Терминаторчета в Норвегия вилнеят и знаят как мама да разсмеят

  • 19 317
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 977
Марйо, дори и да са без етикети ли?
Вярно, че имаме касова бележка, но аз изхвърлих етикетите и "пълнежите" на обувките.

Знам, че принципно подменят стока или връшат пари, но си мислех, че трябва да върнеш стоката в търговски вид.
Което не означава ли с етикетите по нея?...  newsm78

И още нещо: очаквай обаждане. Ти или мъжо ти /на номера, който си ми дала за връзка/.
И ОГРОМНО благодаря!  Hug

deata, само да ти шушна, че вашето малко сладурче много изморява нашето такова. Wink
Днес спа цели 3ч. Такова чудо незнам от кога не му се беше случвало.
А най-хубавото бе, че и татко му спа с него и аз имах на разположение лаптопа му през цялото това време.   Joy
Тъй де... Като моят се развали и го оставихме за ремонт... Минимум...4 седмици...

Е, ще го преживея. Щом ще ми подменят обувките за моят номер.  Twisted Evil

# 271
  • Мнения: 1 062
Хайде и аз да се разпиша. Да, Мишелка, ще си изчакам понеделника и тогава ще реша.  Иначе Ели си дивее, само дето бързо се изморява.
Аз познавам българи дошли само с английски ( и договор обаче), и един който беше много дълго време нелегален. Та оттам имам наблюдения за работата на черно Mr. Green Та той караше на английски и руски, и малко по малко и разговорен норвежки. А каква одисея беше да се легализира.....накрая дочака влизането в  ЕС Joy Та затова този вариант не го препоръчвам на човек без професия.
Марйо, абе не може да е 18 номер, Ели носи 19..... А и като му обуеш дебел чорап...тъкмо 20 номер си е за него Joy От тези подплатените Joy

# 272
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Здравейте, дами!  Hug

Благодаря на rkb и kvinne, че внесоха яснота в кашата от диалект и книжовен език.  Simple Smile
Няма да е лесна тази моя битка с новия език, но дано аз да изляза победител най-накрая. Гледам наоколо разни сомалийци как гладко разговарят и се успокоявам, че не съм случай безнадежден.  Crazy Ако не е акцентът им бих ги взела за кореняци северняци с този диалект.  Laughing

Марйо, не тъжи за ИКЕА  hug, защото в България отдавна се говори за отваряне на техен магазин, но сред многото спекулации с мястото и датата на откриване това лято стана ясно, че вече са закупили парцел http://www.sgrada.com/news_6304.html. Остава да е вярно, че евентуалното откриване ще бъде през 2009 година.

Момичета, аз отчаяно имам нужда от няколко нови пуловера, но гледайки модели, цветове и цени в Ellos, KappAHL и др. направо ми иде да  smile3544. Ще се радвам, ако споделите адреси на онлайн магазини в чужбина, които сте ползвали. Предварително благодаря!  bouquet

# 273
  • Мнения: 1 062
Битерсуит, диалекти тук дал господ Joy До такава степен се свиква, че в един момент установих че приемам и шведския за такъв ( ама колежката ми е шведка де) Joy
Иначе пуловерчета от Виктория сикрет, сега има и намаление. Номера е да поръчваш поотделно, за да не плащаш високо мито тук.

# 274
  • Мнения: X
Хайде дами, проверете си норския Laughing
http://quiz.start.no/?p=play&quizID=41970

ПС. Тестчето е по-скоро забавно, отколкото трудно.

# 275
  • Мнения: 1 062
А стига де! Е сега си проверих пощата там и не го видях Naughty
Обаче: Du hadde 25 av 26 riktige!

Gjennomsnittet ligger på 9 av 26 riktige. Joy
А като прочетох и коментарите отдолу......Мерси   bouquet
ПС Сега погледнах в фасита, аз дадох че и мере е вярно, тъй като се използва около мен. Ама явно не е Mr. Green

# 276
  • Мнения: 2 786
Много забавен тест наистина, преди време правих един друг, който беше доста труден, ще потърся линка и ще го постна, ако го намеря.

Du hadde 24 av 26 riktige!

Роси, и аз съм кликнала, че и мере е вярно, защото го чувам покрай мен   Laughing
Другата ми грешка беше на номер 19, но там си беше чисто налучкване  Rolling Eyes

Този не знам дали съм го поствала, прати ми го една приятелка:

http://tjenester.aftenposten.no/quiz/quiz.htm?method=start&id=2364

Моят резултат е 15 от 20 верни, но пък някои от думите ми бяха съвсем непознати, така че там просто си кликах напосоки ...  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 23:44 от щастлива

# 277
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мише- връщай без проблем обущата  Wink
Марйо - ски тренажор ,а ??? Аз тук планирам на плуване да почна да ходя  Thinking
битерсуит- аз предпочитам дрехите да си ги купувам от магазините иначе можеш да пробваш и норвежкия сайт на ла редута  Peace
роси- какво мито слагат на Виктория сикрет. На мен ми обмитяват само козметиката ,добре че после връщат парите   Mr. Green

# 278
  • Мнения: 3 674
Мишелке...нямаш проблем с обущата.  Peace
Аз така си бях накупила дънки ...без да меря..беше зима и ме мързеше да се разсъбличам по съблекалните.  Crazy Идвам в къщи..ми те тесни... Crazy А бях скъсала етикетите...та с касовата бележка , нямаше проблем.

Аз съм работила в магазин...има една машинка, дето за две секунди прикачва ново етикетче.. Joy така че етикета не го мисли.. Wink

Ееее, ама тези тестове дето сте ги нацвъкали..ще ги пробвам утре... на свежа глава, че сега съм полузаспала... Crazy

квине....какво стана с даскалото бе мила... newsm78 А прегледала ли си ЛС?  newsm78 Пратих ти линк за рецептички... за машина за хляб... Hug

А за диалекти не искам да говоря... Joy 

ркб..тази снимка с кабинковия лифт това в Берген ли е..или  е някъде  на север?  newsm78 Не съм чела статията..нямах нерви да я прочета... Mr. Green  Но снимката много ме накефи По точно гледката... Heart Eyes  Голяма красота  Blush

деатке...какво плуване...с треньорче ли... hahaha А за Ла Редута...съм вери дизъпойнтед  Crazy  Поръчах си миналата година няколко дрешки.. На снимка изглеждаха  супер, а като отворих колета, бяха разочарована.Ужасно качество newsm78 И хич не е  евтино да се пазарува от там  Crazy Приключих с тази фирма...форевър Peace



Айде лека ...

# 279
  • Мнения: 977
Добро утро!

Днес е хубав ден, понеже един прекрасен човек се е родил на тази дата - deata.
  Hug




Честит рожден ден, мила Деси!

Бъди все така усмихната и мила!
Приеми от цялото ни семейство
пожелания за много здраве, щастие и любов!
И нека в живота ти има повече истински хора!
Радваме се, че те познаваме!
  Heart Eyes

http://greatstuffandthensome.com/images/Birthday=Gift_Box_To_Say … day=SKU_86092.jpg

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 21:34 от Дивиана

# 280
  • Мнения: 175
4естит рожден ден на Деата и от мен. Много 6тастие и радост на теб и твоето семейство ти пожелавам. . ВинцееееHug Hug Hug Hug. Видях 4е си ми писала, но неможах да ти отговоря за6тото трябва да стягам багажа на цялата рода. Днес заминаваме за Сирдал http://www.visitnorway.com/no/Historier/Norge/Sorlandet/Sirdal/?WT.mc_id=Google  newsm44. Връ6там се в понеделник и тогава 6те пи6а по подробно. Приятен хелг на вси4ки.  Hug Hug

# 281
  • България
  • Мнения: 1 090
4естит рожден ден,адашкe! Laughing  bouquet Hug
С пожелание за много здраве,усмивки и щастие!



А и да ви по4ерпя виртуално за моята сестра,която също е рождени4ка днес !
http://blog.tmcnet.com/blog/tom-keating/images/chocolate%5B1%5D.jpg



Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 15:23 от Дивиана

# 282
  • Мнения: 1 062
Деата, честит рожден ден  bouquet Много здраве ти пожелавам аз, останалото по твое усмотрение Wink
Плащах , че сметката ми беше по висока, отколкото е разрешения безмитен внос, а то е малка сума.
Винска, би трябвало да е Тромсо града.
Квинне, приятен път и чакам с нетърпение разказа ти.

# 283
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Благодаря ви момичета !!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бъдете ми живи и здрави  Hug
Не си мислете обаче, че вече като прекрачих Христовата ще стана по приличен човек  Mr. Green

винце- за Редута...то това което идва до тук е различно и много по скъпо от реалния френски сайт ,който доставя и до БГ
роси- а колко е разрешеиня безмитен ?

# 284
  • Мнения: 382
Привет норвежки Hug
Не съм писала тук от доста време,но с бебе и пубер е доста трудно smile3511
Марйо,на 25.10. тръгвам с малката за БГ.Ще останем там целия ноември,ако искаш можем да си чукнем една срещичка с бебоците smile3521
deata,Честит Рожден Ден!Пожелавам ти много здраве,щастие и любов!
norah,и на теб да ти е жива и здрава сестичката newsm51
Сега докато спи малкото чудо, ще се опитам да ви почета,че хич не съм в час smile3506
Приятен и усмихнат ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт