хоби:гадаене-хаиде да се пробваме...

  • 41 284
  • 653
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 194
Някой от "обслужените" няма ли да сподели дали е добра гледачката?

Салмонелке, аз споделих bowuu, не четеш ли?

# 46
    за питащите защо не се регистрирам:
момичета,че нали ще ме спукат от смях колежките ако ме познаят Mr. Green
та засега излагация,а понататък,живот и здраве регистрация Grinning
за тези,които са яхнали метлата заради моето опасно хоби-споко,методите ми са чисто научни и хич не са мистични Peace

К–А–М благодарско и за мен си водолеиче,пък ти си знаеш наи-добре Hug

сега наред е :813 - 26.04.1967

  хубав характер,мила.спокоина,хармонична личност.стремиш се да се разбираш с всички.обичаш комплиментите и похвалите.при разговори държиш да си център на внимание,твоята тема и проблем са по-важни за теб от тези на другите.сладкодумна си и търсиш одобрението на околните.

между впрочем родена си в сряда и на 1.10 бъди по-внимателна.

продължавам:
 избягваш откритите конфликти,но ако трябва отстояваш своето.
 имаш склонност към точните науки,практична и прагматична си.в областите,където се прилагат тези науки ти подхождат наи-много,а ако се съчетават с някакъв вид творчество-още по-добре.
  по рождение си с много добро здраве и красиво и хармонично тяло.спокоино можеш да се занимаваш със спорт,дори и пфесионален.
  физическия труд също ти доставя удоволствие и имаш нужда от него,но трябва да внимаваш-имаш склонност да се ,,хвърляш,,в работата и да се преуморяваш и оттам може да навредиш на здравето си.
  имаш ,,златни ръце,,с каквото се захванеш ти спори .ако евентуално нещо сбъркаш,веднага получаваш ,,удар,,от подсъзнанието си и така разбираш,че това не е за теб.
  имаш качества на лидер, на теб може да се разчита,но не харесваш оплакващите се и не търпиш лигавщините.
  имаш добра самооценка за себе си без да се самозалъгваш.
държиш да си финансово опезпечена,полагаш много усилия за това и парите за теб са символ на сигурност и независимост.
  духовно също си стабилна и някога,ако се наложи може да пренебрегнеш материалното заради духовното.
  за семеиството:ако не си го създала навреме,ще го отлагаш във времето,защото държиш на независимостта ти.при положение,че имаш такова,полагаш всички усилия да го съхраниш.
  целеустремена си,но на моменти не ти стига енергия да осъществиш това,което искаш.
  харесваш да си добре облечена и да ти правят комплименти.обичаш хубавата и добре приготвена храна и приятните компании newsm10

а сега мацки,аз си пиивам добро винце и ви черпя виртуално по чашка.

на ред е rum4eto na geni
следваща:луска                                                       Laughing

# 47
  • Мнения: 4 390
Ха, този рибарник не е ли по-добре да се премести в Хоби?  Joy
Mr. Green Joy

# 48
  аууу..що така злобно бе пуканке,някои да ти е искал пари,или да не те настъпих по чехъла newsm78
нета е безкраен,място има за всички.благодаря за инфото,които желае да го използва Laughing
  в краина сметка хората избират към кого да се обърнат Peace
я си напиши датата да видим откъде тая злоба Twisted Evil
всичко това в кръга на шегата Sunglasses
  сега сериозно:

 на ред е:
rum4eto na geni  9.02.1980                    

  родена си в събота.бъди внимателна на 30.09,  4.10  11.10

  имаш максимално изразен властен характер,не търпиш критики,винаги си уверена в своята правота.с теб е малко трудно да се живее.разбираш се с хора,които имат мек и отстъпчив характер.
 избягваи хора с подобен на твоя темперамент-конфликтите са неизбежни.
 сред познатите си харесваш да си водещата фигура.
  с нежелание споделяш проблемите си,ако имаш такива и си малко затворена в себе си.
подходяща работа за теб е тая,където не се налага да работиш с хора,защото твърдостта на характера ти не предполага компромиси с чуждите недостатъци.не се препоръчва да заемаш и лидерски позиции,макар че имаш желание за това,поради същите причини.
 имаш много силна енергия.наи-добра изява ще намериш в хуманитарната област,без точни науки,предимно изкуство,музика,култура.там си в своята стихия.
  ако те вълнува техниката във всичките и форми,за теб е по-важна естетическата гледна точка.
държиш много на чистотата и порядъка,постоянно чистиш и подреждаш нещо.ако не искаш да се занимаваш с това намираш някои друг да върши тази работа.
  физическата работа не е за теб,вършиш я по необходимост и ако се налага,но не изпитваш морално удовлетворение от това.
спортът е противопоказан за теб,точните науки също.ако се занимаваш с нещо подобно,не очакваи големи успехи.
  мечтател си,обичаш да фантазираш и си револуционер по душа.
  пробваш се в различни области,понякога допускаш грешки и изпитваш трудности,но винаги отстояваш своята гледна точка.
   имаш потенциалната възможност да черпиш информация от световното информационно поле.при критични случаи или някаква драма няма да се учудя,ако проявиш ясновидски способности.имаш и пророчески сънища,които трябва да се научиш да тълкуваш.
  много често предвиждаш изхода от критични ситуации,достатъчно е да слушаш вътрешния си глас.
  за самооценката:подценяваш се и си ранима и чувствителна.
  финансовото обезпечение на семеиството,ако имаш такова,предоставяш на мъжа.ако нямаш,предпочиташ родителите да те издържат.
  имаш бътрешен потенциал да развиваш талантите си,възползваи се от това,имаш предостатъчно енергия за тази цел.
 духовно си много стабилна,до степенда подчиняваш своите интереси на интересите на хората,които обичаш или мислиш,че заслужават това.
  не робуваш на навици и привички,променяш ги според настроението и обстоятелствата.
  целеустремена личност си,ако трябва ще прегазиш някого,но целта си ще постигнеш.
  ти си духовно извисена,за теб е по-важно духовното разбирателство,пред физическото.
  над материалните неща си newsm10

внимание:dobi80-нямаш дата миличка,ако държиш да те поанализирам малко даи нужното инфо Hug


яяяя..че то станало петляно време,а мен каква работа ме чакапрез неделята...така съм се увлякла,няма спиране Shocked

наред е луска Grinning
да чака baby06

да полегна малко,че ще ме бият иначе newsm48
                                                                                                            

# 49
  • Мнения: 194
И аз 30 гд мислих, че съм водолей , ма се оказа, че съм риби Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 202
Благодаря Фатима!
100%- всичко е точно. Удостоявам те със званието гадател-поне за моята част от гадаенето! За другите-не знам? newsm10 smile3525

# 51
  • Мнения: 1 289
 внимание:dobi80-нямаш дата миличка,ако държиш да те поанализирам малко даи нужното инфо Hug
                                                                                                            

9 април 1980 Peace

# 52
  • Мнения: 27
би ли казала нещо и за мен
30 октомври 1968

# 53
  • Мнения: 1 849
 Joy

Иха, абе хора вие толкова ли не се познавате, че чакате някоя анонимка да ви каже какви сте...

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 09:52 от Vivi

# 54
  • София
  • Мнения: 604
на мен пък ми е много интересно какво ще ми каже авторката на темата HugЧакам си реда търпеливо. Възхищавам се на хора с такива способности и ми е адски загадъчно по какъв начин черпят информацията. Знам, че при всички с подобна дарба е различно Simple Smile

# 55
  здравеите девоичета,пак съм на линия Grinning

813   Hug   bowuu

искам да направя много важно съобщение за всички:
    за всички съмняващи се-ако желаете да ви погадая,но се въздържате да не ви вземат за мезе във форума,
моля заповядаите като гости Sunglasses
подчертавам и нещо много дебело:НЕ ЧЕТА ПУБЛИКАЦИИ.нямам възможност и не ми е нужно.достатъчна ми е само датата на раждане Laughing

по-нататък мисля дапредложа нещо и за отрочетата ви Peace

сега продължавам:

за луска  12.07.72   родена си в сряда.бъди по-внимателна на 4.10

  ти си човек със много силен и волеви характер.в спорове не обичаш да отстъпваш,но не преминаваш определени граници,понеже не си деспот и винаги помниш за събеседника си,че и тои е личност.
  притежаваш лидерски качества.ако беше мъж щях да напиша,че ще бъдеш много добър ръководител или военен.
обичаш похвалите,но не и ласкателствата и подмазвачеството.не търпиш да те унижават.решенията си взимаш веднага и рядко отстъпваш от тях.
  за съвместен живот по ти подхождат хора с по-мек и отстъпчив характер.
  имаш страхотно много енергия и трябва да намериш къде да я изразходваш.ако нямаш домашни лубимци препоръчвам ти да си вземеш котка-ще ти подеиства много добре.
  нямаш склонности към физическия труд и точните науки.ако ти се налага да се занимаваш с това само ще се мъчиш и няма да получиш морално удовлетворение.наи-добре ще се изявяваш в хуманитарните науки,изкуството,културата и работата с хора.
  много държиш на чистотата и реда,но ще е добре за теб някои друг да върши тази работа.
възможно е да обичаш и зелените растения и природата-те ти деистват успокояващо.
  за здравето ти се налага да полагаш своевременни усилия и няма да имаш проблеми,ако се погрижиш за това.
за теб са подходящи спортове без големи физически натоварвания,като иога,голф,каланетика и други от сорта.
  по природа си мечтател,обичаш да фантазираш и имаш много богато въображение.
  за теб чувствата са по-силни от разума,първо деистваш после мислиш.много е възможно да се пробваш в различни области докато намериш своето призвание и късметът е на твоя страна в това отношение и те предпазва от фатални грешки.
  нещо много важно за теб:имаш много добра връзка със световното информационно поле.ти си ,,инженер,,и ,,създател,,на живота около теб.но:за да задеистваш това си рядко качество трябва непременно да имаш обичта и подкрепата на своите близки и да изпълняваш синовния си дълг към родителите си.в противен случаи то няма да се прояви.
  обичаш да се обграждаш със силни и волеви хора,с тях работиш наи-добре.
  относно търпимостта и добротата:препоръчвам ти да не си толкова безкомпромисна към чуждите недостатъци и грешки.научи се да прощаваш.
  имаш много добра памет,при теб деиства и родовата памет,опита на предишните поколения.при добро насочване можеш да прилагаш този опит,но и тук важи правилото за синовния дълг.
  за самооценката:на моменти се подценяваш и си ранима на тема авторитет.
  за материалната и финансова обезпеченост:при възможност разчиташ на съпруга,ако нямаш такъв-на родителите.ти си над материалните неща.
  имаш таланти за разкриване и предостатъчно енергия за това.деистваи.
  нямаш постоянни навици и привички и увлечения,променяш ги според настроението си и обстоятелствата.
  за целеустремеността:понякога си поставяш цели,които надхвърлят възможностите ти.трябва да се стремиш да постигаш нещата стъпка по стъпка.желая ти много успехи newsm10

# 56
  baby06-зареди се с малко търпение мила Hug
налага се да използвам горе-долу доброто време да си разчистя малко градината на вилата Mr. Green
не че много ми се иска,ама трябва.. Twisted Evil

рр-и аз съм от тия,които не обичат много физическите усилия Grinning
 
  довечера,живот и здраве продължавам Laughing

да чака :deni m
 
доскоро момичета и умната Wink не се дърляите много-вредно е за здравето Naughty

# 57
  • Мнения: 571
Благодаря фатима! newsm51
И аз бих казала че това , което правиш е хороскоп, а не гадаене, но без значение как ще го наречем всичко е много точно. До сега не съм попадала на хороскоп, който толкова точно да отговаря на мен. Наистина съм изумена. Благодаря ти още веднъж!

# 58
  • Мнения: 5 940
Фатима, благодаря. За доста от нещата сигурно си права, но ми е трудно да правя самооценка, би било много егоцентрично Wink
Имах интересни в тази област, в която са и твоите, затова смятам, че се справяш добре.
А колкото до подхвърлянията, че сме шаранчета, не се смятам за такава, така или иначе не крия рождената си дата, пък и ми е интересно.

# 59
  луска   Hug bowuu Grinning
valerie:много ти благодаря,твоята оценка значи много за мен Embarassed Hug Grinning

добра нощ момичета,

добра работа свършихме днес,само дето е малко кално,та се поомазахме,ама неисе..
набрах си ябълки,грозде,орехи,последните домати и пипер,праскови.
има още работа,леко полека,живот и здраве-ще я свършим Grinning

черпя ви виртуално с грозде,да ви е сладко  chefи аз си похапвам докато пиша Grinning

baby06  14.03.87  родена си в събота  в момента нямаш лоши дни пред себе си

  ти си добричка,лъчезарна и приказлива.умееш да намираш общ език с всеки.при спорове може и да отстъпиш,стига само да има мир.но не даи си боже да те настъпят не оставаш длъжна и не си оставяш магарето в калта.
  ако си имала късмета да израснеш в добро семеиство,обградена с обич и грижи,можеш да бъдеш спокоина и за бъдещето си.
  можеш да живееш както с властни хора,така и с такива с по-мек и отстъпчив характер,умееш да се нагодиш с всички.
  не си достатъчно енергична,обичаш да мързелуваш,много често се чувстваш без сили и имаш по-голяма нужда от сън.не се чувстваи виновна за това-имаш слаба енергия по рождение.добре ще ти подеистват хубавата бодра музика,близостта на обичните хора,ако имаш възможност вземи си куче-то ще ти зарежда батериите допълнително.
 имаш вродена склонност към техническите науки,но в чисто научен смисъл,няма да си добър практик,не ти достига логика и енергия.можеш да се изявиш в комп.технологии,дизаин,конструиране,модаи други подобни от тия области.подходяща също е и работа свързана с хора и работа в екип.
  по душа си естет,харесваш стилните дрехи и обстановка.
  надарена си от природата с красиво и хармонично тяло и много добро здраве,без да полагаш някакви специални грижи за това.
  с логическото мислене не си толкова добра,колкото би искала,често допускаш грешки,луташ се в търсене на вярната посока.няма да е зле да имаш близък човек с които да се посъветваш преди вземане на решения.
  мразиш да ти налагат изпълняването на физически труд.такава работа вършиш,когато имаш настроение и енергия за това.
гледаи да избягваш да си разпиляваш усилията за няколко неща едновременно,по-добре се концентрираи върху една цел докато я постигнеш и после се заеми с нещо друго.
 притежаваш чувство за дълг към семеиство и приятели,но не чак дотам да пренебрегнеш своите интереси.
малко си разсеяна и забравана,но затова пък не си злопаметна.
  държиш на външния си вид,харесва ти да ти правят комплименти,стараеш се да спечелиш одобрението на околните.
  самооценката ти е добра,гледаи да не си зависима толкова от мнението на околните.
  искаш да си добре материално осигурена и полагаш усилия втази насока.
  харесва ти да си обкръжена с предмети,на които държиш,имаш си твърдо установени навици и трудно се разделяш с тях.
  ако си създала семеиство,гледаш да го съхраниш,но иначе ще го отлагаш във времето.ще се налага да избираш между много кандидати,ухажори няма да ти липсват newsm10


наред е deni m

да чака loli b Grinning


deni m -как си,надявам се да си добре,днес е трябвало да бъдеш по-внимателна 28.09 и утре също 29.09.следващ ден сповишено внимание е 6.10.

 вече съм много уморена,време е за сън,желая спокоина нощ и хубави сънища на всички Grinning luvbed
 

Общи условия

Активация на акаунт