хоби:гадаене-хаиде да се пробваме...

  • 41 310
  • 653
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Фатима гледай и на мен когато имаш време разбира се. 25.08.1974
 Simple Smile

# 31
  • Мнения: 91
Фатима мен да не ме забрайш Praynig

# 32
03.10.1989г.
мерси предварително

# 33
  valerie-8.02.79

родена си в четвъртък
на 6.10 и 9.10 бъди по-внимателна.

ти си завършена егоистка мила,в добрия смисъл на думата.
обичаш да спориш по всякакви въпроси и държиш да излезеш права винаги.
имаш силна енергия и способността да влияеш на другите.
не обичаш и ти физическия труд,спорта ти е противопоказан и трябва много да пазиш здравето си.
характерно за теб е,че чувствата ти са на преден план пред разума.първо деистваш после мислиш,от което и допускаш понякога грешки,но поправими.
 трябва да полагаш много усилия за постигане на целите си,ако това е важно и интересно за теб,никои не може да те спре.
към семеиството ти и близките ти трябва да си по-толерантна и разбираща.
  имаш таланти в сферата на хуманитарните науки,изкуството които трябва да развиваш.
 нещо много важно:имаш силна духовна енергия и страхотна памет и можеш да се вклучиш в световното информационно поле.за повечето събития и ситуации предварително знаеш как ще се развият и как ще свършат.
  трябва да вярваш повече в себе си.понякога имаш и пророчески сънища,които с течение на времето ще се научиш да тълкуваш.
 иначе самооценката ти е голяма и то основателно.
  за финансите:тежи ти ако трябва да издържаш някого.на теб ти трябват финансово обезпечен мъж или семеиство.
  ти си духовно извисен човек.
 обичаш стабилното социално обкръжение,обграждаш се с познати хора и предмети и не обичаш много промените.
  реалистка си по отношение на себе си.първо си опознаваш възможностите и после си поставяш цели.
желая ти успех във всичко newsm10


горгонче,ти си родена в събота и в момента си в добра форма във всяко отношение

следва К–А–М
точен час не ми трябва,това не е хороскоп

# 34
  • Варна
  • Мнения: 311
03.08.1978г.

# 35
  • Мнения: 2 388
И аз пък искам. Laughing
29.04.1981

# 36
# 37
  • Мнения: 194
Аз чакам Rolling Eyes

# 38
  К–А–М 18.02.77

родена си в петък
бъди внимателна на 29.-9 и на 3.10

ти имаш много мек характер,много ти харесва да те хвалят и правиш всичко за да угодиш на другите.умееш да ги слушаш.
понякога ти липсва твърдост да отстояваш позициите си.но и не допускаш да ти налагат мнението си.
  подхожда ти работа,където хората ще признават и оценят труда ти.
от време на време ти липсва енергия и искаш да си помързелуваш,но иначе си пъргава и подвижна.
  гледаш да избягваш конфликтите,повечето пъти си миротвореца в споровете.
  подходяща си за лидер или за независима професия без началник над теб.така ще се чувстваш наи-добре.
 имаш интерес към точните науки и професиите където се прилагат такива-математика,физика,техника или нещо от тая област,но може би не ти достига енергия и постоянство.
 на моменти почваш да се занимаваш с неща от сорта на бягане за здраве,нощно четене на книги ,висене в нета или слушане на музика,но докато ти омръзне.
 ти също не обичаш физическия труд и гледаш да я избягваш.вършиш я по необходимост.
  през целия си живот трябва да полагаш грижи за здравето си.добре ще ти подеистват занимания от рода на иогата,каланетика и по-спокоини спортове или хоби.избягваи екстремни такива или където трябват физически усилия.
  логиката ти е добра,но понякога срещаш трудности при постигане на целите си и тогава ти помага късмета.тои е на твоя страна.
  привързана си към семеиството и приятелите си.гледаш да ги сплотиш и винаги да помогнеш при нужда.
  но все пак не обичаш да са финансово зависими от теб ,а предпочиташ те ако могат да ти помагат финансово.
 ако имаш някакви проблеми в семеиството,то ти никога не си причината за това и ако зависи само от теб,то няма да се разпадне никога.
  целеустремена си,но бъди внимателна в поставянето на цели.някои път те надхвърлят възможностите ти.
  харесва ти да си добре облечена и си добър гастроном,а също така да си обичана и желана и правиш необходимото за постигането на това newsm10


сега момичета се оттеглям на заслужена почивка и да си обгрижа хората,да хапна да пиина и така...  chef Crazy
 а по-късно ако не ми се спи продължавам Grinning bowuu

неверниците ми дължат извинение smile3511 newsm29

# 39
  • Мнения: 822
Фатима, интересно хоби  Thinking ,  защо не вземеш да се регистрираш?

Момичета не бъдете толкова наивни, не се доверявайте току така, окултизма не е шега работа  Stop !

# 40
  • Мнения: 104
Ще се радвам, ако кажеш нещо и за мен.

06.11.1980

Благодаря предварително   bouquet

# 41
  • Мнения: 194
Фатима, благодаря ти Laughing

Доста попадения имаш, наистина  bouquet Някои неща, нямат нищо общо с мен, но повечето са вярни Peace

Защо не се регистрираш?

И последен въпрос: Би ли ми казала коя зодия съм?
Родена съм в 22.35

Благодаря ти  bouquet

# 42
   Фатима, с много опасно хоби си се захванала.Преди време една  мама от същия този форум жестоко пропищя заради същото хоби...безобидното ThinkingТакъв кошмар се наложи да преживее, че само по божията милост е още жива и нормална.
    А лично аз съм се нагледала на хора пострадали от сблъсъка с окултизма.Някои , обаче така и не  успяхме да вразумим и  сега са в окаяно състояние.
   Но живота си е твой/ваш , на всички, които се връзвате  на тая примка.Обаче последствия ще има, нама да се усетите как сте влезли в капана.Не всичко , което лети се яде...нали се сещате? 

# 43
  • София
  • Мнения: 397
 Някой от "обслужените" няма ли да сподели дали е добра гледачката?

# 44
  • Мнения: 25 651
Ха, този рибарник не е ли по-добре да се премести в Хоби?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт