идеално ме устройва и разпложението й пак ще е по същия начин диагонално, защото няма друг вариант.

# 81
  • Мнения: 25
Многогодишен кристал, няма MDF, няма ПеДеЧе, и цената е трицифрена /не знам как го постигат/ за All Inclusive Алекс, погледчето тук http://www.andantebg.com/

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
LaughingУф Пловдив....ами кажи все пак къде им е магазина или как се казва фирмата.

Не знам име на фирма, намира се на улицата, която върви вляво от панаирните палати и продължава към Рогошко шосе... Малко е трудно за намиране  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 3 770
Аз не се сещам къде вляво от панаира има магазин , но това е бул България.От магистралата се влиза в Пловдив по бул Васил Априлов , на второто кръстовище се прави ляв завой и все направо  до панаира и към Рогош е все бул България.




Остава  змейковица да каже горе-долу къде е магазинът!  Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Е, то се видя колко ме бива в обясненията  Embarassed

Там, където е червеното кръгче, но най-вдясно се пада на картата и може би още няколко стотин метра в същата посока... Слад около месец пак ще ходим да купуваме плочките, ако не е късно ще видя точният адрес и фирма  Peace

# 85
  • Мнения: 3 770
Versace_Dreamer , да ти спестя едно идване до Пловдив и на змейковица обяснение , къде е магазинът  Wink , ето ги твоите плочки в София - “Джесика”

# 86
  • Мнения: 689
Момичета, незнам дали вече сте го обсъдили тук, но да ви попитам. Харесах си плочки в Мартинели, обаче колкото добри отзиви чета за тях, толкова и лоши. Вие какво ще кажете, струва ли си да се занимавам с тях или да търся друга алтернатива. И още едно въпросче - мнението ви за стъклокерамичните мозайки, ще ми се част от банята да си я направя така?

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Момичета, незнам дали вече сте го обсъдили тук, но да ви попитам. Харесах си плочки в Мартинели, обаче колкото добри отзиви чета за тях, толкова и лоши. Вие какво ще кажете, струва ли си да се занимавам с тях или да търся друга алтернатива. И още едно въпросче - мнението ви за стъклокерамичните мозайки, ще ми се част от банята да си я направя така?
аз по-скоро съм от скептично настроените към тази фирма! Ако искаш наистина качествени плочки се ориентирай към фирми, които са официални представители на марките, които предлагат. Ако все пак не намериш плочките, които си харесала там им поискай сертификат за произход и качество.

# 88
  • София
  • Мнения: 339
Повечето от плочките в Мартинели може да намериш д други магазани с много по добри цени, пък и Мартинели не предлагат да ти направят проект на банята , ако си купиш плочки от тях.

# 89
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аааа барабенка, грешиш..казаха че ще ми направят проект , с които и да е техни плочки...

Общи условия

Активация на акаунт