ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 51 847
  • 540
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, съвсем друг е контактът с децата извън рамките на училището.........
По повод контакта се сетих за нещо! Като бяха на зелено, звъня на класната да я питам как са, що са. Говорим си ние и тя ми казва: "Ей сега ще ви дам Марти да го чуете, близо съм до стаята." Аууу, какъв шум, какви викове и какъв смях се чуха - страшна работа! Питам госпожата дали няма да се наложи да строим хотела на ново после, или пък да плащаме обезщетения на оглушалия персонал, а тя през смях казва: "Не се притеснявайте, децата се забавляват и не правят нищо извън рамките на нормалното за тяхната възраст!"
Дано да има зелени училища!

Ей, хора, това пък мойто от едно известно време сутрин докато не си види хороскопа по БТВ не почва никаква дейност /а до скоро и зодията не си знаеше/  ooooh! Вашите имат ли такива странни или смешни привички?

# 451
  • Мнения: 2 439
Моята госпожица е редовна ескурзиантка, но ми прави впечатление, че сега им предлагат по-малко екскурзии отколкото преди няколко години се предлагаха в същите класове. След Лим всичко се промени, като помня баткото как буквално кръстоса България с класа си ...

# 452
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Някак височки ми се струват цените, на фона на поскъпването е нормално, но... ooooh!

# 453
  • Мнения: 367
Моето дете разбрало,недоразбрало или реши да си даде почивен ден  Crazy днес си учиха и никой нищо не е казвал,че няма да учат.

# 454
  • Мнения: 751
Моето дете разбрало,недоразбрало или реши да си даде почивен ден  Crazy днес си учиха и никой нищо не е казвал,че няма да учат.
Joy
Много взеха да хитруват тез нашите деца. Crazy

# 455
  • Мнения: 247
Моето дете разбрало,недоразбрало или реши да си даде почивен ден  Crazy днес си учиха и никой нищо не е казвал,че няма да учат.
Joy
Много взеха да хитруват тез нашите деца. Crazy

Вчера бях на родителска среща и един татко повдигна въпроса за домашните в занималнята. Оказа се, че масово  криели какво имат за домашно. ooooh!
А другата седмица и моята щерка ще тръгва на занималня. Не ми се мисли, пък и изрично я предупредих, че ако стане такова нещо ще бъде наказана сериозно за неопределено време.

tanito81,  благодаря за стиховете

# 456
  • Мнения: 367
Много са изобретални тези деца  ooooh!,почвам да чета тийн форумите да съм в час какви щуротии  измислят  Crossing Arms

# 457
  • Мнения: 751
Ох момичета аз да се оплача. Sad
Мойто момче от снощи е с температура над 39 градуса. CryДнес ходихме на лекар,вирус било.Масово в момента има болни със симптоми-температура,червено гърло,кашлица. Tired
Изписаха ни антибиотик и ще се лекуваме до края на седмицата вкъщи.
Пазете се и дано да няма други болнички. Hug
Dariani,радвам се че съм била полезна. Hug

# 458
  • Мнения: 6 029
Антибиотик при вирус  ooooh! Боже, боже.

# 459
  • Разград
  • Мнения: 2 102
tanito81, бързо оздравяване желая.
Моят ученик вече донесе една 4-ка  - по изобразително изкуство. И ми казва - ти нали знаеш, че не мога да рисувам. Той наистина не може.
Вчера имаха театър в училище - "Весел светофар". Интересно му било.
При нас досега не са ходили на екскурзия. Но на родителската среща госпожата каза, че има намерение в края на учебната година да ги заведе. Искала да бъде с маршрут - Плиска, Преслав, Мадара. И също до Свещари, там има много красива тракийска гробница и няколко могили.

# 460
  • Мнения: 751
Антибиотик при вирус  ooooh! Боже, боже.
Лекарката така прецени,защото гърлото е много червено и детето кашля,а и тази висока температура не пада от парацетамол и ефералган.
Дано да оздравее по бързо.

# 461
  • Мнения: 367
tanito81,бързо оздравяване ви желая  Hug
Нашите деца никъде не са ги водили от училише,само посетиха музея и на театър миналата година  Rolling Eyes По ФВС им натряскали масово четворки и петици  ooooh! в какво училище учим незнам,на нас навремето все шестици ни писаха.И да споделя с вас,нашата класна много нервна станала тази година,Кати ми каза,че ударила някакво дете,а на другите редовно крещи.Взех да се замислям вече да се местим ли,класната ли да сменим newsm78.Дайте съвет Hug

# 462
  • Мнения: 315
снощи моят второкласник се прибира и казва, че за четвъртък и петък му трябва костюм за училище #Crazyи британика #Crazy.днес е сряда и просто се чудя къде да търся!
помагайте!
а на вас искат ли ви в училище?

# 463
  • Мнения: 56
Нашите второкласници вече ходиха на екскурзия и са много доволни. Бяха големи вълнения! Сутринта, като ги изпращахме почти всички майки споделиха, че децата не са спали цяла вечер Laughing Ходиха до Свещари, Демир баба и посетиха една къща в съседно село с дърворезби. Бяха много, много доволни. Само не знам г-жата как ги е изтърпяла, но това е друг въпрос Whistling

# 464
  • София
  • Мнения: 3 421
Въобще тези оценки ми се струват много смешни. Раздават им шестици с лека ръка. Това за мен не е поощрение. Децата си ги броят кой колко има.
Креми ми казва, че по физическо имат 5-ци възможно най-спортните натури в класа. Разваляли дисциплината - много тъпо, ами пиши им забележки, оценките не са за това, а за постигнатото по даден предмет.

Задача от сборника по математика - Намерете обиколката на триъгълник. Дължините на страните му са 20 см и 30 см.
Хайде де!

Общи условия

Активация на акаунт