Мистериозна смърт на недоносено бебе в Пловдив

  • 2 422
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ппотресена съм #Cussing out от безчовечността на този лекар #Cussing out
Как може да каже,че никой няма да наблюдава майка с разкритие толкова време,както те ,какво иска да каже,че  в другите болници са щяли да почнат израждане веднага ли или са щели да пратят майката в къщи #2gunfire!?!Та нали борбата е да се удължи колкото се може повече времето на престоя на бебето в корема на майката.И немога да си обясня,защо едно бебе,почти 1 кг.почива толкова бързо и въобще защо почива,та има бебета родени по 600гр.,които са живи и здрави дечица до днес ThinkingТова говори за пълна некомпетентност на лекарския екип и преди и след раждането #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 384
аз нищо не чух за педиатъра от г-н Милчев.какво обяснение има болницата за това?той пък къде се е скрил? newsm78 има раждане в родилна зала без присъствие на педиатър #Crazy
НЕМЪРЛИВОСТ това е - прави са родителите на детето да си търсят правата ...и дано успеят  Praynig Praynig Praynig!

# 17
  • Мнения: 117
Момичета, нямам думи и обяснение как се е случило това нещастие. Аз съм раждала там, спешно секцио, след като получих много тежка форма на прееклампсия, белодробен, оток, тромбоцитопения в друга болница, по спешност ме преместиха там през нощта, не сме имали познати или връзки, отношението към мен беше като по филмите, не можех да повярвам, че това се случва в българска болница, вниманието и грижите бяха изключителни. Малкият се роди в много тежко състояние, положиха невероятни усилия за него и сега имам едно здраво момченце. Педиатрите са идвали късно вечерта да ми кажат че диша сам без апарат, радваха се заедно с мен, викаха ме да си го видя. Просто нямам обяснение, че са реагирали така  с момичето. Вие всички сега може и да ме нападнете за тези думи, но това е самата истина, моят живот и живота на сина ми го дължа на тези хора. Моля се родителите да бъдат силни, да преодолеят тази травма и скоро да си имат друго бебе  Praynig

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Ужасена съм от това което чух.  И ако трябва по-точно да кажа - направо съм бясна  newsm61
Какво значи че до 7 ден едно живо родено дете е нещо неустановено. Това тест за оцеляване ли е. След 7 ден можело вече да се запише. Това е като във филм на ужасите.
И как може в такъв момент да набляга на семейното положение - какво общо има подписа с раждането на новия живот. Доколкото разбрах и давмата родители са желаели детето- да не говорим че майката го е и изстрадала - 1 месец на легло неподвижна - сам за да оцелее детето.
Незнам, човек пред арогантноста и простотията обикновенно остава безмълвен, но трябва да се направи нещо.
Моите съболезнования на родителите и дано милите да имат сили да продължат докрая. Няма да им е лесно, от сега ги заливат с помия.
Горката майчица каква ли още ще я изкара този нещастнк #2gunfire

# 19
  • Мнения: 26
оле майко.......абе какъв е този долен и гнусен мерзавец......мале защо не бях аз там.......вярвайте ми моми4ета пред камерите щях да го запо4на с бой fight fightкакво е това само4увствие бе господин4о,каква е тази наглост бе?4е какъв си ти та да съдиш това семейство дали имат брак или не......бе нищожиство гнусно.....Как може да нари4аш едно живо родено бебе- аборт.ДОКТОРЕ ТИ СИ ЕДИН РАЗКАРВАЩ СЕ АБОРТ В ТАЗИ КЛИНИКА....

# 20
  • Мнения: 862
Преди време имаше една тема за пребитият доктор в София. Много хора тогава осъдиха постъпката и застанаха зад мнението, че саморазправата не е средство за решение на проблемите.
Аз обаче и тогава и сега, продължавам да смятам, че след като лекарите съд не ги лови, то с чиста съвест могат да бъдат пребивани.  Да, саморазправата не решава проблема, но носи вид удовлетворение и чувството за безнаказаност полека изчезва.
Искам да изкажа моите съболезнования на семейството, което е загубило бебчето си и да кажа на доктора, че все някой ден ще попадне на по-нервен татко и ще го сполети съдбата на колегата му от София.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 57
Как успя това момиче да издържи да го слуша този изрод, с голи ръце щях да го удуша! Да и говори, че била "госпожица", че мъжа до нея нямал нищо общо и сякаш те са грешниците, а той се е смилил над тях и я лекувал цял месец...  #Cussing out Не мога да повярвам, че такова нещо може да се случи и този лекар да продължи да бъде завеждащ клиника. Той трябва да бъде уволнен, дори само заради начина, по който се държи с пациентката!
Горките хора, след толкова мъка и надежда за това дете, какво им идва на главата!

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА С ИЗКАЗАНОТО МНЕНИЕ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 3 675
Ноу комент, само това мога да кажа.

# 23
  • Мнения: 3 675
И още нещо, моите съболезнования на семейството за бебенцето, ако имам време и средства бих съдила болницата до дупка, как може такава немарливост към здравето и живота на хората, и то в ЕС държава.

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Каква гавра със скръбта на хората...
Моите съболезнования на семейството.

Общи условия

Активация на акаунт