Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ - 8

  • 33 111
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 481
Вяра на бързичко няколко неща:

тези бани точно над центъра на дневната  newsm78 а и много изяждат, няма ли как да ги направиш на една с два входа?! Виждала съм такива варианти...
хубаво е да излизат стаите на тези тераси, но пък гардеробите  newsm78
по мое мнение, ако нямаш на първия етаж стая нямаш нужда от голяма баня и то с душ (малка тоалетна е достатъчна) съответно да си направиш в близост перално, а пералното до кухнята килерче, супер удобно... аз не успях да го докарам (компромис, който направих и ме е яд, но карай)
абе много не ти помогнах, амаа  Confused
п.п. как ще чистиш толкоз бани, бе човек  Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 3 770
На мен малко дребни ми идват проектите и ми се замрежва погледът !  Rolling Eyes За баните над дневната съм съгласна , че не им е мястото там! Предполагам , че и архитектът ще ти го каже.На първи етаж няма значение къде ще са мокрите помещения , защото могат да се пуснат връзки , но на втори вече става сложно.Трябва да са едно над друго , освен ако не искаш да имаш тръби на тавана във всекидневната.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 580
 Прави са момичетата, че е трудно изпълнението на баня върху дневната. Това е част от нашия втори етаж. В крайна сметка решихме, че само родителската спалня ще има самостоятелна баня. За останалите спални е общата баня и тоалетна, като и на първия етаж имаме баня и тоалетна.  http://www.album.bg/alessina/images/7722656/

# 228
  • Мнения: 3 770
alessina , много спални !  Grinning Като дойда на гости ще има къде да спя !  Wink И при нас е така - родителската спалня с баня , другите две с обща !

# 229
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
 И на мен ми идват дребни тези снимки, но това с бани над хола може да стане само ако имаш една колона в средата на етажа, която ще ти е шахта за тръбите. Има опасност обаче както си седиш в трапезарията, да чуеш как горе пускат водата на тоалетната Laughing Ако сложиш добра шумоизолация пък, тази "колона" ще ти стане твърде дебела. Четири бани ми се струват много, защото там прекарвате твърде малко време, но вие си знаете най-добре Peace Моето лично мнение е, че не е необходимо задължително от спалня да излезеш на тераса, освен ако всички сте пушачи и пушете навън. Аз дори бих си спестила изобщо терасата на втория, но ми трябва, за да простирам.

# 230
  • Мнения: 354
Казвала ли съм ви колко сте ми полезни, сега, когато ще вървим по този път   bouquet

Това за общата къща е по-скоро шега, аз не искам да живея с родителите, за да продължим да се обичаме  Wink

За прозореща в банята - с две ръце "за". В старата квартира имаше само отдушник и всичко беше мухлясало до неузнаваемост. В новата се проветрява прекрасно и нямаме проблеми.

# 231
  • Мнения: 3 770
Изрових темата от втора страница !  Confused Какво правите всички , използвате хубавото време за строежи , а ?  Mr. Green Нашите се мотат ли , мотат ......... Подозренията ми , че няма да има скоро плоча на кота 0 се оправдаха ! Днес сме 7 , а на 4-5 уж трябваше да е излята !

# 232
  • Мнения: 278
И как се оправдаха  за това  smile3507 smile3507 smile3507

# 233
  • Мнения: 278
Тия емотки и мен заразиха пфу

# 234
  • Мнения: 481
ехооо

Момичета, след година и кусур бленуване "Първа копка" е факт   newsm44
Черпя, казвайте на   chef какво  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 3 770
Rени , честитоооооо ! И дано са по-бързи от нашите охлюви !  Peace Почерпи с каквото ти е на сърце и снимки , снимки ,снимки ...  

# 236
  • Мнения: 9 501
Честито Рени!  bouquet
Бъзо и безпроблемно строителство!!! Hug

# 237
  • Мнения: 481
Е как без снимки  Mr. Green просто сега сколасах

сянката на багера пада точно в хола ми  Mr. Green
много важни фигури, отчето и строителя  Grinning
китка набрана от малкото останала зеленина в двора  Wink

Диди, в една от снимките има и нещо за теб  Wink за съжаление е от далеко, трябва да ида да снимам по отблизо

# 238
  • Мнения: 3 770
Мярнах го веднага ,  Rени Wink Айде и по вода да ви върви и да направиш едно албумче за следващата тема !  Peace

# 239
  • Мнения: 3 485
snimka #1,kraglo pokriv4e... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт