Кърмаческа смешка :)

  • 1 164
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
 yesyes yesyes yesyes
Да, да знае си детето!

# 16
  • Мнения: 6 206
Да си кажа и аз - като ме види гола един особен блясък светва в очите му и лека хитряшка усмивка тип "падна ли ми"
При допир с кожата ми, независимо дали корем или шия примерно, започва да търси с уста, особено смешен е когато му се спи и го прави със затворени очи, като малко кученце е. Grinning
Също и когато се прибирам отнякъде и той е пред входа с баба му, започва яко опъване на деколтето ми, за ужас и възмута на мъжа ми. Blush
Ситуации много, извод един - отбиването е далече.

# 17
  • Мнения: 3 550
Много са ориентирани вашите дечица. На моя син още не му е увряла тиквата. Все още си мисли, че може да бозае и през блузата. Иначе, знае вече от коя издутина идва манджата. Laughing

# 18
  • Мнения: 4 242
И Ивката си търси Flutter Нощем се самообслужва, някак стига до мен, хваща и предърпва, сумтене и доволно скимтене се носи из стаята ни Blush. В градинката гледа мамите в деколтетата. Mr. Green Тези дни проявява интерес и към татковите, а днес и към батковите цици Mr. Green. Тати не се впечатли, но бати изпадна в шок #Crazy Mr. Green, купона беше за мен Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 784
От едно известно време ме дърпа за деколтето и сама си търси,А онзи ден,баща и докато беше гол от кръста нагоре,се заигра с зърната му и той докато се усети,го захапа.Татито се постресна,а аз hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 35 966
Яничка е още малка и не се ориентира така добре Simple Smile
иначе с това често кърмене си ходя нон-стоп гола Sunglasses

# 21
  • Мнения: 980
 Laughing Лапето си знае, може от камък да е, ще пусне.
Бубанка,  не ми хареса това в подписа ти - "за сега"... не е оптимистично, я го махни.

Общи условия

Активация на акаунт